Soru Mi9t pro PUBG ve dokunmatik ekran hassasiyet problemi

D1rty03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
samsung s8+
Konular
24
Herkeze merhaba ve de iyi forumlar. Daha önce forumda hem konu açtım hem de açılan konuları okudum. PUBG oynayan bazı arkadaşlar (mi9t pro için) oyunda dokunmatik hassasiyet algısının değiştiğini söylüyor ve benim de sorunum bu şekilde. PUBG oynarken ekranın sag tarafında crosshairi ve karakteri saga sola yukarı aşağı çevirdiğimiz kısımın hassasiyet ayarı oyun esnasında bozuluyor yavaşlıyor. Game turbo, gfx tools, 3 parmak ekran görüntüsü alma vs. birçok şeyi denedim ancak; azalmış olmasına rağmen bu sorundan halen muzdaribim. Rom konusunda araştırma yaparken aklıma şöyle bir şey geldi. Şu an cihazımda orjinal olarak gelen global rom yüklü durumda ve 8 ay daha kullanabileceğim için malum yolla kayıt işlemini yaptırmadım. Acaba kayıt işlemini yaptırıp eu stabil roma geçiş yapsam bu oyun içerisindeki hassasiyet sorunu düzelir mi? Eu rom kullanıp da Pubg oynayan arkadaşlar yazabilir mi? Hatta forumda global romdan eu roma geçen var mı?

alperemiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alper
Cihazım
Mi9
Konular
35
telefonun ayarlarına gir yanlış yere giriyor olmayasın?

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Game turbo ayarlarına bakıyordum ben pardon SS alma bende zaten güç+ana ekran tuşu olarak ayarlı

Oyla:

atak946

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
5
Şuan bir sorun olmaması lazım o zamam

Mi9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

darkenik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
davut
Cihazım
mi 9t pro
Konular
0
bendede aynı sorun oyun oynarken çok fazla titriyor. yeni aldım telefonu pişman oldum yok mu bi çözümü

Oyla:

alperemiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alper
Cihazım
Mi9
Konular
35
jiroskop açık ama jiroskop açık olmasa pubg yi bırakırım. uzun süredir jiroskopla oynuyorum oyunu ios anroid ama ilk defa bu telefonda karşılaştım
Bende jiroskop ile oynuyorum onun titremesine mi diyorsun diye dedim de farklı birşey sendeki belliki bende sadece hassasiyet sorunu var bazen 2 cm kaydırmaya 2 cm kayarken bazen 4 kayıyor çoğu kişi fark etmez bunu aslında am devamlı oynayan insanlar anlıyor benim gibi

Oyla:

darkenik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
davut
Cihazım
mi 9t pro
Konular
0
Bende jiroskop ile oynuyorum onun titremesine mi diyorsun diye dedim de farklı birşey sendeki belliki bende sadece hassasiyet sorunu var bazen 2 cm kaydırmaya 2 cm kayarken bazen 4 kayıyor çoğu kişi fark etmez bunu aslında am devamlı oynayan insanlar anlıyor benim gibi
evet aynen dedğinz gibi bazen çok kayıyor bazende savit kalıyor. uzaktaki birini vurana kadar canım çıkıyor. iphone 11 ve xs maxtan sonra kötü bir deneyim oldu benim için

Oyla:

alperemiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alper
Cihazım
Mi9
Konular
35
evet aynen dedğinz gibi bazen çok kayıyor bazende savit kalıyor. uzaktaki birini vurana kadar canım çıkıyor. iphone 11 ve xs maxtan sonra kötü bir deneyim oldu benim için
Her şeye rağmen yine idare ediyorum memnunum 4 ile 4.50 kd arası oynuyorum genelde ama Apple den sonra büyük hayal kırıklığı olur haklısın

Oyla:

Kingser

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
Xiaomi k20 Pro
Konular
0
Selam arkadaşlar. 2 gün oldu xiaomi k 20 Pro premium aldım. Pubg oynuyorum. Bu sorunu bende fark ettim. Ekranda sanki algılama sorunu var gibi. Dürbün açınca özellikle uzaktaki adamları tutturmak imkansız galaxy S8 de oynarken böyle bi sorun hiç yaşamadım. O kadar hızlı ve işlemci ram bakımından en üst seviye olan bi telefon böyle bi şey nasıl yapar. Ekran videosu bile aldım. Dokunma algılama sorunu var gibi sağa sola çekerken geç algılıyor ve aniden sağ sol yapıyor. Bunun çözümü nedir bulan var mı. Yada kimle nereyle iletişime geçsek çözüm bulabiliriz. Çözüm bulanlar lütfen paylaşsın.

Oyla:
Üst Alt