Soru Mi6 Android 8 oreo güncellemesi değerlendirme

gokhan.atmaca36

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
2
Arkadaslar güncelleme alıp yapanlar değişiklikleri yazabilirmisiniz

rsttbk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reşit Tabak
Cihazım
Xioami Mi6
Meslek
Sales Manager
Konular
2
Sorunsuz bir EU rom arıyorum. Sıkıldım artık böyle şeylerle uğraşmaktan. Bi güncelleme gelir bir yer düzelirken diğer yerler bozulur.
Bu tür sıkıntıların tamamen yok olduğu günler sabırsızlıkla bekliyorum.

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Mıuı Sürümü: MIUI 9.3 by xiaomi.eu 8.2.1 Beta
Adroid Sürümü: 8.0.0
[doublepost=1518435718,1518435397][/doublepost]

Ayrıca Çağrı da alamıyorum. Sürekli olarak Kim aramış tan msj geliyor arayanlar ile ilgili.

Sizinki Xiaomi'nin verdiği değil; Xiaomi.Eu ekibinin verdiği güncelleme. Arkadaşın konuda bahsettiği Miui 9.2.3.0 güncellemesi; Xiaomi'nin verdiği.

Sizde kullandığınız romdam memnun kalmadıysanız; Xiaomi.Eu 8.1.25'e geri dönebilirsiniz.
[doublepost=1518455316][/doublepost]
Sorunsuz bir EU rom arıyorum. Sıkıldım artık böyle şeylerle uğraşmaktan. Bi güncelleme gelir bir yer düzelirken diğer yerler bozulur.
Bu tür sıkıntıların tamamen yok olduğu günler sabırsızlıkla bekliyorum.

Epic Rom Global Beta 7.12.14 tavsiye ederim, ben sorun yaşamadım 2 aydır.

Oyla:

osmnylcn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
osman
Cihazım
XİAOMİ Mİ6
Konular
0
Arkadaşlar bir şey soracam yeri ve zamanı olamayabilir afbuyurun benim mi6 cihazım hala android 7.1.1 miu 9.2.2 yüklü ve güncellemeleri kontrol ettiğimde en son versiyon yüklü diyor anlamadığım bir cok kişide android 8 yüklü bu resmi güncellemi resmi güncellemeyse neden benim cihaza gelmiyor yada bugunki mui 9.2.3.0 güncellemesi ilemi android 8.0 beta olarakmı geldi aklım karıştı bir acıklama yapılırsa cok sevinirim simdiden teşekkürler

Oyla:

eswedim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ryad
Cihazım
Mi5
Konular
0
Telefonuma Android 8 Güncellemesi Geldi Bende Kurdum Ve Şu anda Telefonum Donup Duruyor Kurmayanlar Gelen Güncellemeyi Kurmamasını Tavsiye Ederim.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

demirhanunlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Demirhan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Telefonuma Android 8 Güncellemesi Geldi Bende Kurdum Ve Şu anda Telefonum Donup Duruyor Kurmayanlar Gelen Güncellemeyi Kurmamasını Tavsiye Ederim.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok kötüymüş beta oreo resmi forumda da kimse beğenmemiş

Oyla:

gokhan.atmaca36

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
2
Bildirimden cevaplama özelliği gelmisti 9.2.2 de bu güncelleme ile kaldırmışlar nasıl istir anlayamadım

Oyla:

mkemalozer

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
metin
Cihazım
mi6
Konular
0
Arkadaslar telefonunuzu guncelleme hatasına sakın dusmeyin, telefon surekli donuyor ram den onceki sürümde 3gb yerken simdi 4.2 gb yiyor. uygulamalar gec acılıyor. guncelledigim icin cok pismanım acıkcası. eski surumum nougat 7.1.1 ve miui 9.2.2 ydi bu surume tekrar nasıl donebilirim. yardım lutfen :(
[doublepost=1518509346,1518508739][/doublepost]Ayrıca bildirim alamıyorum pili cok daha cabuk tukenmeye basladı ve kılıtlı ekran acılırken titresim ozellegi gibi fuzuli ozellikler geldi, bu sartlarda mi6 nın hic bir esprisi kalmıyor. Umarım bu bahsettigim olumsuzlukarın bir an once ustesinden gelirler.

Oyla:

yolcu45

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
0
merhaba dün akşam güncelleme geldi bir kaç sefer hata verdi telefonu kapatım yattım sabah kalktığımda uygun güncelleme yok diyordu acaba güncellemeyi geri mi çektiler?

Oyla:

gokhan.atmaca36

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
2
merhaba dün akşam güncelleme geldi bir kaç sefer hata verdi telefonu kapatım yattım sabah kalktığımda uygun güncelleme yok diyordu acaba güncellemeyi geri mi çektiler?
Bende daha guncellemedim bendede aynı sanırsam geri çektiler. Bosver hocam memnun değil hic kimse. Kalsın

Oyla:
Üst Alt