Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

aevrenm

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
42
Mi Mix kullanıyordum mi 10t pro 256 cihaza geçtim. Resmen attan indim eşşeğe binmiş gibi oldum. Ekran,kalite ve performans olarak çok çok zayıf.
Mi mix guzeldir 😂 satiyor musunuz

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13
Mi Mix kullanıyordum mi 10t pro 256 cihaza geçtim. Resmen attan indim eşşeğe binmiş gibi oldum. Ekran,kalite ve performans olarak çok çok zayıf.
Bendede var ekran olarak amoledi arıyorum tek eksik ekran isterse 300 hz yenileme olsun ama amoled olacak ekran bence

Silinenkullanıcı93803

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
0
sizce mi 10t pro için renk şeması p3 mü daha iyi yoksa Gelişmiş (renkleri mümkün olduğunca en geniş aralıkta kullan) kısmı mı daha iyi

hknyllmz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 10T PRO
Konular
24
Mİ 8 SE 6 64 den geçiş yapacağım, amoled ekranı çok arar mıyım. Abim ve en yakın arkadaşım 10tpro kullanıyor deneyimleme fırsatım oldu ekran ips ekranım diye bağırmıyo sanki baya kaliteli

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13
Mİ 8 SE 6 64 den geçiş yapacağım, amoled ekranı çok arar mıyım. Abim ve en yakın arkadaşım 10tpro kullanıyor deneyimleme fırsatım oldu ekran ips ekranım diye bağırmıyo sanki baya kaliteli
valla hocam amoledi ararsın ben arıyorum şahsen

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13

Mugrab

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mugrab
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
27
Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum cihazı 8-256 gb olan. Kesinlikle on numara cihaz. Ekran süresi gayet iyi akıcılık on numara özellikler falan kesinlikle çok iyi. Amoled olsaydı iyi olurdu dediğim oluyor bazen ama cihazın hızlı oluşu, kameranın güzelliği vb. etkenler iyi olduğu için cokta problem olmuyor. Cihazla gündelik hayatta yapılabilecek her şeyi çok rahat yapabilirsiniz. Geçmek isteyenler olursa kesinlikle tavsiye ederim.

bianconero

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mister
Cihazım
Mi10T Pro
Konular
9
benim telefonda (10T pro) animasyon hataları oluyor yani geçişlerde ve kaydırmalarda anlık takılmalar. birde instagram keşfet videolarda gezerken her videoda, video başladıktan hemen sonra anlık bi takılma oluyor sonra devam ediyor. bazen hiç yapmıyor ama genelde oluyor bu sorun. hep aynı saniyede takılıyor videolar. yazılımsal gibi...

global telefon, global rom yüklü 12.5.4.

aonur68

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur68
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
0
Merhaba arkadaşlar. Çalıştığım bölgede bina içerisinde aynı operatör kullanan arkadaşlarım interneti kullanabilirken( farklı cihazla) ben çekiyor gibi görünmesine rağmen kullanamıyorum internete girmiyor. Şehir merkezinde vs sorun yok. Sizce bu sorun donanımsal mı yoksa yüklediğimiz romlarla mı ilgili. Yani şuan global 12.5.4 kullanıyorum. Tr, indo, eea vs romları kursam durum aynı mı olur. Romlar arasında hattın çekip çekmemesi hususunda bir fark varmıdır. Teşekkürler şimdiden.

Üst Alt