Recovery Mi10T Pro /K30S ULTRA Twrp Yükleme 3.4.2B

antonow

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mertergeç
Cihazım
mi 10t pro
Konular
1
Bendede trwp hiçbir dosyayı görmüyor boş çıkıyor. Magisk yükleyemiyorum. Yukarıda arkadaş trwp içindeki advance kısmından kurun demiş fakat advance kısmındada trwp yok. android 12'ye geçtiğime pişman olacam az kaldı.

axxa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zagor
Cihazım
Mi 10t Pro
Konular
10
Konu tarafımdan denenmiştir.Telefonunuzun bootloader kilidi açık olmalıdır. Usb Hata ayıklama modu açık olmalıdır. Bilgisayarınızda ve driverları yüklü olmalıdır. Yapacağımız işlem sıfırdan stock recovery üzerine twrp kurulumudur. Kendim şu anda sıkıntısız kullandığım Twrpdir

Kurulum
1. Gerekli driverlerin kurulması için Mi flash programını kurun.
2. Ayarlar - ek ayarlar - geliştirici seçeneklerinden usb hata hata ayıklamayı aktif edin.
3. Minimal adb+twrp dosyasını yükleyin.
4. indirmiş olduğunuz klasörü C: Ana Dizine açın.
aqwpQjs.jpeg

5. Ses kısma + güç tuşuna basarak telefonunuz fastboot moda alın.
6. USB kablo ile telefonunuzu bilgisayara bağlayın.
7. İndiğiniz klasörde önce adb ye tıklayın. açılıp kapanacak. Sonra Fastboot tıklayın . Açılıp kapanacak sonra CMD-Here yazan yere tıklıyoruz pencere açılıyor. şimdi Sırayla verdiğim kodları yazıp enter Basıyoruz.

Telefonumuz Twrp kurulu olarak açılıyor. Sonra telefon hafızasına Magiski atıp flaşlıyoruz yoksa kalıcı olmaz :)
Magisk

Mevcut Twrp den güncelleme yapmak için dosyayı indirip direk yükleyebilirsiniz.

Sorumluluk size konu bana aittir. Miuiturkiye.Net ve tarafım yapılan işlemlerden doğan sorumlulukları kabul etmez
Merhaba,
Bu yöntemi fastboot a düştüğümde kolaylıkla uyguluyordum, fakat bir süredir Arrow OS kullanıyorum fakat bu romun kendi fastboot menüsü var ve ben bu menünün kullanıması ile ilgili hiç bir kaynak, video vb bulamadım. Twrp kurmak istiyorum, yardım olabilir misiniz?
Teşekkürler şimdiden..

omer8181

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer
Cihazım
mi5s
Konular
0
Android 11 yukarısında TWRP'ler çalışmıyor. Dfe flaşlayarak çalıştırılıyordu o da artık stabil değil gibi. Ben telegram'da bu recovery'i buldum 10t pro için. 12.1 Arrowos sorunsuz decrypt etti, dosyaları okudu.

vili48

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
11 Lite 5G NE
Konular
3
Android 11 yukarısında TWRP'ler çalışmıyor. Dfe flaşlayarak çalıştırılıyordu o da artık stabil değil gibi. Ben telegram'da bu recovery'i buldum 10t pro için. 12.1 Arrowos sorunsuz decrypt etti, dosyaları okudu.

En güncel sürümler burada...

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
12
Merhabalar, uzun süredir, global 1410.1 kullanıyorum. kilidi bugün açtım da şimdi twrp ve magisk yüklemek gerekiyor herhalde ancak twrp bir türlü yükleyemedim. Hangisin kurmam gerekiyor. Android sürümüm ile uyumlu olan.

Üst Alt