Soru Mi6 kullananlar memnun musunuz?

ssleqendss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Sarı
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
10
Evet arkadaşlar, memnun olmayanlar da telefonda neyden şikayetçi olduklarını yazabilir happy~~

M.Ufuk YILDIRIM

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Hocam var mı bir gelişme, teslim ettiniz mi?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Götüremedim bugün videolar hazır bakalım cepportu aradım bu hafta içi götürmeye çalışacağım ;emin olabilirsin telefondan çok memnunum ama böyle şeyler sinir bozuyor herşeyin içine ediyor. Düzelcek gibi de değil,

Oyla:

ssleqendss

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Sarı
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
10
Götüremedim bugün videolar hazır bakalım cepportu aradım bu hafta içi götürmeye çalışacağım ;emin olabilirsin telefondan çok memnunum ama böyle şeyler sinir bozuyor herşeyin içine ediyor. Düzelcek gibi de değil,
Elinizde kanıt da olduğuna göre gönül rahatlığıyla gönderebilirsiniz, inşallah değişim yaparlar.

Oyla:

M.Ufuk YILDIRIM

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Elinizde kanıt da olduğuna göre gönül rahatlığıyla gönderebilirsiniz, inşallah değişim yaparlar.

Valla çok zor oldu video çekmek ipad le çektim bide hep yapmıyor yapıncada takılıyor uygulamalar hep geri gidiyor az baskıyla kulaklık tarafına..

Oyla:

Red Baron

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Mi6
Konular
5
Arkadaşlar merhaba, son sürüme güncellendim telefonu.

Kamera sorunu büyük ölçüde düzeldi. Geceleri artık daha güzel çekiyor. Yine 60fps video çekilmiyor. Aptalca, başka bir yorum yapmıyorum bu konu hakkında.

Son güncellemeden sonra kulaklıktaki ses ciddi ölçüde azaldı. Artık sinirleniyorum kulaklık taktığımda, önceden bildirim sesi çıkınca azalıyordu ses. Şuan hep az geliyor. Yok mu bunu düzeltmenin yolu, bir dahaki güncellemeyi bekleyemem çünkü çok yoğun kullanıyorum.

Gesendet von meinem MI 6 mit Tapatalk

Oyla:

edmin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Oppo reno 4
Meslek
HVKK Astsubay
Konular
25
Arkadaşlar merhaba, son sürüme güncellendim telefonu.

Kamera sorunu büyük ölçüde düzeldi. Geceleri artık daha güzel çekiyor. Yine 60fps video çekilmiyor. Aptalca, başka bir yorum yapmıyorum bu konu hakkında.

Son güncellemeden sonra kulaklıktaki ses ciddi ölçüde azaldı. Artık sinirleniyorum kulaklık taktığımda, önceden bildirim sesi çıkınca azalıyordu ses. Şuan hep az geliyor. Yok mu bunu düzeltmenin yolu, bir dahaki güncellemeyi bekleyemem çünkü çok yoğun kullanıyorum.

Gesendet von meinem MI 6 mit Tapatalk
Ben global beta sürümü kullanıyorum son güncelleme yüklü ben kablolu kulaklığı kullanmayı bıraktım bluetooth kulaklık aldım gearbestten ses tatmin edici memnunum en azından gidip gelme yok sesde azalma yok herhangi bir elektronik markette bluetooth kulaklık deneyin test edin ben memnunum bu ses sorununu ben Bluetooth kulaklık ile çözdüm

Oyla:

merakci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rami
Cihazım
-
Konular
39
Bunun kulaklık ile alakası yok, cihazda ses seviyesi limitli.

Oyla:

M.Ufuk YILDIRIM

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Valla çok zor oldu video çekmek ipad le çektim bide hep yapmıyor yapıncada takılıyor uygulamalar hep geri gidiyor az baskıyla kulaklık tarafına..
Yarın gideceğim sorun baya arttı yaklaşık 15-20 video çektim bakalım sonucu sizlerle paylaşırım.

Oyla:

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
merhaba bır arkadasıma mı 6 bakıyoruz ama aklımda bır soru var. ( bende mı note 3 var jdı ekrana sahıp)mı 6 daha kucuk ekran dıye almayı dusunuyoruz ama forumda bır kac mesajda farkettıgım uzere mı 6 ların tamamı aynı ekran markalarını kullanmamıs. bazılarında lg panel var. malum mı5s lerde lg ekran yuzunden ghost sorunu vardı acaba mı 6 larda bu sekılde sorun yasayan var mı ?

Oyla:

M.Ufuk YILDIRIM

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ufuk
Cihazım
Mi 6
Konular
0

Hocam mi 6 yı değiştirdi CEPPORT yetkilileri sağolsunlar gördüler sorunu. İnşallah başka sorunlarla karşılaşmayız telefondan ve cepporttan çok memnunum ilgileniyorlar. Mi 6 alcaklara şiddetle tavsiyemdir korkmadan alsınlar ama önemlisi güvenilir satıcıdan.

Oyla:

mylove

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
9
Merhaba arkadaşlar, oturduğum evde şebeke sorunu yaşadığım için araştırma yaparken Xiaomi'nin bazı modellerinde 3 veya 4 Anten mevcut olduğunu duydum. Mi 6 da 4 Anten varmış doğru duydum ise!
Şebeke çekim gücü düşük olan yerlerde Bu özellik gerçekten çok hoş ve gerçekten önemli ama Konu hakkında araştırma yapmama rağmen şu modelde 2 anten şunda 3 veya 4 Anten var gibi bir bilgi mevcut değil!

Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan bilgi rica ediyor, Cevaplarınız için konuya merak eden tüm arkadaşlar adına teşekkür ediyorum.
İyi forumlar..

Oyla:
Üst Alt