Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

Mi 9T Pro / K20 Pro Sizce Nasıl ?

• Mükemmel. Herşeyi ile Çok Memnunum. Tavsiye ederim.

• Fiyatına ve performansına göre alınabilecek bir telefon.

• Beklentilerimi karşılamadı. Memnun kalmadım.

• Henüz araştırıyorum.Karar aşamasındayım.

• Kararsız kaldım.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

ugurkulahlii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
K20 Pro
Konular
4

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-10-15-22-17-07-340_com.android.settings.png
    Screenshot_2019-10-15-22-17-07-340_com.android.settings.png
    145,6 KB · Görüntüleme: 27

taskindemir

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
taşkın demir
Cihazım
mi 9t pro
Konular
0
google playden istersen gözüne güzel görünen rehber ve mesaj uygulamaları indirip deneyebilirsin
Hep reklamlı baktım ama bulamadım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

9t de yok aynen 9t pro da var bu durum

Başka bir yolu yok diye biliyorum araştıran çok oldu ama ben Google uygulamalarını daha çok beğeniyorum zevk meselesi sanırım şuan böyle olması daha hoşuma gidiyor

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben beğenmedim ye kendi uygulaması daha iyi sanki

Ku2u

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
A.F.K
Cihazım
A7 2017
Konular
5
Arkadaslar K20 pro 8 /256 alicam pasaport kayitli dogubankta bilindik tanindik yer var isim vermeyim reklam olmasin bu cihazin sorunlarini yazabilirmisiniz yazilimsal ve donanimsal kararsiz kaldim cunku adam 9t romu yuklu global rom var diyor.Benim kafamı karıstiran bu band20 olayı sebeke sorunu vs bu arada magisk root attiricam guncelleme gelirmi cihaza yoksa manuel mi guncellemem gerekir yardimci olursanız sevinirim iyi forumlar..

Son düzenleme:

nido10

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nadir
Cihazım
mi5s
Konular
1
Arkadaslar K20 pro 8 /256 alicam pasaport kayitli dogubankta bilindik tanindik yer var isim vermeyim reklam olmasin bu cihazin sorunlarini yazabilirmisiniz yazilimsal ve donanimsal kararsiz kaldim cunku adam 9t romu yuklu global rom var diyor.Benim kafamı karıstiran bu band20 olayı sebeke sorunu vs bu arada magisk root attiricam guncelleme gelirmi cihaza yoksa manuel mi guncellemem gerekir yardimci olursanız sevinirim iyi forumlar..
K20 pro da band 20 yok vodafone hatlarda kırsalda sıkıntı olabilir şehir merkezinde olmaz magisk attıraksanız güncellemeyi manuel yaparsınız yada yüklediğiniz custom rom ota desteği veriorsa gerek yok global romlarda tüm güncemellerde magisk gider manuel yeniden yüklenebilir pc ile 5 dk lık bi iş zaten globalde güncelleme 5 ila 6 ayda bi gelior global romu zaten magisk varken yükleyemesşniz hata verir sürekli magiski kaldırıp öyle yükleyin sonra tekrar magisk ile rootlarsınız. Cihazda yazılımsal bi sorun yok çok stabil aşırı iyi donanımsala gelirsek bu başka cihazı alırken kontrol ettirin iyice kamera video hoparlör vs...kimsede sorun olmaz sizinkide çıkar bu az şans işi yani

Son düzenleme:

Barriss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Redmi K20 Pro
Konular
10
Arkadaşlar geliştirici seçeneklerinde sunu gördüm bu bootloader kilidi mi acaba.ben telefonu jelatinli aldım ve hiç bir işlem yapmadım nasıl böyle olabilir kontrol ettim trwp falan yüklü de değil cihazda
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Arkadaşlar geliştirici seçeneklerinde sunu gördüm bu bootloader kilidi mi acaba.ben telefonu jelatinli aldım ve hiç bir işlem yapmadım nasıl böyle olabilir kontrol ettim trwp falan yüklü de değil cihazda
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet hocam Bootloader Kilidiniz açık.
Telefonun açılış Ekranında MI Logosunun altında da "Unlocked" ibaresi yazıyor ise açıktır.

iAlbayrak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
iskender alb
Cihazım
sony z5
Konular
0
Arkadaşlar merhaba.. Uzun zamandır mi 9t pro'yu takip ediyorum ve inşaAllah hafta sonu almayı düşünüyorum ancak kafama iki şey takıldı birincisi ekrandaki parmak izi sensörü görünüyormuş bu sadece kilit ekranındamı görünüyor yoksa sürekli görünüyormu. Diğer bir sorum internet indirme hızı düşük diye kullanıcı yorumları okudum mi mix3 te bile (daha eski olduğu için bile diyorum) 1200/200 yükleme ve indirme hızı varken mi 9t pro'da 600/100 kağıt üzerindeki ciddi far kullanıma ne kadar yansıyor gerçekten yavaşmı.Yardımcı olur cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.

Üst Alt