Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

Mi 9T Pro / K20 Pro Sizce Nasıl ?

• Mükemmel. Herşeyi ile Çok Memnunum. Tavsiye ederim.

• Fiyatına ve performansına göre alınabilecek bir telefon.

• Beklentilerimi karşılamadı. Memnun kalmadım.

• Henüz araştırıyorum.Karar aşamasındayım.

• Kararsız kaldım.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

atak946

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
5
Arkadaşlar bu arama ve mesajlaşma uygulamalarının Google olmasının sebebi huwainin Google ilişkilerinin kötü olmasına istisnaen bi nevi nispet yapmak için böyle birşey yapmışlar ve bundan sonraki global modellerde böyle devam edecekmiş dünkü lansman da yetkili çalışanlardan birine sorduğumda aldığım cevap buydu
Ben googleyi daha çok beğeniyorum hiç farketmez

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

crossing

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
salih
Cihazım
xiaomi mi9t pro
Konular
0
Mi 9T Pro sahibiyim faydalı konu için teşekkürler. Telefon için ideal ekran koruyucu jelatin tavsiyesi alabilir miyim?
Blitzpower 6d Nano glass ekran koruyucusu bu önermişti forumda bir arkadaş tam olarak uyuyormuş ve parmak izi düzgün çalışıyormuş.

crossing

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
salih
Cihazım
xiaomi mi9t pro
Konular
0
ekran kilitli iken görünmesi elbette sorun değil ama facebook gruplarında birisi yazmış internette gezinirken beyaz ekranda falanda görünüyormuş böyle birşey varmı,birde cihazda ısınma sorunu oluyormu
Hocam cihaz neredeyse hiç ısınmıyor. Bir çok oyun oynuyorum. wi fi de neredeyse hiç rahatsız etmiyor ısınma. 4.5 g de de Asphalt 9 oynarken biraz daha fazla ısınıyor sadece.
Daha önce mate 10 pro kullaniyordum elim yanıyordu neredeyse çok ısınıyordu şuan hiç hissetmiyorum diyebilirim.

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
8 plustan az ısınıyorsa aşırı ısınma olmadığı sürece sorun yok ısınma her telefonda belli ölçüde olur elbette internet hızı konusundada sorun yok diyorsunuz madem hafta sonu bende aranıza katılabilirim :) cevaplar için teşekkürler
Valla dostum benim cihaz 9t pro , şimdilik dikkatimi çeken bir problem yok

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Güncelleme almak için ne yapmam gerekiyor hocam

Ota üzerinden güncelleme geldiğin de (Telefonunuza Bildirimi açık ise) otomatik olarak gelecektir hocam.
Gelmez ise yeni gelen güncellemenin Ota güncelleme linki ile geçiş yapabilirsiniz.

durotan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Buğra
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Yönetici
Konular
6
MIUI 11 Stabil eu geldi arkadaşlar bilginize...

Barriss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Redmi K20 Pro
Konular
10
8 plustan az ısınıyorsa aşırı ısınma olmadığı sürece sorun yok ısınma her telefonda belli ölçüde olur elbette internet hızı konusundada sorun yok diyorsunuz madem hafta sonu bende aranıza katılabilirim :) cevaplar için teşekkürler
Hocam ben Samsung s8 plus dan k20 pro ya geçtim s8 plus ta oyun oynarken 1 saat sonra 50 derece üzerine çıkıyordu cihaz sarja takılı iken gene şarja takılı iken 2.5 saatlik oyun sonunda 43 derecelik ısınma gördüm ve bence telefon ısınmıyor hocam hiç bir şekilde normal kullanımda 37 ila 30 derece arasında değişiyor sıcaklığı

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt