Recovery Mi10T Pro /K30S ULTRA Twrp Yükleme 3.4.2B

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
SefaMeert, En SON hangisi çıktıysa onu yükleyin :)

reis35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alper
Cihazım
mi mix 3
Meslek
Güvenlik
Konular
0
Konu tarafımdan denenmiştir.Telefonunuzun bootloader kilidi açık olmalıdır. Usb Hata ayıklama modu açık olmalıdır. Bilgisayarınızda ve driverları yüklü olmalıdır. Yapacağımız işlem sıfırdan stock recovery üzerine twrp kurulumudur. Kendim şu anda sıkıntısız kullandığım Twrpdir

Kurulum
1. Gerekli driverlerin kurulması için Mi flash programını kurun.
2. Ayarlar - ek ayarlar - geliştirici seçeneklerinden usb hata hata ayıklamayı aktif edin.
3. Minimal adb+twrp dosyasını yükleyin.
4. indirmiş olduğunuz klasörü C: Ana Dizine açın.
aqwpQjs.jpeg

5. Ses kısma + güç tuşuna basarak telefonunuz fastboot moda alın.
6. USB kablo ile telefonunuzu bilgisayara bağlayın.
7. İndiğiniz klasörde önce adb ye tıklayın. açılıp kapanacak. Sonra Fastboot tıklayın . Açılıp kapanacak sonra CMD-Here yazan yere tıklıyoruz pencere açılıyor. şimdi Sırayla verdiğim kodları yazıp enter Basıyoruz.

Telefonumuz Twrp kurulu olarak açılıyor. Sonra telefon hafızasına Magiski atıp flaşlıyoruz yoksa kalıcı olmaz :)
Magisk

Mevcut Twrp den güncelleme yapmak için dosyayı indirip direk yükleyebilirsiniz.

Sorumluluk size konu bana aittir. Miuiturkiye.Net ve tarafım yapılan işlemlerden doğan sorumlulukları kabul etmez
Eline emeğine sağlık güzel anlatım ve mi 10t kalıcı oldu

nahid_9

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nahid
Cihazım
mi10t
Konular
0
Konu tarafımdan denenmiştir.Telefonunuzun bootloader kilidi açık olmalıdır. Usb Hata ayıklama modu açık olmalıdır. Bilgisayarınızda ve driverları yüklü olmalıdır. Yapacağımız işlem sıfırdan stock recovery üzerine twrp kurulumudur. Kendim şu anda sıkıntısız kullandığım Twrpdir

Kurulum
1. Gerekli driverlerin kurulması için Mi flash programını kurun.
2. Ayarlar - ek ayarlar - geliştirici seçeneklerinden usb hata hata ayıklamayı aktif edin.
3. Minimal adb+twrp dosyasını yükleyin.
4. indirmiş olduğunuz klasörü C: Ana Dizine açın.
aqwpQjs.jpeg

5. Ses kısma + güç tuşuna basarak telefonunuz fastboot moda alın.
6. USB kablo ile telefonunuzu bilgisayara bağlayın.
7. İndiğiniz klasörde önce adb ye tıklayın. açılıp kapanacak. Sonra Fastboot tıklayın . Açılıp kapanacak sonra CMD-Here yazan yere tıklıyoruz pencere açılıyor. şimdi Sırayla verdiğim kodları yazıp enter Basıyoruz.

Telefonumuz Twrp kurulu olarak açılıyor. Sonra telefon hafızasına Magiski atıp flaşlıyoruz yoksa kalıcı olmaz :)
Magisk

Mevcut Twrp den güncelleme yapmak için dosyayı indirip direk yükleyebilirsiniz.

Sorumluluk size konu bana aittir. Miuiturkiye.Net ve tarafım yapılan işlemlerden doğan sorumlulukları kabul etmez
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

remote: Boot Command is not allowed in Lock State - abi boyle yaziliyor / caresi ne acaba?

Cengawer42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi10t pro
Konular
0
arkadaşlar yurtdışı cihazıma burada anlatıldığı gibi twrp yükledim. Twrp ile ilk açılışta magisk kurdum. Ancak yeniden twrp açtığımda sdcard dizini boş gözüküyor. pek çok defa farklı kaynaklara göre de kurulum yaptım ama sonuç aynı. telefonu bilgisayarda kurulum esnasında açınca sdcard dizini gözüküyor anak bilgisayardan ayırıp yeniden twrp açınca dizin boş.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Cengawer42, Twrp Back-up kısmından (en küçük boyutlu ) bir yedek alıp reboot-recovery yapın görmesi lazım + rom yüklemelerini imkan varsa otg kablo/aparat ile yükleyin...

Cengawer42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi10t pro
Konular
0
Cengawer42, Twrp Back-up kısmından (en küçük boyutlu ) bir yedek alıp reboot-recovery yapın görmesi lazım + rom yüklemelerini imkan varsa otg kablo/aparat ile yükleyin...
yaptım gene olmadı. root kontrolü yapınca telefon rootlu magisk yüklü izin veriyor.
(rom yüklemelerini imkan varsa otg kablo/aparat ile yükleyin...) bunun yöntemini anlatan bir başlık var mı?
bir haftadır bıktırdı beni. en sonunda il açılışta magisk kurduktan sonra 12.5 avrupa rom u flashladım ve açtım 12.5 yüklendi. bu seferde twrp falan hepsi gitti. şimdi yeniden son sürüm twrp ve magisk kurdum gene aynı sorun. çözemedim gitti

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Cengawer42,

Cengawer42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi10t pro
Konular
0
Cengawer42,

sayın Stoya üstadım. konudaki gibi ben de recvery olarak twrp kuruyorum ve ilk recoveryde açılışta telefon hafızasından magisk kuruyorum. ancak telefonu ikinci kez recoveryde yani twrp de açınca dizin boş gözüküyor. sizin anlatımınızda ikinci kez twrp açınca dizin içerisindekileri görüyoruz. ben göremiyorum

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Cengawer42, Magiski önce APK sonra Twrp uzerinden yükleyin,daha önce de yazdığım gibi bir yedek alın olmaz ise farklı Twrp deneyin..

Üst Alt