Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
ben türkçe yapabilmek için global yüklemeye çalışıyorum.
Anladığım kadarıyla sizde Çin romu yüklü. Çin romundan global roma geçmek için öncelikle Bootloader kilidini açmanız gerekiyor. Sonrasında miflash ile global Fastboot romu yüklemeniz gerekir.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

muratkucuk26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
0
Anladığım kadarıyla sizde Çin romu yüklü. Çin romundan global roma geçmek için öncelikle Bootloader kilidini açmanız gerekiyor. Sonrasında miflash ile global Fastboot romu yüklemeniz gerekir.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
halil bey tüm videoları izledim forumu da okudum ancak bootloader kilidini açamıyorum maalesef. 72 saat bekledim tekrar denedim yine de mi unlock status kısmı 10008 hatası veriyor. Kafayı yiyeceğim vallahi
[doublepost=1513100218,1513099342][/doublepost]Arkadaşlar yardım edecek kimse yok mu?

Shunter

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Mi6
Konular
0
halil bey tüm videoları izledim forumu da okudum ancak bootloader kilidini açamıyorum maalesef. 72 saat bekledim tekrar denedim yine de mi unlock status kısmı 10008 hatası veriyor. Kafayı yiyeceğim vallahi
[doublepost=1513100218,1513099342][/doublepost]Arkadaşlar yardım edecek kimse yok mu?
Abicim yardım etmek isterim ama benim telefon direk global rom yüklü gelmişti o işlemlerle hiç uğraşmadım uğraşmış olsam yardımcı olurdum.
[doublepost=1513107665][/doublepost]Ama şöyle birşey buldum. İlk linkten vpn uygulamasını indiriyorsun. China shangai servetine baglaniyorsun. 3. seçeneği anlamadım ama geliştirici seçenekleri kısmındaki mi unlock status kısmından bahsediyor herhalde.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2017-12-12-22-51-51-226_com.sec.android.app.sbrowser.beta.png
    Screenshot_2017-12-12-22-51-51-226_com.sec.android.app.sbrowser.beta.png
    133 KB · Görüntüleme: 37

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
bu uygulamayı telefonunuza yükleyip China'yı seçin ve mi unlock statüs kısmından hesabınızı ekleyin.

siptar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uskuplu
Cihazım
MI5 pro
Konular
5
hocam merhaba
bootloder kilidi kapalı iken telefonun yazılı çöktü ve açılmıyor.
mi başvuru yaptım ve bootloder kilidimi açtılar. fakat telefondan geliştirici seçeneklerinden bootloder kilidi açık olmadığı için yeni yazılım yükleyemiyorum..
Ne yapmam gerekli yardmcı olabilirmisin

NicK35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin Ceng
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
2
hocam merhaba
bootloder kilidi kapalı iken telefonun yazılı çöktü ve açılmıyor.
mi başvuru yaptım ve bootloder kilidimi açtılar. fakat telefondan geliştirici seçeneklerinden bootloder kilidi açık olmadığı için yeni yazılım yükleyemiyorum..
Ne yapmam gerekli yardmcı olabilirmisin
Beta rom yükleyebilirsin kilit açık olmadan

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ememer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMRE
Cihazım
REDMI PRO
Konular
3
ya arkadas cıldırıcam bilen varsa işin ehli yazsın lütfen....anlattığı şekilde yaptım mesajda geldi ancak mi hesabı ile bana gelen mesajdaki hesap uyuşmuyor bu 1. 2 si programı indirdim 4 gün sonra giriş yapıyorum cihazınız uyumlu değil diye uyarı veriyor direk....ayrıca cihazımda hata ayıklama dışında diğer dediğiniz kısımlar mevcut değil (mi unlock status)...cihaz hepsiburadadan alınma...

nilferzan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
nil
Cihazım
xiaomi mi 5x
Konular
1
Beta rom yükleyebilirsin kilit açık olmadan

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hangi yöntemle nasıl yükleyebiliriz mi 5x var kilit açık değil global beta yüklemek istiyorum

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Reholoji

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Reha
Cihazım
Mi5
Konular
0
hocam kolay gelsin tüm başarısız arkadaşlar gibi bende defalarca denedim sonuç en son adımda %50de kalıyor...Ayrıca Oem kilidini açıyorum çıkıyorum ordan girdiğimde tekrar kapalı görünüyor yardımcı olursanız sevinirim

Üst Alt