Soru Mi6 Android 8 oreo güncellemesi değerlendirme

gokhan.atmaca36

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
2
Arkadaslar güncelleme alıp yapanlar değişiklikleri yazabilirmisiniz

TurkishPeace

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
0
Arkadaslar güncelleme alıp yapanlar değişiklikleri yazabilirmisiniz
Ben memnun kalmadım ya uygulamalar sıkça hata vermeye başladı başkada bir değişiklik göremedim. Ekrana gereksiz yere gelen reklamlar insanı bayıyor zaten

Oyla:

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Ben genel olarak performans tan ve pilden memnunum artış var kesinlikle. Ama parmak izi okuyuşu hızındaki düşüşe katılıyorum o da çok az milimetrik fark ediyor. benim asıl sinirimi bozan bildirimlerden asla gitmeyen arka planda çalışan uygulama uyarısı bi de bildirimleri silerken tek bir yönden silinmesi. Kâr zarar hesabı yaparsak ben memnun gibiyim ufak tefek şeyler bunlar da düzelir güncelleme ile

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

edmin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Oppo reno 4
Meslek
HVKK Astsubay
Konular
25
Arkadaşlar global beta android 7 sürümü kullanıyordum bu esnada nfc üzerinden yapıkredi mobil bankacılıktan mobil ödeme yapıyordum. Android 8 e geçince pos cihazı üzerinden işlem yapamaz oldum zar zor kararlı sürüme geçtim android 7.1 e. Ödeme yapabildim. Geçen gelen android 8 güncellemesini yaptım kararlı sürüm. Pos cihazından mobil ödeme yapayım dedim ama yine yapamadım pos cihazı görmüyor bile şimdi tekrar android 7 ye dönmem gerekecek ne yapmam gerek lütfen acil yardımlarınızı bekliyorum..

Oyla:

fthozturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih Öztürk
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
Güncellemeden sonra ram kullanımında ciddi bir düşüş var. 1Gb kullanıyordu sürekli şuan temizle dediğimde 200mb kadar temizleme yapıyor. Parmak izi okuması çok sinir bozucu durumda bende farklı açılardan 3 kere tanıttım parmağımı bunda rağmen gecikmeli okuyor. Google Asistan Launcher kullanıyordum hep Oreo desteklemiyormuş kendi temalarından kurayım dedim çoğu tema çökertiyor ve sıfırlamak zorunda kalıyorum cihazı. Birde klavye çok rahatsız etmeye başladı bu sürümde sanki ekran kalibrasyonu kaymış i ye basıyorum ş yazıyor gibi k ya basıyorum l yazıyor

Oyla:

AVK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
AVK
Cihazım
Mi 5s
Konular
0
8,0 güncellemesinden sonra :
-- Şarj sürem biraz daha arttı. Şimdilik tek artısı bu.
-- Performans 1 tık düştü. Aplikasyon açılışları, albüme giriş çıkış vs. biraz yavaşladı.
-- Ara ara takılmaya başladı. Nougat' ı aylardır kullanıyorum 1 kere takılmamıştı.
-- Çok sık olmasada hata bildirimleri vermeye başladı. Daha önce hiç görmemiştim.
-- Parmak izi okuyucu hassasiyeti biraz azaldı. Parmak izimi sildim. Tekrar yükledim düzeldi Yes~~

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

Hypericum

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yyy
Cihazım
Mi5
Konular
3
Güncellemeden sonra alarm doğru dürüst çalışmaz oldu. Çoğu zaman çalışmıyor. Ayrıca telefonun ekranını kapatıp sonra açtığım zaman genelde reset atıyor
Bugün fabrika ayarlarına döndüm. Reset sorunu şimdilik olmadı ama alarm problemi devam ediyor. Google saat kurdum yine aynı.
Ne önerirsiniz??

Oyla:
Üst Alt