Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

Mi 9T Pro / K20 Pro Sizce Nasıl ?

• Mükemmel. Herşeyi ile Çok Memnunum. Tavsiye ederim.

• Fiyatına ve performansına göre alınabilecek bir telefon.

• Beklentilerimi karşılamadı. Memnun kalmadım.

• Henüz araştırıyorum.Karar aşamasındayım.

• Kararsız kaldım.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
Arkadaşlar merhaba.. Uzun zamandır mi 9t pro'yu takip ediyorum ve inşaAllah hafta sonu almayı düşünüyorum ancak kafama iki şey takıldı birincisi ekrandaki parmak izi sensörü görünüyormuş bu sadece kilit ekranındamı görünüyor yoksa sürekli görünüyormu. Diğer bir sorum internet indirme hızı düşük diye kullanıcı yorumları okudum mi mix3 te bile (daha eski olduğu için bile diyorum) 1200/200 yükleme ve indirme hızı varken mi 9t pro'da 600/100 kağıt üzerindeki ciddi far kullanıma ne kadar yansıyor gerçekten yavaşmı.Yardımcı olur cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.
Parmak izi sensörü , ekran kilitliyken gözüküyor ama bu bir hata değil , çünkü ekran komple kapalıyken bile parmağını doğru yere koyarsan ekran açılıyor , o doğru yeri doğru bul diye yapılmış bir özellik . Ya da ben ne demek istediğini tam anlayamadım ....

2. Soruya gelirsek , evde 50 mbit internet var , bilgisayardan da 4 MB/ saniye indiriyorum telefondan da aynı hızda

iAlbayrak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
iskender alb
Cihazım
sony z5
Konular
0
ekran kilitli iken görünmesi elbette sorun değil ama facebook gruplarında birisi yazmış internette gezinirken beyaz ekranda falanda görünüyormuş böyle birşey varmı,birde cihazda ısınma sorunu oluyormu

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
ekran kilitli iken görünmesi elbette sorun değil ama facebook gruplarında birisi yazmış internette gezinirken beyaz ekranda falanda görünüyormuş böyle birşey varmı,birde cihazda ısınma sorunu oluyormu
Ben 2 aylık kullaniciyim hiç karşılaşmadım ... Dediğim gibi ekran kilitli ve simsiyah iken gözüküyor (zaten ışıklı) ama ekran açıkken hiç görmedim

Occaut

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Meslek
Tekstil
Konular
11
Teşekkür ederim peki ısınma sorunu yaşıyormusunuz hocam
Oyun oynarken ve hızlı şarj ile şarj ederken ısınıyor . Ben iPhone 8 plus tan geçiş yaptım ... İphondan daha az ısınıyor , ama ısınıyor evet

messouth

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
0
Mi 9T Pro sahibiyim faydalı konu için teşekkürler. Telefon için ideal ekran koruyucu jelatin tavsiyesi alabilir miyim?

Ku2u

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
A.F.K
Cihazım
A7 2017
Konular
5
Global rom mu yoksa eu rom mu tavsiye ediyorsunuz cihazimi rootlu olarak kullanicam

iAlbayrak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
iskender alb
Cihazım
sony z5
Konular
0
Oyun oynarken ve hızlı şarj ile şarj ederken ısınıyor . Ben iPhone 8 plus tan geçiş yaptım ... İphondan daha az ısınıyor , ama ısınıyor evet
8 plustan az ısınıyorsa aşırı ısınma olmadığı sürece sorun yok ısınma her telefonda belli ölçüde olur elbette internet hızı konusundada sorun yok diyorsunuz madem hafta sonu bende aranıza katılabilirim :) cevaplar için teşekkürler

ErdemKr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Redmi 8 Pro
Meslek
İşsiz
Konular
22
Arkadaşlar bu arama ve mesajlaşma uygulamalarının Google olmasının sebebi huwainin Google ilişkilerinin kötü olmasına istisnaen bi nevi nispet yapmak için böyle birşey yapmışlar ve bundan sonraki global modellerde böyle devam edecekmiş dünkü lansman da yetkili çalışanlardan birine sorduğumda aldığım cevap buydu

Üst Alt