Rehber Mi5s Cihazlara Orijinal Global Rom Yükleme

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
çok sağolun hocam. resimdeki gibi güncellemeleri kontrol et diyinci yukleyebiliyorsam iyi . sağolun hocam
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Rica ederim hocam. İyi formlar :)

Ps330

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Slm
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
2
Arkadaşlar merhaba araniza yeni katıldım bir kaç sorum var, bilgisi olan arkadaşlar cevap verirlerse çok sevinirim. 1ci sorum; mi5s modellerinin arasında model farkları var mı ? Normalde telefonun arka kapağının metal olduğu yazıyor ama benim mi5s in plastik, gördüğüm bazı mi5s kerim arkasında " mi" yazisindan başka birşey yazmıyor, benim telefonun arkasında model:2015711 made in China vs yazılar var. Bu farklılıkların bir nedeni var mı ? 2.ci sorum güncelleme sayfasına geldiğim zaman uygun güncelleme yok diyor fakat sağ üstteki bölümü tıklayıp güncellemeyi indir dediğimde indiriliyor diyip telefonu tekrar başlatip güncellenmiştir falan diyor ama hala 8.0.3.0 yazıyor nasıl oluyor bu ?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Arkadaşlar merhaba araniza yeni katıldım bir kaç sorum var, bilgisi olan arkadaşlar cevap verirlerse çok sevinirim. 1ci sorum; mi5s modellerinin arasında model farkları var mı ? Normalde telefonun arka kapağının metal olduğu yazıyor ama benim mi5s in plastik, gördüğüm bazı mi5s kerim arkasında " mi" yazisindan başka birşey yazmıyor, benim telefonun arkasında model:2015711 made in China vs yazılar var. Bu farklılıkların bir nedeni var mı ? 2.ci sorum güncelleme sayfasına geldiğim zaman uygun güncelleme yok diyor fakat sağ üstteki bölümü tıklayıp güncellemeyi indir dediğimde indiriliyor diyip telefonu tekrar başlatip güncellenmiştir falan diyor ama hala 8.0.3.0 yazıyor nasıl oluyor bu ?
Hocam 1. sorunuzda telefonunuzun arka kapağı plastik mi? 2. sorunun cevabı ise 3 noktaya tıklayıp indirdiğiniz üzerindeki mevcut romu tekrar indiriyorsunuz, bunu yapmanıza gerek yok. Global stabil rom çıkmadı beklemeniz gerekiyor. Eğer manüel Developer rom yüklemek isterseniz aşağıdaki linke göz atabilirsiniz.

https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-5s-7-5-19-developer-rom.13230/

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
arkadaşlar selam. mi 5s ekran süresini tam olarak nerden görüyoruz. pil kısmına baktım fakat goremedim.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Güvenlik/Pil seviyesi/Pil kullanımı/Donanım/Ekran/ üzerine tıklayın hocam.

Ps330

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Slm
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
2
Hocam 1. sorunuzda telefonunuzun arka kapağı plastik mi? 2. sorunun cevabı ise 3 noktaya tıklayıp indirdiğiniz üzerindeki mevcut romu tekrar indiriyorsunuz, bunu yapmanıza gerek yok. Global stabil rom çıkmadı beklemeniz gerekiyor. Eğer manüel Developer rom yüklemek isterseniz aşağıdaki linke göz atabilirsiniz.

https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-5s-7-5-19-developer-rom.13230/

Hocam evet arka kapak plastik metal değil, benim telefonun sürümü global v8.0.3.0 kararlı yazıyor sorun yok o zaman sadece güncellemeyi beklemem gerekiyor

Ps330

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Slm
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
2
Hocam ayrıca ben iki defa dediğim gibi güncelleme yapmıştım bu rolü tekrar eskisinin ustunemi kuruyor yoksa ayrı ayrı mı telefon hafızasinda yer kaplıyor ?

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam ayrıca ben iki defa dediğim gibi güncelleme yapmıştım bu rolü tekrar eskisinin ustunemi kuruyor yoksa ayrı ayrı mı telefon hafızasinda yer kaplıyor ?
Hangi rom olursa olsun eski romu siler sıkıntı yok.

Ps330

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Slm
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
2
Telefonun arka kapağının plastik olması hakkında ne diyorsunuz ? Sizinkinin nasıl kapağı ?

Üst Alt