Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

Rgokcay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ridvan
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
19
Eski ve yıllarca amoled ekran samsung note serisi kullanan biri olarak söylüyorum note 5 1.5 sene snra ekran yandı note 8 1 sene sonra yandı garantiden değiştirdim geldi 1 sene snra gene yandı ücreti 1300 1400 tl diyolardı en son amoled ilk basta güzel sonradan kötü suan samsung dinamik amoled geliştirdi yanmaması için bakalım neladar dayanır bilmiyom amoled renk için iyi ama bi süre sonra canınızı sıkar

Shunter

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Mi6
Konular
0
Arkadaşlar miuimix rom kullanıyorum 12.5 batarya su gibi gidiyor . Ben 2 ay önce de bu cihazdan kullanıyordum çok iyi süreler alıyordum bataryadan . Siz hangi sürümü hangi romu tavsiye edersiniz ?

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13
Arkadaşlar miuimix rom kullanıyorum 12.5 batarya su gibi gidiyor . Ben 2 ay önce de bu cihazdan kullanıyordum çok iyi süreler alıyordum bataryadan . Siz hangi sürümü hangi romu tavsiye edersiniz ?
valla hocam eu rom kullandom endoneyza kullandım bende iyi süreler alamadım anlamadım bendeki problem ne siz kaç saat ekran aldınız.?

Shunter

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Mi6
Konular
0
valla hocam eu rom kullandom endoneyza kullandım bende iyi süreler alamadım anlamadım bendeki problem ne siz kaç saat ekran aldınız.?
Durum resimdeki gibi hocam 2 saat filim izledim filim izlemesem daha az gidecekti. Bundan 2 ay önce mi10t kullanırken rahat 8 saat ekran süresi alıyorum yüzde 40 larda oluyordu şarj . Aşırı derecede şaşkınım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-11-19-21-51-37-494_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2021-11-19-21-51-37-494_com.miui.securitycenter.jpg
    221,9 KB · Görüntüleme: 23

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13
Durum resimdeki gibi hocam 2 saat filim izledim filim izlemesem daha az gidecekti. Bundan 2 ay önce mi10t kullanırken rahat 8 saat ekran süresi alıyorum yüzde 40 larda oluyordu şarj . Aşırı derecede şaşkınım.
bende şaşkınım millet 8 9 saat ekran alıyor ben hiç görmedim bu süreyi

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
Merhaba arkadaşlar. Çalıştığım bölgede bina içerisinde aynı operatör kullanan arkadaşlarım interneti kullanabilirken( farklı cihazla) ben çekiyor gibi görünmesine rağmen kullanamıyorum internete girmiyor. Şehir merkezinde vs sorun yok. Sizce bu sorun donanımsal mı yoksa yüklediğimiz romlarla mı ilgili. Yani şuan global 12.5.4 kullanıyorum. Tr, indo, eea vs romları kursam durum aynı mı olur. Romlar arasında hattın çekip çekmemesi hususunda bir fark varmıdır. Teşekkürler şimdiden.
Cihazınız yurt içimi yoksa imie atılmış bir cihaz mı?

Shunter

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Mi6
Konular
0
bende şaşkınım millet 8 9 saat ekran alıyor ben hiç görmedim bu süreyi
Valla garip bir durum hocam iki ay önce kullandığım cihazda gözüm kapalı 10 saat görürken bunda yarısı neredeyse.

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13

bianconero

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mister
Cihazım
Mi10T Pro
Konular
9
selamlar, bl açık rootlu cihazımda güncelleme geldi. yaparsam sorun olur mu? kayıtlı değil cihaz.

Üst Alt