Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Unlock işlemi yarıda kaldı cmd ile kontrol ettim bu çıkıyor durum nedir anlamadım ne yapmam gerekiyor sürücüleri mi eksik nerde hata yaptım

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Videoda 13:10'dan itibaren sorunuzun cevabını görebilirdiniz.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

arşivci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nuri
Cihazım
Mi4i
Konular
1
@arsivci lütfen yazdığınız kelimelere dikkat edin. Mesajınız silinmiştir. Daha düzgün bir üslup ile yeniden yazabilirsiniz.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Hayatımda ilk kez, iki gündür problem çıkartan şirket hakkında espri olsun diye, Rabbimden bela istediğimi belirten bir şey yazdım diye moderatorden üslup uyarısı alıyorum. Tebrik ederim "süper"man.... Siz şimdi bu mesaja da üslup gerekçesiyle silme veya ban verme falan yazmaya kalkarsınız aman diyeyim "süper"man.
Neyse soruma geleyim. Mi4c cihazıma güncelleme modu üzerinden Çin developer romu da yüklediğim halde unlock bootloaderda %50'de kalmaya devam ediyorum. Yarın adb üzerinden Çin developer rom yükleyeceğim. Yüklemeden önce cache wipe ve dalvik yapmak gerekiyor mu acaba?
Şimdiden teşekkür ederim, size de Superman üye!

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Hayatımda ilk kez, iki gündür problem çıkartan şirket hakkında espri olsun diye, Rabbimden bela istediğimi belirten bir şey yazdım diye moderatorden üslup uyarısı alıyorum. Tebrik ederim "süper"man.... Siz şimdi bu mesaja da üslup gerekçesiyle silme veya ban verme falan yazmaya kalkarsınız aman diyeyim "süper"man.
Neyse soruma geleyim. Mi4c cihazıma güncelleme modu üzerinden Çin developer romu da yüklediğim halde unlock bootloaderda %50'de kalmaya devam ediyorum. Yarın adb üzerinden Çin developer rom yükleyeceğim. Yüklemeden önce cache wipe ve dalvik yapmak gerekiyor mu acaba?

Bu mesajınıza ne yazacağımı bilemedim. Neresinden baksam birşey göremiyorum. Size sadece iyi eğlenceler dileyebilirim. Siz oynamanıza bakın, ben alıkoymayayım.

NOT : Bu demek değil ki meydan boş. Forum kuralları bellidir. Uymazsanız gereği yapılır.

Sent from my MI PAD 2 using Tapatalk

vega1977

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Haşim
Cihazım
Mi5 pro
Konular
2
adb ve fastboot drıvreleri nerde hocam ekte demişsin eki bulamadım pdanet ten inenler mi adb

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
adb ve fastboot drıvreleri nerde hocam ekte demişsin eki bulamadım pdanet ten inenler mi adb
1.mesajın en altında görebilirsiniz. Webden bakın, Tapatalk göstermeyebiliyor.

Tapatalk gösteriyormuş.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Sent from my MI PAD 2 using Tapatalk

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90

Forumda videolu ve detaylı anlatımlar var. Lütfen yazmadan önce forumdaki konuları inceleyin, yada forumda biraz gezinin.

arşivci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nuri
Cihazım
Mi4i
Konular
1
Forumda videolu ve detaylı anlatımlar var. Lütfen yazmadan önce forumdaki konuları inceleyin, yada forumda biraz gezinin.
Teşekkür ederim cevabınız için. Bütün gün forumdaydım. Aradığım cevabı bulamadığım için buraya bir soru yazmak istemiştim.

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Teşekkür ederim cevabınız için. Bütün gün zorundaydım ve maalesef aradığım cevabı bulamadım. Bundan dolayı bir soru sormak istemiştim ama...

arşivci
Kusura bakmayın, üstteki tartışmaya katılmak istemedim ama bir sorun varsa Özelden devam edin. Konunun başka amaçlar eşliğinde farklı yönlere kayması, hem sizin hemde başkalarının aradığını bulamamasına en büyük etken. Kısacası konunun çöpe dönüşmesi, senin ve diğerlerinin aradığını 1dk da değil 3saat sonra bulmasına neden oluyor.

Çin Developer romu Mı Flash(64bit) ile Flash All seçeneği İle flaslayın. Telefon açılınca ilk ayarları yapın ve mı Hesabınıza giriş yapın. Cihazı bul seçeneği aktif olsun. Sonra Unlock işlemini yapabilirsiniz.

gmichael

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökmen
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
3
Arkadaşlar mi Flash programının 32 bit isletim sistemi ile çalışanı yokmu.benim pc ye 64 bit kurulmuyor

Birde flashlamak için özel bir kabloya gerek varmı orjinal sarz kablosu iş gorurmu.aptal diyebilirsiniz belki ama cihazı bozmaktan korkuyorum 32 bit mi Flash indirip denesem mi acaba

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt