Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

nowanda

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
selim
Cihazım
mi5
Konular
0
Kardeşler telefonu yeni aldım. unlock için istek yaptım.Çin developer romu yüklemek gerekiyor sanırım. nerden yüklüycem bir link verir misiniz.

selcukkoyu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selcuk
Cihazım
RedMi3MiPad2
Konular
5
Kardeşler telefonu yeni aldım. unlock için istek yaptım.Çin developer romu yüklemek gerekiyor sanırım. nerden yüklüycem bir link verir misiniz.
kardeş bu soruyu sorduguna göre yolun epey başındasın demektir Allah sabır versin :D
forumdaki tecrübeli arkadaşlar bolca tecrübelerini aktarmış iyice anlayıp öyle girişin derim
soruya gelecek olursak ben global stabilde başvurdum kabul edildi bence önce sms onayı gelince buradan dene bakalım olmazsa çin rom denersin şimdiden kolay gelsin:)

nowanda

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
selim
Cihazım
mi5
Konular
0
kardeş bu soruyu sorduguna göre yolun epey başındasın demektir Allah sabır versin :D
forumdaki tecrübeli arkadaşlar bolca tecrübelerini aktarmış iyice anlayıp öyle girişin derim
soruya gelecek olursak ben global stabilde başvurdum kabul edildi bence önce sms onayı gelince buradan dene bakalım olmazsa çin rom denersin şimdiden kolay gelsin:)
Teşekürler Kardeşim. telefonu çinden bir arkadaş getirdi. üzerinde çin stable romu vardı, otomatik v8 e update etti. şuan durumu bu. :) Stable romda unlock oluyormu? eger deceloper roma geçmeden stable romda unlock yapılırken yarıda filan kalırsa brick olmaz değilmi

selcukkoyu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selcuk
Cihazım
RedMi3MiPad2
Konular
5
Teşekürler Kardeşim. telefonu çinden bir arkadaş getirdi. üzerinde çin stable romu vardı, otomatik v8 e update etti. şuan durumu bu. :) Stable romda unlock oluyormu? eger deceloper roma geçmeden stable romda unlock yapılırken yarıda filan kalırsa brick olmaz değilmi
ben de çok tecrübeli değilim forumu karıştırıyorum yapamadığım yerlerde sagolsun ustadlar yardımcı oluyor normalde china developer olması gerekiyor deniyor fakat ben global stabil son versiyondayken başvurdum bootloader unlock başarılı şekilde tamamlandı
işleme başlamadan önce cihazı bul açık olması gerekiyor ayrıca hangi kullanıcıya sms onayı geldiyse o kullanıcıyla unlock işlemi yapılıyor bildiklerim bunlar kolay gelsin

gmichael

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökmen
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
3
Arkadaşlar bende mi5 var imei aticam.sanirim önce unlock etmem gerekiyormus ama şu anda global stable rom yüklü bu durumda china developers romu hata almadan hangi yöntemle yukleyebilirim.tesekkurler

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Arkadaşlar bende mi5 var imei aticam.sanirim önce unlock etmem gerekiyormus ama şu anda global stable rom yüklü bu durumda china developers romu hata almadan hangi yöntemle yukleyebilirim.tesekkurler

EDL ve Fastboot Modda Yükleyebilirsiniz. En Garantilisi EDL Mod olur.
Bilgisayarın ve Programların 64Bit olmasına dikkat edin.

vega1977

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Haşim
Cihazım
Mi5 pro
Konular
2
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Unlock işlemi yarıda kaldı cmd ile kontrol ettim bu çıkıyor durum nedir anlamadım ne yapmam gerekiyor sürücüleri mi eksik nerde hata yaptım

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pardus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kamil
Cihazım
iphone 4s
Konular
0
sa, arkadaşlar mi account tan 2 tane kayıt oluşturdum bütün bilgileri eksiksiz girdim 1.si için dün unclock başvurusu yaptım, 2.si için bugün aynı bilgisayardan unlock başvurusu yapamıyorum acaba nedendir?

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Unlock işlemi yarıda kaldı cmd ile kontrol ettim bu çıkıyor durum nedir anlamadım ne yapmam gerekiyor sürücüleri mi eksik nerde hata yaptım

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hata Yok, cihazın bootloader kilidi açılmış ;)

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
@arsivci lütfen yazdığınız kelimelere dikkat edin. Mesajınız silinmiştir. Daha düzgün bir üslup ile yeniden yazabilirsiniz.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Üst Alt