Yardım mi5 kapandı açılmıyor

hamakamaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ALİ
Cihazım
POCO X3 PRO
Konular
7
Telefonu bügün şarjı yüzde 50 civarlarındayken şarjdan çektim cebime koyup evden çıktım evden çıkınca telefona baktım ekran tamamen gitmişti ve cihaz fazla ısınıyodu açmaya çalıştım açamadım cihazı. bi süre sonra ısınması geçti ama ne şarj oluyor ne pc ye bağlanıyo ne fastboot moda giriyo cihaza ne oldu bilgi verebilir misiniz ve nasıl düzelir bu durum

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Telefona mi flash üzerinden rom atarken ''clear all and lock'' tiki seçili kalmış ve daha telefon açılmıyor.
Tekrar yazılım atmanız gerekebilir. Ya da miui forumuna yazabilirsiniz.

Oyla:

Sam-@

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Samet
Cihazım
Xaomi mi 5
Konular
0
Merhaba, Xaomi mi 5 telefonum şarjı bittikten sonra kapandı, şarja takmama ve beklememe rağmen herhangi bir tepki vermiyor, pc ye taktığımda da görmedi. Telefon tamircisi şarj soketini değişince bir kere şarjı 100 lendi sonra tekrar kapandı ve yine eskisi gibi açılmıyor. Sizce ne yapabilirim

Oyla:

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Yetkili
Merhaba, Xaomi mi 5 telefonum şarjı bittikten sonra kapandı, şarja takmama ve beklememe rağmen herhangi bir tepki vermiyor, pc ye taktığımda da görmedi. Telefon tamircisi şarj soketini değişince bir kere şarjı 100 lendi sonra tekrar kapandı ve yine eskisi gibi açılmıyor. Sizce ne yapabilirim
Yetkili servise göndermelisiniz.

Oyla:

suwat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
mi5
Konular
3
merhaba, benimde az önce mi 5 telefonun durduğu yerde kapandı ve açılmıyor. herhangi bir şey yapmadım şarjıda vardı.

Şarja taktığımda, başka şarj cihazına taktığımda, tuşlarına bastığımda, hardreset konbinasyonunda, pc ye bağladığımda herhangi bir tepki vermiyor. Garantisi var. garantiye vermekten çekinmiyorum ama telefona o kadar çok ihtiyacım varki vermeden çözmek istiyorum.

Yardımcı olabilecek var mı acaba

Oyla:

Delta Servis 1

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
merhaba, benimde az önce mi 5 telefonun durduğu yerde kapandı ve açılmıyor. herhangi bir şey yapmadım şarjıda vardı.

Şarja taktığımda, başka şarj cihazına taktığımda, tuşlarına bastığımda, hardreset konbinasyonunda, pc ye bağladığımda herhangi bir tepki vermiyor. Garantisi var. garantiye vermekten çekinmiyorum ama telefona o kadar çok ihtiyacım varki vermeden çözmek istiyorum.

Yardımcı olabilecek var mı acaba
Yetkili servis olarak dışarıdan müdahale etmek çok sağlıklı değil.

Oyla:

forza_burak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
mi6
Konular
4
aynı sorun yeni başıma geldi. hiçbir tepki yoktu. bilgisayara bağlayınca da hiçbir tepki yoktu, ne ses ne de aygıt yöneticisinde hareketilik..
bataryanın soketini söktüm, sonra taktım ve açıldı..
Eğer eliniz biraz yatkın ise servise göndermeden önce deneyin derim. İnternetten batarya değiştirme videoları ile nasıl soketi çıkaracağınızı görebilirsiniz..

Oyla:

Ferhat .?

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi A1
Konular
0
Şarjınız varmıydı?
kapalı halde şarja taktığınızda led hızlı yanıp sönüyor mu?
kapalı halde usb ile pcye takıp, güç tuşuna bastığınızda aygıt yöneticisinde değişim oluyor mu?
Benim cihazimda kapandı sarja taktim ekran üzerinde ki beyaz bildirim ışığı yanıp sönüyor başka hiçbir tepki yok sorun nedir

Oyla:

Soner

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Soner
Cihazım
Mi5
Konular
1
Merhaba,

Telefonum kapandi ve açamıyorum.

*İlk defa kapanmıyor. Son 1 hafta içinde aynı sorunu 3. Tekrarlayıșı.
*Kapandığında şarjı vardı.
*Hiç bir tuş kombinasyonuna tepki vermiyor.
*Bilgisayar hiç bir şekilde görmüyor.
*Șarja takınca tepki vermiyor.
*Açılınca tekrar kapanana kadar sorunsuz çalışıyor.
*Bootloader kilitli. Global stabil miui 10 yüklü.

Belirli bir zaman geçince (bazen 2 saat bazen 1 gün) power tuşuna basınca açılıyor. İki kere bu şekilde sorun yaşatıp sonra kendiliğinden açıldı. Şuan aynı sorunu yaşıyorum ve iki gündür tepki vermiyor.

Sorun ne olabilir? Çözümü konusunda desteklerinizi bekliyorum.

Delta garantili ve 1 aydan fazla garantisi var. Küçük bir sorunsa 1 ay beklemek yerine işin ehli bir tamirciye yaptırmak niyetindeyim ancak sorunun büyük olma ihtimali (anakart vs.) gözümü korkutuyor. Tavsiyeniz nedir?

Oyla:
Üst Alt