Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
unlock yapamadigim icin simdilik beklemedeyim zannedersem sms gelmedi birkac sms geldi ama onlar hesap aktivasyonu ile ilgiliydi herhalde.Bu SMS in gelmesi ne kadar sürüyor bugün 4. gün 10 gün icinde gelmezse ne yapmaliyim.
tsk.
10 gün içerisinde gelmezse ve Unlock sitesine girdiğinizde download ekranı yerine başvurunuz alınmıştır ekranı ile karşılaşıyorsanız resmi sitedeki konusuna yazabilirsiniz. Unlock sitesinde belirtilmiş olması gerekiyor.

MI PAD 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moryka

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
18
hocam ben gönderdim ama onaylanan hat telefonda değildi ve kod gelmedi ne yapacam şimdi

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
hocam ben gönderdim ama onaylanan hat telefonda değildi ve kod gelmedi ne yapacam şimdi
Bir üstteki mesajı dikkatlice yeniden okuyun lütfen. Unlock sitesine girince onaylanmış ise download ekranı gelecektir.

MI PAD 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pentagon333

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
xioami mi 5
Konular
0
En başta ayrıntılı anlatım için teşekkür ederim.
unlock yapılınca garanti kapsamı dışına çıkıyor mu cihaz merak ettim. bende unlock için başvuru yaptım sms kodu geldi bende onayladım. Cihazım garanti kapsamına çıkmış mıdır ? yoksa programı indirip unlock yaptığım zaman mı garanti kapsamı dışına çıkıyor. Bir de ben cihazı HB den almıştım anladığım kadarıyla cihaza fake rom yüklü olarak gelmiş bunu aldığım yere yollasam gerekli işlemleri yaparlar mı yapmazlar mı
Cevaplarsanız sevinirim

enes122

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi8 6/64
Konular
8

aygun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
aygün
Cihazım
mi note 2
Konular
4
mrb,
öncelikle sms gelmesiyle cihaz unlock olmuyor.miflashunlock prog. ile fastboot modunda bilgisayara bagliyarak mi kullanici adi ve sifre ile siteye giris yaparak unlock yapiyorsunuz.
fake rom hakkinda bilgim yok ancak fake rom varsa nasil garanti kapsaminda olacak ki
unlock bana göre garanti disi birakmamasi lazim ama unlock yapan cogu zaman unlock ile kalmaz ve costum rom yükler ve root yapar
bunlar olmazsa unlock un bir anlami olmaz zaten

pentagon333

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
xioami mi 5
Konular
0
telefonu 21/12/2016 tarihinde aldım miui7 yüklü olarak geldi ancak güncelleme yapmak istediğimde güncelleme yok diyor. Miui 8 yükseltenler kendi imkanları ile mi yükselttiler (birde ben telefonu aldığım ilk gün arabadan inerken cebimden kayması sonucu düşürdüm bir tek telefonun sol üst kısmı ile ön kamera arası çatladı ekrana bir tek çizgi geliyor bunu yaptırmak istiyorum garantiye mi yollasam yoksa başka yapan ver var mı billiyor musunuz )
şimdiden teşekkürler

illiyyin131

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
10
Arkadaşlar merhaba. Ben telefonu ikinci el aldım. 5s plus. imei atmak ve Türkçe yapmak istiyorum. miui version 8.0 stable 8.0.15.0 (mbggcndi) benim hangi adımları yapmam lazım. Sırayla yazarsanız o konuları bulup yapmak istiyorum. Şu anda çin romu mu var bilmiyorum. Yönlendirebilir, yardımcı olursanız sevinirim.

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Arkadaşlar merhaba. Ben telefonu ikinci el aldım. 5s plus. imei atmak ve Türkçe yapmak istiyorum. miui version 8.0 stable 8.0.15.0 (mbggcndi) benim hangi adımları yapmam lazım. Sırayla yazarsanız o konuları bulup yapmak istiyorum. Şu anda çin romu mu var bilmiyorum. Yönlendirebilir, yardımcı olursanız sevinirim.

illegal yöntem olduğu için, imei tamiri yöntem ve yardımları forumca yasaktır.

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
En başta ayrıntılı anlatım için teşekkür ederim.
unlock yapılınca garanti kapsamı dışına çıkıyor mu cihaz merak ettim. bende unlock için başvuru yaptım sms kodu geldi bende onayladım. Cihazım garanti kapsamına çıkmış mıdır ? yoksa programı indirip unlock yaptığım zaman mı garanti kapsamı dışına çıkıyor. Bir de ben cihazı HB den almıştım anladığım kadarıyla cihaza fake rom yüklü olarak gelmiş bunu aldığım yere yollasam gerekli işlemleri yaparlar mı yapmazlar mı
Cevaplarsanız sevinirim

Mantıken UNLOCK Yetkisini veren kendi üreticisi.
Piyasadaki satıcılar siz unlock yapıp farklı işlemler uyguladığınızı öne sürerek, garanti dışı diyebilirler.
Biz ise garanti dışı kalmaz diyoruz. sonuçta yasal olarak kilidi açıyorsunuz.

Üst Alt