Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Birde flashlamak için özel bir kabloya gerek varmı orjinal sarz kablosu iş gorurmu.aptal diyebilirsiniz belki ama cihazı bozmaktan korkuyorum 32 bit mi Flash indirip denesem mi acaba

telefonun orjinal usb kablosu yeter hocam. bilgisayar ve mi flash 64bit olması gerekli.

gdemirbass

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi Pro
Konular
0
Hocam merhaba, öncelikle emeklerinize sağlık çok güzel ve açıklayıcı olmuş. Bir konuda yardımınızı rica edeceğim. Her şeyi tek tek yaptım video ye geldiğimde (Telefon Fastboot ekranında) Mi Unlock V1.1 'Checking if you Mi Account has permission' ekranından sonra Phone connected yerine 'Your device isn't supported by Mi Unlock' ekranı geliyor. Sorun neden kaynaklanıyor acaba? Yardımlarınız için teşekkürler

eediz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ediz ekiz
Cihazım
iphone 6
Konular
3
Hocam cihazı rusyadan aldım ama kilitli olarak mı gelicek acaba ? bu unlock işlemlerini yapmama gerek var mı? Nasıl anlarım kilitli olduğunu?

Ayrıca windows şart galiba?

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Hocam cihazı rusyadan aldım ama kilitli olarak mı gelicek acaba ? bu unlock işlemlerini yapmama gerek var mı? Nasıl anlarım kilitli olduğunu?

Ayrıca windows şart galiba?

Evet Kilitli Gelecek. Fastboot Moda alıp, Adb Programıyla "fastboot oem device-info" komutunu yazıp, "Device unlocked" İbaresi karşısında FALSE yazıyorsa Cihaz Kilitlidir.
İlk Konuda Bu Belitrilmiş. Konunun En Altlarında ;)

chatin_62
Eğer merak eden varsa, telefonu yeniden Fastboot moduna alarak "fastboot oem device-info" komutuyla unlock işleminin olup olmadığını kontrol edebilirler. true yazması unlock yapılmış manasına gelir. false yazıyorsa Unlock yapılmamış demektir.

eediz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ediz ekiz
Cihazım
iphone 6
Konular
3
windows 10 da sürücüleri görme konusunda bir sıkıntı oluyor mu?

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Sürücü doğrulamasını disable etmeniz iyi olur. Bazen sıkıntı çıkartıp driverları yükletmeyebiliyor.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Hocam merhaba, öncelikle emeklerinize sağlık çok güzel ve açıklayıcı olmuş. Bir konuda yardımınızı rica edeceğim. Her şeyi tek tek yaptım video ye geldiğimde (Telefon Fastboot ekranında) Mi Unlock V1.1 'Checking if you Mi Account has permission' ekranından sonra Phone connected yerine 'Your device isn't supported by Mi Unlock' ekranı geliyor. Sorun neden kaynaklanıyor acaba? Yardımlarınız için teşekkürler
Böyle bir hatayı ilk kez sizden duyuyorum. Telefonunuz nedir?

Sent from my MI 5 using Tapatalk

eediz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ediz ekiz
Cihazım
iphone 6
Konular
3
saolun konu sayesinde unlock ettim. Bi ara da imei atıcam cihazıma. Ama birşey sormak istiyorum. şimdi bir sim yuvasına takıcam ben simi ve 4 ay hep aynı sim yuvasında kullanıcam. Peki imei atarken hangi imei olduğunu anlayabilir miyim? çünkü sadece o imeiyi atıcam.

Üst Alt