Soru Mi6 kullananlar memnun musunuz?

ssleqendss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Sarı
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
10
Evet arkadaşlar, memnun olmayanlar da telefonda neyden şikayetçi olduklarını yazabilir happy~~

osmzcn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
GM one 4g
Konular
4
Stabil rom gelir kullanırsınız çokta sıkıntı çıkarmaz içiniz rahat olsun

Miui.AM Mi 5S 8.1.20 Global Beta
Burada ki herkese teşekkürler bildikleri konularda yardımcı oluyorlar. Ay sonu kredi kartı hesap kesimi yapsın mi 6 yi alacağım bakalım n

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

XWORK

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XWorK
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
15
Burada ki herkese teşekkürler bildikleri konularda yardımcı oluyorlar. Ay sonu kredi kartı hesap kesimi yapsın mi 6 yi alacağım bakalım n

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Şimdiden hayırlı olsun hocam

Miui.AM Mi 5S 8.1.20 Global Beta

Oyla:

merakci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rami
Cihazım
-
Konular
39
unlock işlemi için istek yollamıştım 9.2.2 de gelmişti.unlock etmeden beta rom a geçtim. şimdi gelen dosya telefonu recovery modda görmüyor. ilk bi denedim bassam yapacaktı yapmadım. nasıl ilerlemem lazım?tekrarmı istek oluşturmam gerek
[doublepost=1516897182,1516896124][/doublepost]
birde söylediğiniz romun en güncelini nerden bulabilirim?

Oreo versiyonu kullanmanızı tavsiye etmem. 7.12.7 başlığından beta olan kısımdan indirme yapabilirsiniz. Şuan en güncel o sanırım oreo haricinde.

Oyla:

merakci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rami
Cihazım
-
Konular
39
evet kurdum 72 saat bekle dedi. sanki bana atom bokbası şifresi girdik :D bu verdiğinizin konusunda,en günceli takip edebileceğimiz bir link verilmiş. o linkteki en güncel olanda benim attığım.direk en günceli yüklemeyelimmi?

Oreo güncellemesi kullanmak istiyorsanız en günceli yükleyebilirsiniz. Bence oreo henüz tam oturmadı, daha fazla sevmediğiniz bir şey çıkar cihazdan daha da soğursunuz. En iyi yöntem deneme yanılma yöntemi, bence ikisini de bir kullanın. Hangisi hoşunuza giderse onu kullanırsınız ama tavsiyem benim attığım linkteki versiyon.

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Oreo güncellemesi kullanmak istiyorsanız en günceli yükleyebilirsiniz. Bence oreo henüz tam oturmadı, daha fazla sevmediğiniz bir şey çıkar cihazdan daha da soğursunuz. En iyi yöntem deneme yanılma yöntemi, bence ikisini de bir kullanın. Hangisi hoşunuza giderse onu kullanırsınız ama tavsiyem benim attığım linkteki versiyon.

Bende Epic Rom Global Beta 7.12.14 kullanıyorum, çok memnunum. Oreo öncesi en son Global Beta 7.12.14'tü. 7.12.21'de yayınlandı fakat geri çekildi.

Oyla:

M.Ufuk YILDIRIM

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Bende de geri tuşu kendiliğinden basıyor kulaklık giriş tarafından az baskı oldunda daha fazla oluyor 1 haftalık tel bakalım nolcak gittim gösterdim onların orda olmadı video çekecem. Hayırlısı şuanda size yapıyor mu kronik sorun gibi görünüyor bir arkadaşa sordum değiştirmiş.

Oyla:

ssleqendss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Sarı
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
10
Bende de geri tuşu kendiliğinden basıyor kulaklık giriş tarafından az baskı oldunda daha fazla oluyor 1 haftalık tel bakalım nolcak gittim gösterdim onların orda olmadı video çekecem. Hayırlısı şuanda size yapıyor mu kronik sorun gibi görünüyor bir arkadaşa sordum değiştirmiş.
Hocam değişim talebinde bulunun, bu donanımsal bir sorun.

Oyla:

M.Ufuk YILDIRIM

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Hocam değişim talebinde bulunun, bu donanımsal bir sorun.
Bakalım kardeşim bugün aradım götürcem video çektim buraya yüklenirse yüklerim. Değiştirirlerse iyi olur ama kronikse kötü. Yorumlardan birkaç kişide görünce üzüldüm. Çok iyi hızlı telefon

Oyla:

ssleqendss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Sarı
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
10
Bakalım kardeşim bugün aradım götürcem video çektim buraya yüklenirse yüklerim. Değiştirirlerse iyi olur ama kronikse kötü. Yorumlardan birkaç kişide görünce üzüldüm. Çok iyi hızlı telefon
Hocam var mı bir gelişme, teslim ettiniz mi?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt