mi5s 3/64

1. O

Soru Mİ5S miui8 global kararlı sürümüne dönmek istiyorum.

Şu anda MIUI GLOBAL KARARLI 10.2.3.0 sürümündeyim ve miui 8 global kararlı sürümüne dönmek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Miui downloadda sadece miui 10 romu var
  2. HYPER1ST

Soru Mi 5s MIUI 11 güncellemesi alacak mı?

Pek çok haber sitesinde, teknoloji sayfasında vs. mi 5s in MIUI 11 güncellemesini alacağı yazıyor fakat resmi MIUI sitesinde model ismini göremedim. Bir bilgisi olan var mı? Ve gelecekse yüz tanıma ve karanlık mod olur mu? Şimdiden teşekkürler.
  3. Alittleboy

Yardım Kulaklık sorunu

Kulaklığımdaki tuş sürekli şarkıları değiştiriyor. Hayatımda gördüğüm en saçma hata. Sırf bu yüzden kulaklık değiştim ama yine aynı sorun oldu. Telefonda hata var muhtemelen. Her 4 ayda 1 kulaklığa para vermek istemiyorum. Laptop ve desktopta böyle bir sorun olmadı. Yardımlarınızı bekliyorum...
  4. Y

Sohbet Mi5S'ten A2 Lite'a Geçmek

Mi 5s 64/3 den a 2 lite 32/3 e geçince artılarim ve eksilerim neler olur
  5. Alittleboy

Yardım pubg mobile için rom

Şu anda miui10 global stable rom var. Ama aşırı derecede kasıyor. Tek oynadığım oyun da bu. Hangi romu önerirsiniz?
  6. zeus67

Soru Mi 5s Instagram Hiakyelerde Odak Modu YOK!

Arkadaşlar mi 5s kullanıcısıyım, instagram hikayelerdeki odak modu aylardır gelmedi, bu sorun yalnızca bende mi var yoksa bu sorunu yaşayan başka arkadaşım var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.
  7. Alittleboy

Rom Xiaomi mi5s için en iyi rom

.
  8. Superkahrmn

Çözüldü Xiaomi'nin üvey evladı Mi5s

Ha geldi, ha gelecek diye bekle bekle helak olduğumuz miui 9 dan hala ses seda yok, xiaomi üst seviye bütün modellerine verdiği güncellemeyi halen bize vermiyor. Xiaomi'nin güncelleme sitesinde çok altlarda olmak bile canımı sıkıyor. Bu ara model almamızın cefası mı tabi bilemiyorum. Ghost...
  9. zlatan_1903

Yardım mi5s trwp yükleyememe

Herkese selamlar arkadaşlar başlıktanda anlaşılacağı gibi mi5s telefonuma trwp yükleyemedim forumda iki yöntem buldum ikisi ilede olmadı recowey rom root işlerinde samsung htc de iyiydim ama miuı da birşey yapamadım resmen tek yapabildiğim kilidi açmak oldu. Yardım edebilirmisiniz diye konu açma...
  10. Blackero

Yardım Mi5s İmei

Merhaba forumda yeniyim bir hatam olursa şimdiden kusura bakmayın. Yarın kargodan mi5s telefonumu alacağım rootlamayı düşünüyorum ancak imei silinen arkadaşlar varmış. Bir arkadaş ne yaptığımızda silindiğinni söylerse ona göre dikkatli olmak istiyorum. Birde imei nasıl yedeklenir onuda...
  11. T

Yardım Mi 5s (3-64) Isınma, parmak izi, rom

selamlar mi 5s cihazımda yaşadıgım bazı sıkıntılar var. Bunlardan ikisi cihazın çok fazla ısınıyor olması ve parmak izi okuyucusu 3 saniye basılı tutunca çalışması. her zaman böyle değil tabi teli kullanırken uygulama kilitlerinde bazen bastıgın gibi açılıyor ama 10 basmanın 8 inde uzun basmak...
  12. E

Soru Mi5s Android Sürümüm

Merhaba Telefonu 1hafta önce aldım ve geçen gün bi güncelleme geldi Suan surumum Miui 8 ve 8.5.3.0 Kararli olarak gosteriyor bu surum en son surummudur ve suan android surumum 6.0.1 normalmidir normalse android 7 ne zaman gelecek
  13. K

Soru Mi5 mi Mi5s mi almalıyım?

Selamlar dostlar. GM 4G kullanıcısıyım. 2 yıldır bu cihazı kullanıyorum ve artık yeni bir telefon alma gereği duydum. Çok sık telefon değiştiren biri değilim. Fiyat performans cihazları arasında mi5 ve mi5s rakipsiz iki cihaz. Yeni üye olmuş olsam da bu cihazları uzun süredir yakından takip...
  14. E

Soru Hb mi5s

Hepsiburadadan mi5s alicam ve birkaç sorusorum soracağım 1)Ürün global rom ilemi geldi? 2)Üründe bir problem oldu mu? 3)Memnun musunuz?
Üst Alt