Güncelleme MIUI 9 Global Kararlı Güncellemesi (02.11.2017)

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
199
vay zenfone5 mağduru ustam Mi Türkiyede sizi görmek ne güzel.clap~~ Sende biliyorusun ki güncelleme işi tüm firmaların korkulu rüyası. Bakınız Mi de birde developer güncelleme varya. işte inanın o size göre değil, sizi hep sinir eder. hata hep var, olacakta.
Çünkü Şooomi de mıncıklama hiç bitmez. Hep macera hep macera
:) bu sefer kurcalamadan kullanıyorum ama birkaç sene sonra bende kurcalamaya başlarım
hem bana haksızlık ediyorsunuz LG GT 540 kullanırken ozamanlar telefona kurmadığım rom kalmamıştı android 5 bile kurmuş denemiştim eksiklerine rağmen
yani zamanında çok kurcukladım bende ama artık pek uğraşmak içimden gelmiyor :)
şu an telefon stabil gayet iyi durumu.

ERGENEK10

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Arkadaşlar MIUI Global 9 kararlı sürüm kullanıyorum. Video izlerken , oyun oynarken veya herhangi bi şekilde telefon elimde olmadan video izlerken bile screenshot attığım durum meydana çoklu program tuşu kendi kendine çalışıyor. Tuşların yerlerini değiştirdim , telefonu fabrika ayarlarına çevirdim fakat sorun düzelmedi. MIUI 8 de böyle bir sorun yoktu. Bu sorun hakkında bilgisi olan varsa yardım edebilir mi ? Şimdiden teşekkürler..
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Emrekylsz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi6
Konular
0
Arkadaşlar merhaba 9.0.2.0 güncellemesinden sonra wifi çekim gücünde sıkıntı yaşayan oldumu?

Brznklc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berzan
Cihazım
Mi9T
Meslek
Kuaför
Konular
6
Ben mi 5 Prime kullanıcısıyım ve aldığım günden beri mıuı 8.1.2.0 kararlı sürümünü kullanıyorum ve yeni güncelleme alamıyorum acaba normal mi bu yani şimdiye kadar mıuı 9 gelmesi gerekmez miydi güncelleme olarak
Romu siteden indirip manuel kurulum yapın hocam..

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zabit_ersin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
uzman
Cihazım
g2
Konular
1
Güncelleme alamayan arkadaşlar, telefon ayarlarında bölge seçimini Hindistan yaparak tekrar güncellemeyi denesinler olmazsa Çin seçin deneyin mutlaka güncelleyecektir.

altunkeser

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
atilla
Cihazım
mi mix
Konular
2
Eu rom kullanıyorum...kilit ekranında gelen bildirim kayıyor ki bu hos bisey...stabil romda bu tip farklılıklar varmı..9.1 de
[doublepost=1513027092,1513027074][/doublepost]Eu rom kullanıyorum...kilit ekranında gelen bildirim kayıyor ki bu hos bisey...stabil romda bu tip farklılıklar varmı..9.1 de

Basri

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Basri
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
0
Mi5 9.1.1 güncellemesi geldi parmak izi ile ekran açma tıklama dan kilitlenir en ilk 3 saniyeden sonra okumuyor.

Celal907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Celal
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
0
Güncelleme alamayan arkadaşlar, telefon ayarlarında bölge seçimini Hindistan yaparak tekrar güncellemeyi denesinler olmazsa Çin seçin deneyin mutlaka güncelleyecektir.
Peki bu güncelleme bölgeye göre farklılık gösteriyor mu yani Türkiye'ye gelen güncelleme ile çin e gelen güncelleme aynı mı ?
[doublepost=1513147896,1513147474][/doublepost]
Peki bu güncelleme bölgeye göre farklılık gösteriyor mu yani Türkiye'ye gelen güncelleme ile çin e gelen güncelleme aynı mı ?

658658

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
baslangic
Cihazım
redmi not 6 pro
Konular
3
Mi max cihazima guncelleme yaptim o andan beri surekli resart yapiyor android durduruldu yaziyor 2 defa wipe clean ve fabrika ayarlari yaptim sorunlu galiba guncelleme

zabit_ersin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
uzman
Cihazım
g2
Konular
1
[doublepost=1513147896,1513147474][/doublepost]
Aynı yazılım, bir fark yok..

Üst Alt