Çözüldü MIUI 11 Güncellemeden Sonra Telefonum Brick mi oldu?

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
İlk kullandığım twrp hatırlamıyorum ki maalesef :( ve custom rom hakkında bilgim yok önerdiğiniz var mı acaba?
Tabiki, custom romlarin en iyisi Eu romdur ve, global romdan daha çok özelleştirme ve yeni özellikler barındırır. Ama kontrol ettiğimde sizin cihazınız için miui11 romu henüz çıkmamış. Siz global rom indirmesini nerden yapmıştınız

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
ne yüklemeliyim?

Twrp üzerinden stok rom yükleyemezsiniz ki ? ( diğer yöntemleri ben önermiyorum ) Twrp üzerinden sağlıklı şekilde ancak custom rom yükleyebilirsiniz. Konu aşırı çok uzadı farkındayım ama stok rom sağlıklı şekilde ancak stok recovery üzerinden veya mi flashtool ile yüklenebilir. Custom rom düşünüyorsanız cihazınıza ait konuya girin, birden fazla rom mevcut.

Kaldıki cihazına orange fox sürümü yüklemeye çalışıyorsunuz ama başka cihaza ait o sürüm. Sizin cihazınızın kodu mido değil oxygen dir. Yanlış rom veya recovery yüklemelerinde cihazınıza zarar vereceksiniz.

emosh_a

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emosh
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
E-Ticaret Yönetici
Konular
8
Tabiki, custom romlarin en iyisi Eu romdur ve, global romdan daha çok özelleştirme ve yeni özellikler barındırır. Ama kontrol ettiğimde sizin cihazınız için miui11 romu henüz çıkmamış. Siz global rom indirmesini nerden yapmıştınız
Telefonuma güncelleme geldi ve indirip güncelledim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Twrp üzerinden stok rom yükleyemezsiniz ki ? ( diğer yöntemleri ben önermiyorum ) Twrp üzerinden sağlıklı şekilde ancak custom rom yükleyebilirsiniz. Konu aşırı çok uzadı farkındayım ama stok rom sağlıklı şekilde ancak stok recovery üzerinden veya mi flashtool ile yüklenebilir. Custom rom düşünüyorsanız cihazınıza ait konuya girin, birden fazla rom mevcut.

Kaldıki cihazına orange fox sürümü yüklemeye çalışıyorsunuz ama başka cihaza ait o sürüm. Sizin cihazınızın kodu mido değil oxygen dir. Yanlış rom veya recovery yüklemelerinde cihazınıza zarar vereceksiniz.
Evet farkettim oxygen sürümünü recovery modunda flaşladım. Şimdi hangi romu yüklemeliyim bilmiyorum

Son düzenleme:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Telefonuma güncelleme geldi ve indirip güncelledim
Cihazi Fastboot moda alabiliyor musunuz? Cihazı kapatın ses kısma ve power tuşuna basarak Fastboot menüsüne girmeye çalışın eğer girerse bunu indirip bilgisayarda tutun.

Bu konudaki 2. Yontemdeki talimatları uygulayarak ( konudaki orangefox değil bu mesajdakini kullanın) Fastboot ile orangefox kurun. 0mb sorunu çözülünce romu dahili hafızaya yada sdcarda atar yüklemeyi yaparsınız

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
onu da denedim hata verdi:
"Updater process ended with ERROR: 1
Error installing zip file '/sdcard/OrangeFox-R10.0-Stable-mido.zip'
Yanlış indirmiş siniz mido değil oxigen olacak sizin Recovery, orangefox da.

emosh_a

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emosh
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
E-Ticaret Yönetici
Konular
8
Cihazi Fastboot moda alabiliyor musunuz? Cihazı kapatın ses kısma ve power tuşuna basarak Fastboot menüsüne girmeye çalışın eğer girerse bunu indirip bilgisayarda tutun.

Bu konudaki 2. Yontemdeki talimatları uygulayarak ( konudaki orangefox değil bu mesajdakini kullanın) Fastboot ile orangefox kurun. 0mb sorunu çözülünce romu dahili hafızaya yada sdcarda atar yüklemeyi yaparsınız
Cihazı fastboot moda alabiliyorum. factory reset yaptığımda dahili belleği gördü. Şu an pc de cihazı görüyor ve içine rom atabiliyorum. ama flaşladığımda telefon açılmıyor mi logosunda bekliyor, uzun süre bekliyorum ama açılmıyor. sdcardtan da dahili hafızadan da adb sideloaddan da denedim olmadı

Romu yukleyebildinizmi?
maalesef çıldırmama az kaldı

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Cihazı fastboot moda alabiliyorum. factory reset yaptığımda dahili belleği gördü. Şu an pc de cihazı görüyor ve içine rom atabiliyorum. ama flaşladığımda telefon açılmıyor mi logosunda bekliyor, uzun süre bekliyorum ama açılmıyor. sdcardtan da dahili hafızadan da adb sideloaddan da denedim olmadı

Şu konuyu incelermisiniz?

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129

Romu yükledikten sonra magisk flashliyor musunuz

Üst Alt