İnceleme Mi9 SE Genel bilgiler & Teknik özellikler

Odoganfcb

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Snapdragon 712 işlemci ve amoled ekranın, 3000mah pil ile nasıl bir sonuç vereceğini merak ediyorum.
3000mah günümüzde az algımı bakalım bu telefon yıkacakmı?
Hocam şu videoda 10.5 saat ekran süresi veriyor yoğun kullanımda. Gayet güzel telefon tek eksiği 3.5 mm jack girişi bence :(

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Halil
Cihazım
redmi note4
Hocam şu videoda 10.5 saat ekran süresi veriyor yoğun kullanımda. Gayet güzel telefon tek eksiği 3.5 mm jack girişi bence :(
O zaman direk silip atıyorum.
Ben biraz eski kafalı adamım :)
3.5mm Jack candır.
Çevirici olayına pek sıcak bakmıyorum.
Ama güzel telefon.

mfatihkurt

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mehmet Fatih
Cihazım
Mi9 SE
Buradaki rom ile mi alakalı bu süre bilmiyorum ama 3 gündür kullanıyorum 6 saatin üstüne çıkmadı ekran süresi

osmancan71

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Osman
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Memur
bu testler ekran süresi olarak sizi yanıltır. günlük kullanımla bunlar farklı. bu testi referans alarak mi 9 forumlarındaki günlük kullanımdaki ekran sürelerine bakın mi 9 se yi bulursunuz tahmini

Buradaki rom ile mi alakalı bu süre bilmiyorum ama 3 gündür kullanıyorum 6 saatin üstüne çıkmadı ekran süresi
arkadaşta yazmış mesajını görmemiştim. normal sendeki durum. örnek vereyim 4 gün telefonu hiç açmadın şarjın kaldı %20 -30 o şarj ile alacağın ekran süresi 2 saat felan olur. şebeke 2-3 diş felan çekiyosa bide dahada düşer. pil tasarruf modunda denediniz mi hiç kaç saat veryor ekran süresini ?

1cskndlgr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
cskndlgr
Cihazım
xaomi mi 6
video kaydı nasıl ? inceleme linki atar mısınız ? bulamadım ben :)

digitech

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
E.Asker
Cihazım
Note 5 pro
Nfc,Kızılötesi,Ekran boyutu,Damla çentik,İnce çerçeveler Xiaomi bu sefer beklediğim modeli çıkardı. :)

dursunhkaya

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Süpersin
Cihazım
Mi 8 lite
Merhabalar bende mi 9 se düşünüyorum ancak root atmadan gcam kurulurmu. Root işlerinden anlamam. Sirf bu yüzden rootsuz yüklenirse alacağım. Yuklenmezse redmi note 7 alacağım.

Üst Alt