Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

bianconero

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mister
Cihazım
Mi10T Pro
Konular
9
yok mu cevap verecek kişi? biraz araştırdım twrp olunca zaten kurmuyormuş. stock recovery olmalı. twrp den full rom indirip peşine magisk flaşlamak gerekli diye okudum. sadece update dosyasını kurmanın yolu yok mu internetim kotalı

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Herkese merhaba arkadaşlar. Mi 10T Pro cihazım var; Wi-Fi’da ekran süresi olarak 10-11 saat alırken mobil veride 5-6 saat ekran süresi alıyorum. Sizce problem var mı, sizde durumlar n’asıl?

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13
Herkese merhaba arkadaşlar. Mi 10T Pro cihazım var; Wi-Fi’da ekran süresi olarak 10-11 saat alırken mobil veride 5-6 saat ekran süresi alıyorum. Sizce problem var mı, sizde durumlar n’asıl?
mobil veride daha çok batarya tükeniyor hocam

ismaildurmuus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Mi10t pro
Konular
0
Bu telefonu satarsam sadece arama sonunda ki ekran gelmemesi, sensör yüzünden satarım. :/

ademacar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi 11T PRO
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
yok mu cevap verecek kişi? biraz araştırdım twrp olunca zaten kurmuyormuş. stock recovery olmalı. twrp den full rom indirip peşine magisk flaşlamak gerekli diye okudum. sadece update dosyasını kurmanın yolu yok mu internetim kotalı
Hocam twrp ekranına atar bazen güncelleme yapar ama coğu cihazda yapmıyor. Kendin zip dosyasını indirip twrp üzerinden yükleyebilirsin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu telefonu satarsam sadece arama sonunda ki ekran gelmemesi, sensör yüzünden satarım. :/
aynen son güncellemede daha kötü oldu. Forumda bazı arkadaşlar arama programı yükleyip oradan arama yapınca düzeldi diyorlar google dialer kaynaklıymış. isterseniz deneyim

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13
Orası aşikâr, ama 2 kat fark olması normal mi? Mobil veride 5-6 saat, Wi-Fi'da 11 saat oluyor. Sizde durumlar nasıl?
ben 144 hz full kullanımda 8 saat aldım mobil veri ile , bir sürü sistem uygulaması kaldırdım ve arka plan kısıtlamaları tasarruf tavsiyelerinide yaptım

Üst Alt