Rehber Mi5s Cihazlara Orijinal Global Rom Yükleme

Ps330

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Slm
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
2
Hepsiburada aldım hocam

Ps330

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Slm
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
2
Haklısınız :) yalnız PM kutusunu bulamadım

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
ibrahim* kardeşim takılma böyle sorunlara sen bu soruyu soran kaçıncı üyesin bir bilsen ayrıca forumu takip edip son haberlerden bilgi sahibi olabilirsiniz er yada geç gelicek güncelleme izlemeye devam selametle

Setry

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Mi 6
Konular
59
Merhaba romu arşivden çıkardıktan sonra çıkarılan dosyaları ayrı bir klasöre koyalım mı yoksa tek dosya halinde mi cikiyor videolu anlatımda baktım ordan anlamadim siz bi yardımcı olun...

sertokus

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
6.0,1
Cihazım
Mi 5s
Konular
13
Hayır hocam. Bootloader kilidinin açılması ve fastboot ile rom yüklenmesi için PC şart.

Yükleyebilirsiniz hocam. Ancak system dışındaki her şey silmeniz gerekir aksi halde sürekli hata alırsınız.

EDL kablo ile geçecektir hocam fakat kesinlikle tavsiye etmiyorum. Çok mecbur kalmadığınız sürece kilit onayını beklemeniz daha uygun olur.

Hocam gelecek güncellemenin boyutuna bakabilirsiniz. Eğer büyük güncelleme yani tüm romu indirirse TWRP gider ama küçük güncelleme gelirse TWRP kalır. Normal şartlarda stock recovery'e dönmesi gerekli ancak bazen dönmeyebiliyor yani güncelleme gelmeden kesin bir şey söylemek zor :)
Büyük güncelleme gelirse tvrp gider peki unlock gider mi?

Setry

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Mi 6
Konular
59
Hayır hocam. Siz kapatmadığınız sürece cihazınız unlock kalacaktır.
Merhaba romu arşivden çıkardıktan sonra çıkarılan dosyaları ayrı bir klasöre koyalım mı yoksa tek dosya halinde mi cikiyor videolu anlatımda baktım ordan anlamadim siz bi yardımcı olun...

Bide bu yöntem mi 6 içinde olurmuş

Son sorumda Bu adb falan yüklemek zorundayız ayrıca telefonu bagladigimizda driverlerin yüklenip yüklenmesini nerden anlıyoruz

Teşekkür ler

Setry

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Mi 6
Konular
59

Bide bu yöntem mi 6 içinde olurmuş

Son sorumda Bu adb falan yüklemek zorundayız ayrıca telefonu bagladigimizda driverlerin yüklenip yüklenmesini nerden anlıyoruz

Teşekkür ler
Hayır hocam. Siz kapatmadığınız sürece cihazınız unlock kalacaktır.

HOCAM YANLIŞ OLMUŞTA DÜZELTİLMİŞ HALİ BU DÜZENLE SEÇENEĞİNİ BULAMADIM YOKTU ÜZGÜNÜM

Bide bu yöntem mi 6 içinde olurmu

Son sorumda Bu adb falan yüklemek zorundamiyiz ayrıca telefonu bagladigimizda driverlerin yüklenip yüklenmedigini nerden anlıyoruz

HOCAM FOTO BU BAKIN DÜZENLE YOK ARCLARDADA YOK BAKTIM

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Teşekkür ler

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Setry eğer romu sıkıştırılmış dosyadan çıkardığınızda içerisinde sadece tek bir dosya varsa o dosyayı da 7zip ile açıp farklı bir klasöre çıkartmanız gerekli.Sıkıştırılmış dosyayı çıkarttığınızda içerisinde images klasörü ve flashall.bat dosyası gibi dosyalar görünüyorsa başka klasöre gerek yoktur.

Üst Alt