Yardım mi5 kapandı açılmıyor

hamakamaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ALİ
Cihazım
POCO X3 PRO
Konular
7
Telefonu bügün şarjı yüzde 50 civarlarındayken şarjdan çektim cebime koyup evden çıktım evden çıkınca telefona baktım ekran tamamen gitmişti ve cihaz fazla ısınıyodu açmaya çalıştım açamadım cihazı. bi süre sonra ısınması geçti ama ne şarj oluyor ne pc ye bağlanıyo ne fastboot moda giriyo cihaza ne oldu bilgi verebilir misiniz ve nasıl düzelir bu durum

Malizeynep

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Xiaomi mi 4
Konular
0
ROM klasöründe her hangi bir sıkıntı gözükmüyor verdiğim mi flash ile flash all seçeneğini seçerek kurulum yapmıyorsanız o seçeneği seçip rom kurulumu yapmayı deneyin.
Pardon anlayamadım hangi seçeneği seçip rom kurulumu yapayım

Oyla:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Oyla:

smlbrk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Cihazım
mi5
Konular
3
Merhaba, cihaz aniden cebimdeyken kapandı ve açılmadı. gerekli tüm işlemleri yaptım. Arka kapağı söküp test point ile aygıt yöneticisinden 9008i gördüm. mi flash tool ile stabil sürümü attım. Fakat sonuç yine aynı hiçbir şekilde açılmadı. Bir yerde hata mı yaptım diyeceğim, hayır gayet de burada yazılanlardan bilgi edinip yola çıkarak işlemleri sırasıyla yaptım. Acaba sorun ne olabilir ? bl açık değil
Soruma cevap alamadım çok mu büyük bir sorun acaba ?

Oyla:

hologram

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
0
Arkadaşlar redmi 5 plus bar bende cihaza rom atarken kapandi fastbooda girmiyor hizli hizli led yanip sönüyor nolue yardim edin cok kotu oldum
[doublepost=1528520620,1528508219][/doublepost]maalesef burdaki işemeri yaptım olmadı. flashtool hello packet sorunu veriyor. :(
[doublepost=1528527565][/doublepost]Deliricem ya simdide telefonu görmüyor bilgisayar. 20 tl param var lütfen yardim edin

Oyla:

Malizeynep

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Xiaomi mi 4
Konular
0
Flash all seçeneğini seçerek linkte vermiş olduğum mi flash sürümünü kullanınız.
Kolay gelsin telefonu ben yapamayınca arrık servise göndereyim dedim vidasını söjtüğüm için garanti dışı kaldı anakartı arızalı deyip 750 tl para istediler bu flaşh ı neden yükleyemedim anlayamadım hakkaten anakart mı arızalı acaba

Oyla:

Driv3r20

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YOK
Cihazım
Mİ5
Konular
4
Telefonum kapanıyor, dün akşam fasbood da ve normal olarak telefonu açabildim arada bir açılıyor sorun neden kaynaklı olabilir ?
[doublepost=1529828107,1529827835][/doublepost]
[doublepost=1525725982,1525725608][/doublepost]

Aynı durum yaklaşık 1 aydır bende de bulunmakta, ilk zamanlarda batarya soketini 1 kez çıkatıp taktığımda telefon açılıyordu son zamanlarda yüzlerce kez çıkarıp taktığımda bile zor açılmaya başladı. Sorunu nasıl çözecebileceğim hakkkında bilgisi olan var mı? Batarya değiştirsem sorun düzelir mi?
Aynı sorun bendede var nasıl çözdünüz ?

Oyla:

emraxi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
mi5 Pro
Konular
11
Telefonum kapanıyor, dün akşam fasbood da ve normal olarak telefonu açabildim arada bir açılıyor sorun neden kaynaklı olabilir ?
[doublepost=1529828107,1529827835][/doublepost]
Aynı sorun bendede var nasıl çözdünüz ?

Hocam bunu yakın zamanda yaşayan miui5 sahibi forum kullanıcı sayısı benimle birlikte 3 oldu sanırım. pen BM22 pil şiparişi geçtim değiştirip size durumu bildiririm. Fakat şöyle bir öngörüm var siz de miui.eu sürümü ROM Beta mu kullanıyorsunuz ? ben pili değiştirdikten sonra Miui Global Stable Rom a dönüp birde öyle deneyeceğim. çünkü pil, sarj oranı gözetmeksizin birden enerjiyi kesiyor anakarttan soketi sökene kadar hiçbir tepki vermiyor. gerçi bazen takınca da tepki vermiyor (Receover mod, Fastboot, EDL , hard brick durumunda belli belirsiz yanan bildiril ledi ) Yani bildiğin ölüyor telefon sonra geri geliyor kafasına göre :) İnşallah pil ve yazılım sorunudur. tüm başlığı okudum bizim durumdakiler sorunun net kaynağını bulamamış inşallah biz buluruz da diğer kardeşlerimiz bizim gibi çile çekmezler.
[doublepost=1530271801][/doublepost]Melesef Pili değiştirmeme yağmen aniden kapanma de açılmama sorunu devam ediyor. bir şekilde yine açmayı başarabilirsem bu sefer fastboot ile global stable rom yükleyeceğim. buda çare olmazsa geriye bi anakart kalıyor zaten..

Oyla:

Driv3r20

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YOK
Cihazım
Mİ5
Konular
4
Hocam bunu yakın zamanda yaşayan miui5 sahibi forum kullanıcı sayısı benimle birlikte 3 oldu sanırım. pen BM22 pil şiparişi geçtim değiştirip size durumu bildiririm. Fakat şöyle bir öngörüm var siz de miui.eu sürümü ROM Beta mu kullanıyorsunuz ? ben pili değiştirdikten sonra Miui Global Stable Rom a dönüp birde öyle deneyeceğim. çünkü pil, sarj oranı gözetmeksizin birden enerjiyi kesiyor anakarttan soketi sökene kadar hiçbir tepki vermiyor. gerçi bazen takınca da tepki vermiyor (Receover mod, Fastboot, EDL , hard brick durumunda belli belirsiz yanan bildiril ledi ) Yani bildiğin ölüyor telefon sonra geri geliyor kafasına göre :) İnşallah pil ve yazılım sorunudur. tüm başlığı okudum bizim durumdakiler sorunun net kaynağını bulamamış inşallah biz buluruz da diğer kardeşlerimiz bizim gibi çile çekmezler.
[doublepost=1530271801][/doublepost]Melesef Pili değiştirmeme yağmen aniden kapanma de açılmama sorunu devam ediyor. bir şekilde yine açmayı başarabilirsem bu sefer fastboot ile global stable rom yükleyeceğim. buda çare olmazsa geriye bi anakart kalıyor zaten..
Maalesef hocam bende pili değiştirdim ama bende sonuç alamadım. Garantisi devam ettiği halde batarya vs değiştirdiğime pişman oldum ama yapıcak bişey yok sanırım bu saatden sonra:/

Oyla:

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Sorun pilden dolayı da olabilir, yazılım hatasından dolayı da olabilir.
O yüzden pil durumunu bilen birisine ölçtürürseniz daha iyi olur.

Oyla:

emraxi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
mi5 Pro
Konular
11
Pili bugün sıfır pil ile değiştirip full şarj yaptım ama yine gitti. pil değil gibi duruyor. ROM'u değiştireceğim hatta Miui değil pure android romlardan birini kurmayı düşünüyorum bakalım onda da yapacakmı

Oyla:
Üst Alt