Soru Mi5 mi Mi5s mi almalıyım?

Kazzen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
1
Selamlar dostlar.
GM 4G kullanıcısıyım. 2 yıldır bu cihazı kullanıyorum ve artık yeni bir telefon alma gereği duydum. Çok sık telefon değiştiren biri değilim. Fiyat performans cihazları arasında mi5 ve mi5s rakipsiz iki cihaz. Yeni üye olmuş olsam da bu cihazları uzun süredir yakından takip ediyorum. Okuduğum kadarıyla Mi5'in bazı problemler çıkardığını düşünüyorum. Mi5s için ise çok fazla olumsuz yoruma rastlamadım. Cihazı almadan önce kullanan arkadaşların yorumlarını almayı uygun gördüm. Yarın ya bu iki cihazdan birini ya da X compact alacağım. Yorumlarınızı paylaşırsanız ve fikir verirseniz sevinirim. Teşekkür ederim.

Kazzen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
1
Arkadaşlar mi5s aldım. Cihaz gerçekten mükemmel. Şuan için her şeyi tıkırında çok şükür. Umarım bundan sonra da bir sorun çıkarmaz. 4G'den sonra böyle bir cihaza geçmek gerçekten bu fiyata inanılmaz. Sorusu olan olursa konuyu takip ediyorum, cevaplayabilirim :)

Oyla:

Kazzen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
1
Şimdi yepyeni bir sorunum var.Kılıf ve kırılmaz cam. Önerilere açığım :)

Oyla:

Revolution06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi 12 8/256
Konular
7
Arkadaşlar mi5s aldım. Cihaz gerçekten mükemmel. Şuan için her şeyi tıkırında çok şükür. Umarım bundan sonra da bir sorun çıkarmaz. 4G'den sonra böyle bir cihaza geçmek gerçekten bu fiyata inanılmaz. Sorusu olan olursa konuyu takip ediyorum, cevaplayabilirim :)
Arkadaşım öncelikle hayırlı olsun, güle güle kullan. Bende 4/128 lik modelini kullanıyorum. Üst mesajlarda bahsedilen parmak izi sorunu tamamen yazılımsal, yeni gelen global beta romla bu sıkıntı büyük oranda çözülmüş gayet başarılı çalışıyor. Bana göre bu telefon görünüşü, ve fiyat/performans anlamında rakipsiz. ;)

Oyla:

Revolution06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi 12 8/256
Konular
7
Şimdi yepyeni bir sorunum var.Kılıf ve kırılmaz cam. Önerilere açığım :)
Ekran için ben nano cam aldım, mi5s nano kırılmaz cam diye bakabilirsin, diğer camlardan daha iyi oturuyor hemde daha ince jelatin gibi. Ama ne kadar dayanıklıdır orasını bilemiyorum tabi :)

Oyla:

Kazzen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
1
Araştırdım da gayet güzel görünüyor nano kırılmaz cam. Bir alternatiftir dursun köşe de. Kılıf veya kapak olarak ne kullanıyorsunuz?

Oyla:

Revolution06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi 12 8/256
Konular
7
Araştırdım da gayet güzel görünüyor nano kırılmaz cam. Bir alternatiftir dursun köşe de. Kılıf veya kapak olarak ne kullanıyorsunuz?
Şeffaf kılıf kullanıyorum, diğerleri telefonun karizmasını kapatıyor bence :)

Oyla:

Kazzen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
1
Nereden aldınız acaba? Bir site falan var mı?

Oyla:

poladil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adil
Cihazım
mi6
Konular
2
Buna bir bakın isterseniz. Ben almadım ama şık gözüküyor. Ayrıca ses kayıtta sorun yok, aldığımdan beri kullandığım tüm kayıtları gayet net olarak yaptı. 780 kayıt var, çok fazla yer tutmuyor. Parmak izi sorunu var maalesef. Birde çift hatlı olması nedeni ile çok becerikli.

Oyla:

kadirirdem

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
0
Selamlar dostlar.
GM 4G kullanıcısıyım. 2 yıldır bu cihazı kullanıyorum ve artık yeni bir telefon alma gereği duydum. Çok sık telefon değiştiren biri değilim. Fiyat performans cihazları arasında mi5 ve mi5s rakipsiz iki cihaz. Yeni üye olmuş olsam da bu cihazları uzun süredir yakından takip ediyorum. Okuduğum kadarıyla Mi5'in bazı problemler çıkardığını düşünüyorum. Mi5s için ise çok fazla olumsuz yoruma rastlamadım. Cihazı almadan önce kullanan arkadaşların yorumlarını almayı uygun gördüm. Yarın ya bu iki cihazdan birini ya da X compact alacağım. Yorumlarınızı paylaşırsanız ve fikir verirseniz sevinirim. Teşekkür ederim.
Mi5s siyah güzel gider.

Oyla:
Üst Alt