Çözüldü MIUI 11 Güncellemeden Sonra Telefonum Brick mi oldu?

emosh_a

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emosh
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
E-Ticaret Yönetici
Konular
8
Fatsboot rom da yüklenmiyor mu?
Fastboot yüklenmedi, dahili hafızadan yüklenmedi, hafıza kartından da yüklenmedi. Miflashtool da pcye yüklerken hata veriyor o yüzden henüz onu denemedim. Şimdi aklıma twrp'nin sorunlu olabileceği geldi onu değiştireceğim.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Fastboot yüklenmedi, dahili hafızadan yüklenmedi, hafıza kartından da yüklenmedi. Miflashtool da pcye yüklerken hata veriyor o yüzden henüz onu denemedim. Şimdi aklıma twrp'nin sorunlu olabileceği geldi onu değiştireceğim.

Twrp üzerinden stok global rom yüklemeye çalışmıyorsunuz değil mi ?

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
ne yüklemeliyim?
Daha önce indirmiş olduğunuz Orange fox'u kurmadınız sanırım. Orange fox üzerinden kurulum denediniz mi? Bende de aynı sorunlar olmuştu çözümü orangefox ile buldum.

emosh_a

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emosh
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
E-Ticaret Yönetici
Konular
8
Daha önce indirmiş olduğunuz Orange fox'u kurmadınız sanırım. Orange fox üzerinden kurulum denediniz mi? Bende de aynı sorunlar olmuştu çözümü orangefox ile buldum.
onu da denedim hata verdi:
"Updater process ended with ERROR: 1
Error installing zip file '/sdcard/OrangeFox-R10.0-Stable-mido.zip'

Son düzenleme:

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Hocam Fastboot yüklenirken genellikle yaşanan sorun, indirdiğiniz fastboot romu zip, rar, gz den çıkartıldıktan sonra, çıkan tek bir dosya ve uzantısı yok ise ( windowstan uzantıları gizle seçeneğini kaldırın) dosyaya .zip yazarak zip haline getirin. O zip dosyasınıda klasöre çıkardıktan sonra, Miflash a o klasörü gösterin.

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Dün akşam bu güncellemeyi yaptım, sonrasında baktım magisk iptal olmuş. TWRP girip yükleyim dedim o da yok. Son TWRP bulup flaşladım, recovery'ye girdiğimde dahili depolama boyutu 0 görünüyor ve telefonum açılmıyor.
Aslında cevap ilk gonderide gizli gibi. İlk kullandığınız twrp hangisi ise onu yükleyin ve rom yüklenmesini ilk kullandığınız twrp ile tekrar deneyin. Global romdan vazgeçip twrpden custom rom flashlamak da çözüm olabilir

emosh_a

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emosh
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
E-Ticaret Yönetici
Konular
8
Aslında cevap ilk gonderide gizli gibi. İlk kullandığınız twrp hangisi ise onu yükleyin ve rom yüklenmesini ilk kullandığınız twrp ile tekrar deneyin. Global romdan vazgeçip twrpden custom rom flashlamak da çözüm olabilir
İlk kullandığım twrp hatırlamıyorum ki maalesef :( ve custom rom hakkında bilgim yok önerdiğiniz var mı acaba?

Üst Alt