Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

bekkir74

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bekir
Cihazım
Discovery1
Konular
0
sağolun arkadaşlar, en son birleşik bir isim girdiğimde kabul etmişti, demek ki isim soyisim yazınca sorun çıkarıyor, sorunu hallettim mesajı bekliyorum.
Hocam şu son aşamada isim soy isim giriyorum uygula diyorum doğru isim girin diyor bunu nasıl aşabilirim girdiğim isimde doğru sürekli doğru isim girin diyor isimde Türkçe karakterler mevcut karakterleri değiştiriyorum yine aynı ne yapmalıyım çözemedim yardımcı olabilirmisiniz
[doublepost=1525560696,1525559454][/doublepost]

Çözemedi isen bende az önce denerken çözdüm gibi yazdığım mail adresindeki ismi girdim kabul etti mail de isim yanında devamı olarak rakamlarda vardı onları girmedim sadece ismi girdim dene istersen şöyle bir sayfa çıktı
Gönderilen. Lütfen inceleme için bekleyin.
Başvurunuz onaylandıktan sonra cep telefonunuza bir SMS bildirimi göndereceğiz.
10 gün sonra herhangi bir bilgi almadıysanız, lütfen MIUI Global Forum'un Şikayet / Tavsiye bölümünde bir ileti dizisi gönderin.
[doublepost=1525561049][/doublepost]

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GencerBry

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi 4X
Konular
29
Edit : Sadece isim yeterli oluyor
[doublepost=1526147081,1526029737][/doublepost]Arkadaşla tüm driverları yükledim miflash telefonu görmüyor ne yapabilirim? kilidim açıldı 72 saat doldu redmi 4x

SERKNX

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Turgay
Cihazım
Redmi 4x
Konular
0
Edit : Sadece isim yeterli oluyor
[doublepost=1526147081,1526029737][/doublepost]Arkadaşla tüm driverları yükledim miflash telefonu görmüyor ne yapabilirim? kilidim açıldı 72 saat doldu redmi 4x

Benim pc de görmemişti VMware Workstation da sanal bir w7 kurdum ve o sistemde gerekli sürücüleri yükledim sıkıntısız gördü peki sen telefondan gerekli ayarları yaptın mı OEM kilit açma,USB hata ayıklama aktif edip Mi kilit açma durumundan hesabını ekledin mi ayrıca sürücüleride kurman gerek örneğin ADB, USB Driver gibi ve MiFlash'ın son sürümünü indirip kurmanı tavsiye ederim bu sitede paylaşılan sürücü ve MiFlash bende işe yaramadı onuda belirteyim başka yerden indirip kurdum istersen özelden sana gönderebilirim

GencerBry

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi 4X
Konular
29
Benim pc de görmemişti VMware Workstation da sanal bir w7 kurdum ve o sistemde gerekli sürücüleri yükledim sıkıntısız gördü peki sen telefondan gerekli ayarları yaptın mı OEM kilit açma,USB hata ayıklama aktif edip Mi kilit açma durumundan hesabını ekledin mi ayrıca sürücüleride kurman gerek örneğin ADB, USB Driver gibi ve MiFlash'ın son sürümünü indirip kurmanı tavsiye ederim bu sitede paylaşılan sürücü ve MiFlash bende işe yaramadı onuda belirteyim başka yerden indirip kurdum istersen özelden sana gönderebilirim
Selam hocam problemi çözdüm aygıt yöneticisinden ADB driveri tanıttım başka driver kurmadan hallettim.Çözemediysen yardımcı olabilirim

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
mi unlock için bugün başvurdum sms de geldi
progrmı çalıştırdım.
genede 72 saat bekle diyor.

bu nedendir?

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Çünkü 72 saat beklemeniz gerekiyor.
mi unlock için bugün başvurdum sms de geldi
progrmı çalıştırdım.
genede 72 saat bekle diyor.

bu nedendir?

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

teknolojiservisi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Teknoloji
Cihazım
mi 5
Konular
1
Merhaba iyi çalışmalar ben mi hesabını açmak için test pointi kullanarak yazılım yüklemek istedim fakat önce bootloader kilidini açmam gerekiyormuş bootloder kilidini açmak için miye kaydoldum ve unlock programıyla açmaya çalışıyorum fakat geliştirici seçeneklerini açmam gerektiğini söylüyor cihazın menüsüne geçici olarak ulaşma şansım varmı
[doublepost=1527291995,1527290305][/doublepost]
Bu kilit açılması için çin developer yüklenmesi saçmalığını kim getirdi 2 tane mi 5 aldım 64 ve 32 gb. Yetkim var diye ikisinibde kilidini kaldırdım. Bennde ilk alınca 64 gb tı yok çin yok developer rom falan filan fistan. Direk açılıyor yetkin varsa.
:( benim elimde kiltli bir tane mi 5 var edl moduyla rom kabul etmedi ve bootloder kaldırmak için pcden bi tane mi hesabı açtım cihazdaki mi hesabını farklı bilmiyoruz tabiki ve benden geliştirici seçeneklerini açmamı istedi menüye ulaşamadığım için açamadım nasıl açarım kalakaldım :(

Ekli dosyalar

• mi.jpg
    mi.jpg
    236,5 KB · Görüntüleme: 59
  • mi.jpg
    mi.jpg
    236,5 KB · Görüntüleme: 56

yattarali

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım