MIUI 12 Mi Note 10 Lite - Global Kararlı Rom V12.1.4.0.RFNMIXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
Olayı çözdüm sanırım sorun twrp ve android 11 uyumsuzluğundan, twrp yüklediğim taktirde magisk yüklemesem bile sistem bozuluyor açılmadan twrpye atıyor
Android 11 de magisk yüklemek sıkıntılı biraz 3 4 kere deneyip şans eseri yüklemiştim twrpden de kaynakli olabilir dediğiniz gibi

yakopsi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note10 Lite
Konular
8
Arkadaşlar bu sürümde telefon kayıtları kaydedilmiyor değil mi?

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
yakopsi, Global romlarin hiç birinde yok...

Son düzenleme:

sparco7000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Orm. End. Müh.
Konular
5
Hocam 12.5.1 yayinlandi
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Nasil ya
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yukleyen olursa 12.1.4 e gore nasil oldugunu yorumlayabilir mi? Gerci 12.1.4 ten ne olursa olsun iyidir diye dusunuyorum.

Son düzenleme:

isyanet

YaReN
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mi Max 2
Cihazım
xianomi
Konular
5
İndirme linkini nereden bulabiliriz?

ilica1407

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
8
Nasil ya
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yukleyen olursa 12.1.4 e gore nasil oldugunu yorumlayabilir mi? Gerci 12.1.4 ten ne olursa olsun iyidir diye dusunuyorum.
Hocam akıcılığı bir tık daha iyi. Kasmalar yok fakat animasyonlarda hala ufak tefek teklemeler var. Guzel kucuk duzenlemeleri var. Bildirimler duzelmis gibi duruyor. Sol ustteki saatin fontu biraz degismis. Navigasyon butonlari arasindaki mesafe biraz arttirilmis. Navigasyon cubugu artik ekranda ne olursa olsun kaybolmuyor. Parmak izi animasyonlari iyi. iPhone ile birebir olan kilit acma sesini daha guzel bir sey yapmislar yani ufak tefek duzenlemeler diyebiliriz. Memnunum şimdilik pil performansini deneyimlemek icin biraz zaman gerekiyor.

isyanet

YaReN
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mi Max 2
Cihazım
xianomi
Konular
5
Hocam akıcılığı bir tık daha iyi. Kasmalar yok fakat animasyonlarda hala ufak tefek teklemeler var. Guzel kucuk duzenlemeleri var. Bildirimler duzelmis gibi duruyor. Sol ustteki saatin fontu biraz degismis. Navigasyon butonlari arasindaki mesafe biraz arttirilmis. Navigasyon cubugu artik ekranda ne olursa olsun kaybolmuyor. Parmak izi animasyonlari iyi. iPhone ile birebir olan kilit acma sesini daha guzel bir sey yapmislar yani ufak tefek duzenlemeler diyebiliriz. Memnunum şimdilik pil performansini deneyimlemek icin biraz zaman gerekiyor.
Navigasyon çubuğu mesaj yazarken hala altta ekstradan beyaz bir perde oluşuyor mu

sparco7000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Orm. End. Müh.
Konular
5
ben 12.1.4.0 eu kullanıyordum. 12.5.1 e geçince cihaz kafadan 3-4 kat hızlandı. uygulama geçişleri ve açılmaları çok hızlandı. bariz şekilde bunu söyleyebilirim. herşeyi sorunsuz çalışıyor. 1 hata ile karşılaştım sadece oda cihaz bl kilidi açık olduğu için muhtemelen oluyor, maximum mobil uygulamasından kartlarımı nfc ye açamıyorum. nfc açmaya çalıştığım anda şifreniz bloke olmuştur diyor ve şifreme bloke koyuyor. onuda magisk yükleyip cihazı sertifikalı hale getirdiğimde düzelir diye düşünüyorum. ancak orange fox açtığımda dosya isimleri karman çorman görünüyor ve bundan dolayı işlem yapamıyorum. valla roma bayıldım ben. telefon ilk aldığım gibi oldu diyebilirim. şarj konusunda henüz birşey söyleyemiyorum.akşam ayrıca yazarım.

sparco7000

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Orm. End. Müh.
Konular
5
şimdi eu 12.5.1 i yükledim ve cihaz otomatik sertifikalı olduğu için maximum nfc de herhangi bir sorun yaşamadım. eu ile stock arasındaki farkı programlarımı yükledikten sonra ayrıca yazarım.

Üst Alt