Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

Mi 9T Pro / K20 Pro Sizce Nasıl ?

• Mükemmel. Herşeyi ile Çok Memnunum. Tavsiye ederim.

• Fiyatına ve performansına göre alınabilecek bir telefon.

• Beklentilerimi karşılamadı. Memnun kalmadım.

• Henüz araştırıyorum.Karar aşamasındayım.

• Kararsız kaldım.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

BimmerLover

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
RedmiNote10Pro
Meslek
Xiaomi Promotör
Konular
57
Bendede K20 pro var ama 2 ay olacak hala tamirde kullanamadım Bi türlü. K20 pro yu kesinlikle dosta, arkadaşa tavsiye etmiyorum, Yazılımsal sorunlar hallolana kadar almayın derim mi9 t pro da hanüz K20 kadar sıkıntı olduğunu görmedim ama kullananlara yinede danışın derim. handshake~~
Ne tür bir problem oldu?

iAlbayrak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
iskender alb
Cihazım
sony z5
Konular
0
Arkadaşlar merhaba geçen gün somuştum ve bugün mi 9t pro cihazımı aldım hayırlı olsun :) yalnız pubg yüklüyorum biraz telefonu kurcalıyorum derken oyun bile oynamadan elim ısındı cpuz den baktım 45/50 arası oldu ısı en korktuğum şey diğer telefonumdada yaşamıştım çok rahatsız ediyor performans düşüyor vs cihaz yeni diye olabilirmi yada yapmam gereken birşey varmı sorunlu cihaz denk gelmemiştir dime :)

ErdemKr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Redmi 8 Pro
Meslek
İşsiz
Konular
22
Bende mi9t pro 6/128 kullanıyorum pubg fortnite cod hiç ısınmadı bu zamana kadar

serkanulucay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
0
Arkadaşlar merhaba geçen gün somuştum ve bugün mi 9t pro cihazımı aldım hayırlı olsun :) yalnız pubg yüklüyorum biraz telefonu kurcalıyorum derken oyun bile oynamadan elim ısındı cpuz den baktım 45/50 arası oldu ısı en korktuğum şey diğer telefonumdada yaşamıştım çok rahatsız ediyor performans düşüyor vs cihaz yeni diye olabilirmi yada yapmam gereken birşey varmı sorunlu cihaz denk gelmemiştir dime :)
Güncellemeleri yap. Stabil hale gelir telefon. Ben öyle bir sorun yaşamadım. Hayırlı olsun

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

crossing

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
salih
Cihazım
xiaomi mi9t pro
Konular
0
Hocam bende oynuyorum bir sürü oyun denedim telefonda hiç ısınma problemi yaşamadım. 4.5 g de oynarken bile neredeyse ısınmıyor.

iAlbayrak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
iskender alb
Cihazım
sony z5
Konular
0
Hocam bende oynuyorum bir sürü oyun denedim telefonda hiç ısınma problemi yaşamadım. 4.5 g de oynarken bile neredeyse ısınmıyor.

Biliyorsun hocam sağol sende yardımcı olmuş cevaplamıştın en korktuğum şey buydu banamı denk geldi yada başka bişeymi anlamadım biraz kullanayım arkadaşın dediği gibi günceleme vs bakalım ne olacak

jeofoking

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umit
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Memur
Konular
4
Güncellemeleri yap. Stabil hale gelir telefon. Ben öyle bir sorun yaşamadım. Hayırlı olsun

Sizden ricam belli bir süre pubg oynadiktan sonra CPU Z programindan ısı değerlerini gösteren ekranda SS alıp atarmisin

ALBAY PARS

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
BAHA BERK
Cihazım
KIRILDI
Konular
13
Bende Alacağım Malum Siteden Yalnız Bugün Bir Konuya Denk geldim. Türkiyede Satılan Garantili mi9 T Pro Versiyonlarında Sony IMX586 Yerine Sony IMX582 Seönsör Kullanılıyormuş. İki Seönser Arasında 4k Video Çözünürlüğünde Fps Kısıtlaması Var.Peki Bu Malum Sitelerde İmei Yada Pasaport Kayıtlı Satan Şahıslar da Bu Seönser Olayını Nasıl Anlayabiliriz ?

Blackelectro

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz Orhan
Cihazım
Xiami mi9t pro
Meslek
Bilgisayar Bileşen
Konular
6
Bende Alacağım Malum Siteden Yalnız Bugün Bir Konuya Denk geldim. Türkiyede Satılan Garantili mi9 T Pro Versiyonlarında Sony IMX586 Yerine Sony IMX582 Seönsör Kullanılıyormuş. İki Seönser Arasında 4k Video Çözünürlüğünde Fps Kısıtlaması Var.Peki Bu Malum Sitelerde İmei Yada Pasaport Kayıtlı Satan Şahıslar da Bu Seönser Olayını Nasıl Anlayabiliriz ?
üstad bende istanbuldan aldım. Sony imx586 sensör kullanıyor. aida64 uygulaması ile hangi sensör kullandığına bakabilrisiniz.

iAlbayrak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
iskender alb
Cihazım
sony z5
Konular
0
Sizden ricam belli bir süre pubg oynadiktan sonra CPU Z programindan ısı değerlerini gösteren ekranda SS alıp atarmisin
fazla vaktim yoktu 9 dakikalık pubg den sonraki hali
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt