Rehber Mi5s Cihazlara Orijinal Global Rom Yükleme

onemliadam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
0
Merhaba arkadaşlar. Mi5 cihazım var. MIUI sürümü: MIUI 10 Global 8.11.22 Beta olarak gözüküyor. Mi band 3 bileklik aldım. Mi fit uygulamasından gelen arama uyarılarını göster dediğim zaman " Gelen arama uyarıları almak için Telefonunuzu MIUI'nin en yeni sürümüne güncelleyin" uyarısı alıyorum. Açıkçası mi5'e rom yükleyeyim diyorum ama sanırım mevcut sürümümden daha yeni bir sürüm yok. Yardımcı olabilir misini?

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
hey gidi Mi 5s son kez global stable yükleyip iade ediyorum seni :D :D :D

hsncnmiui

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
RN8
Konular
11
Bende de bootloader açık ve Xiaomi.eu rom var nasıl global yapıp bl kapatacağız. Ya da gerek var mı? Bende iade edeceğim.
Mi flash ile rom kurulum rehberi mevcut. Miflash ile bootloaderi kapatmadan rom yükleyin. Rom yükeleme yapmadan önce mi cloud cihazımı bul ve google hesaplarından çıkış yapın.
Ben bootloaderi kapatmadan miflash ile rom yükledim ve iade için hepsiburadaya yolladım iade alındı. Bootlader kapatmak tehlikeli. bir aksilik çıkarsa bootloader kapalı cihaza müdahale etmek zor. Teknik işlem gerekir.

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Bende de bootloader açık ve Xiaomi.eu rom var nasıl global yapıp bl kapatacağız. Ya da gerek var mı? Bende iade edeceğim.
hocam ben burdaki romu yükleyip clean and lock yaptım ama gerek yokmuş. Siz bilirsiniz yani. Benim tavsiyem bl kapatmasanızda en azından global romu yükleyip iade edin.

aerdogan85

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Meizu mx4
Konular
0
hocam ben burdaki romu yükleyip clean and lock yaptım ama gerek yokmuş. Siz bilirsiniz yani. Benim tavsiyem bl kapatmasanızda en azından global romu yükleyip iade edin.
Mi flash ile rom kurulum rehberi mevcut. Miflash ile bootloaderi kapatmadan rom yükleyin. Rom yükeleme yapmadan önce mi cloud cihazımı bul ve google hesaplarından çıkış yapın.
Ben bootloaderi kapatmadan miflash ile rom yükledim ve iade için hepsiburadaya yolladım iade alındı. Bootlader kapatmak tehlikeli. bir aksilik çıkarsa bootloader kapalı cihaza müdahale etmek zor. Teknik işlem gerekir.
Teşekkürler arkadaşlar.

Üst Alt