Soru Mi9t pro PUBG ve dokunmatik ekran hassasiyet problemi

D1rty03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
samsung s8+
Konular
24
Herkeze merhaba ve de iyi forumlar. Daha önce forumda hem konu açtım hem de açılan konuları okudum. PUBG oynayan bazı arkadaşlar (mi9t pro için) oyunda dokunmatik hassasiyet algısının değiştiğini söylüyor ve benim de sorunum bu şekilde. PUBG oynarken ekranın sag tarafında crosshairi ve karakteri saga sola yukarı aşağı çevirdiğimiz kısımın hassasiyet ayarı oyun esnasında bozuluyor yavaşlıyor. Game turbo, gfx tools, 3 parmak ekran görüntüsü alma vs. birçok şeyi denedim ancak; azalmış olmasına rağmen bu sorundan halen muzdaribim. Rom konusunda araştırma yaparken aklıma şöyle bir şey geldi. Şu an cihazımda orjinal olarak gelen global rom yüklü durumda ve 8 ay daha kullanabileceğim için malum yolla kayıt işlemini yaptırmadım. Acaba kayıt işlemini yaptırıp eu stabil roma geçiş yapsam bu oyun içerisindeki hassasiyet sorunu düzelir mi? Eu rom kullanıp da Pubg oynayan arkadaşlar yazabilir mi? Hatta forumda global romdan eu roma geçen var mı?

can06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
mi 9t Pro
Konular
0
Aynı sorunu bende yaşıyorum sırf bu yüzden ekran işlemci vs. diye bu telefonu aldım iPhone 6s de yaşamıyordum. Az önce PUBG de yine yaşadım aim kaydı . Denemediğim rom falan kalmadı Game turbodan hassasiyet falanda denedim. Sıkıldım artık.

Oyla:

Kingser

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
Xiaomi k20 Pro
Konular
0
Aynı sorunu bende yaşıyorum sırf bu yüzden ekran işlemci vs. diye bu telefonu aldım iPhone 6s de yaşamıyordum. Az önce PUBG de yine yaşadım aim kaydı . Denemediğim rom falan kalmadı Game turbodan hassasiyet falanda denedim. Sıkıldım artık.
Gördüğüm kadarıyla ya xiaomiyle iletişime geçmek lazım, yada telefondan vazgeçmek lazım. Cidden bu bi sorunsa düzelmiyorsa 12 gb ram 512 hafızaya işlemciye yazık derim

Redmi K20 Pro Premium Edition cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

esgalci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Esen
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Bilgisayar Mühend.
Konular
11
Gerçekten çok sıkıntılı neden olduğunu da anlamıyorum işlemci en yüksek ram iyi ekran amoled ama bu pubg nin kastı mı var anlamadım gitti çok zevk vermiyor şu aim yüzünden

Oyla:

Kingser

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
Xiaomi k20 Pro
Konular
0
Gerçekten çok sıkıntılı neden olduğunu da anlamıyorum işlemci en yüksek ram iyi ekran amoled ama bu pubg nin kastı mı var anlamadım gitti çok zevk vermiyor şu aim yüzünden
Sen ne zamandır kullanıyorsun? Ben 2 gün oldu. Eğer bi kaç güne çözüm bulamazsam satarım. Yine samsung s 8 yada 9 birine geçerim. Zaten 8 duruyor hala. Çözüm bulursanız iletişime geçersiniz sevinirim arkadaşlar

Oyla:

Furkan Tekinşen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan T.
Cihazım
Mi9se
Konular
29
Eu rom a geçtim memnun kalmadım şuan revos kullanıyorum çok stabil kullanışlı ve pubg cod gibi oyunlara bağımlı biriyim game turbo dan yaptığım hassasiyet ayarından sonra hiç bir sorun yaşamadım hocam ben takılma gecikme vesaire

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Masik ve revos dan son eu rom bence çok iyi.Revos da mihome APK sorunu vardı,çözemedim.masik iyiydi ama bir türlü güncelleştirme çıkarmadı.

Oyla:

esgalci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Esen
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Bilgisayar Mühend.
Konular
11
Sen ne zamandır kullanıyorsun? Ben 2 gün oldu. Eğer bi kaç güne çözüm bulamazsam satarım. Yine samsung s 8 yada 9 birine geçerim. Zaten 8 duruyor hala. Çözüm bulursanız iletişime geçersiniz sevinirim arkadaşlar

3 Aydır kullanıyorum K20 Pro başından beri değişik geliyordu bana oyunun oynanışı bana öyle geliyor sanıyordum hep

Oyla:

Kingser

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
Xiaomi k20 Pro
Konular
0
3 Aydır kullanıyorum K20 Pro başından beri değişik geliyordu bana oyunun oynanışı bana öyle geliyor sanıyordum hep
Herkes öyle diyodu oyunda arkadaşlar ama ben fark ettim. Delirtti çünkü. Bi türlü nişan almıyor. İnşallah çözüm buluruz ya. 2 günü var benim için

Oyla:

matrixice

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
10
Hocam sanmam bunun bir çözümü yok .1 aydan fazladır 9t pro kullanıyorum oneplus 7t bakmaya başladım şimdiden

Oyla:

mahmutuloz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahmut
Cihazım
gm elite
Konular
3
Baslikta bahsedilen sorunu ben gm 9 pro ve bu telefonda hissediyorum.(bu telefonda daha az) Kardesimde hissetmis. Ama ips panelli mi5 te boyle birsey yok diyor. Panelle ilgili olabilir gercekten. Jiroskop kullaniyorum, o daha yardimci aim konusunda

Oyla:

r3gic

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
5
Herkes öyle diyodu oyunda arkadaşlar ama ben fark ettim. Delirtti çünkü. Bi türlü nişan almıyor. İnşallah çözüm buluruz ya. 2 günü var benim için

Hocam inşallah en kısa sürede bu sorununuz düzelir. Telefonu aldığınızdan beri hiç yazılım güncellemesi yaptınız mı ?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt