MIUI 12 Mi Note 10 Lite - Global Kararlı Rom V12.1.4.0.RFNMIXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Xiaomi mi not 10, Bir önceki sürüme bootloader açıksa geçebilirsiniz...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

Huseyin4291

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Realme Gt 2 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
12.1.4.0 güvenlik güncellemesi sonrası pil çabuk tükenmeye başladı %/100 olan pil 2 saate hiç bir şey yapmadığım halde %80 e indi bir önceki sürüme nasıl geçerim yardımcı olun lütfen
Pil tüketim bölümüne bakın. Pil tüketen uygulamalarda media.extractor diye bir uygulama varsa ondan olabilir. Benim cihazımda bir önce ki sürümde böyle bir hata meydana geldi ve WhatsApp tetikliyordu. Uygulama gğmcellenince o dediğim uygulama kapandı pil tüketimi normale döndü

piperka106

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
mi 6
Konular
0
Bu güncelleme ile telefonun rengi gitti. Bütün renkler soluk. Böyle kullanmak çok sıkıcı olmaya başladı. Bunu düzeltmenin bir yolu yok mu? Yada 12.1.1 sürümüne nasıl gecebilirim ondan çok memnundum.

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

!! Cyber !!

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Metehan
Cihazım
Mi 5s
Konular
12
Bu sürüme magisk ile root nasıl yükleyeceğiz?
temiz kurulum yaptım bilgisayardan ama magisk kurmaya çalıştığım zaman twrp açılıyor sürekli

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
Bu sürüme magisk ile root nasıl yükleyeceğiz?
temiz kurulum yaptım bilgisayardan ama magisk kurmaya çalıştığım zaman twrp açılıyor sürekli
Magiskin zip dosyasini telefonunuzda download klasörüne attiktan sonra twrp ana ekranina gelip install kismindan magisk zip uzatantili dosyayi indirin işlem bitimi reboot system yapinca normal acilmasi gerekir ama genede riskli bir işlemdir haberiniz olsun bu yüzden root atmadan önce forumda özellikle stoya hocanin root atma rehberine bakmanizi öneririm

!! Cyber !!

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Metehan
Cihazım
Mi 5s
Konular
12
Magiskin zip dosyasini telefonunuzda download klasörüne attiktan sonra twrp ana ekranina gelip install kismindan magisk zip uzatantili dosyayi indirin işlem bitimi reboot system yapinca normal acilmasi gerekir ama genede riskli bir işlemdir haberiniz olsun bu yüzden root atmadan önce forumda özellikle stoya hocanin root atma rehberine bakmanizi öneririm
Evet riskli bir işlem haklısınız hangi türlü de magisk yüklemeye çalışsam direkmen twrpye atıyor sistem boot etmiyor zaten. Bir türlü magisk yükleyemedim orj boot dosyası da yükleyince yine twrpye atıyor telefonu mi flash üzerinden tekrar ver tekrar atmak durumunda kalıyorum sistemi

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
Evet riskli bir işlem haklısınız hangi türlü de magisk yüklemeye çalışsam direkmen twrpye atıyor sistem boot etmiyor zaten. Bir türlü magisk yükleyemedim orj boot dosyası da yükleyince yine twrpye atıyor telefonu mi flash üzerinden tekrar ver tekrar atmak durumunda kalıyorum sistemi
Eğer dediğim şekilde yapip en son reboot system yapinca twrpye atiyorsa hemen magiskin apksini yükleyin ilk açilinca magisk düzgün yüklenemedi gibi hata verirse magisk uygulamasi hatayi otomatik şekilde çözüp yeniden başlatir bir deneyin isterseniz

Hıdır62

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Donanım
Cihazım
Mı note 10 lite
Konular
6
Arkadaşlar bu miu12.5 ne zaman gelir tahmini olarak

!! Cyber !!

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Metehan
Cihazım
Mi 5s
Konular
12
Eğer dediğim şekilde yapip en son reboot system yapinca twrpye atiyorsa hemen magiskin apksini yükleyin ilk açilinca magisk düzgün yüklenemedi gibi hata verirse magisk uygulamasi hatayi otomatik şekilde çözüp yeniden başlatir bir deneyin isterseniz
Olayı çözdüm sanırım sorun twrp ve android 11 uyumsuzluğundan, twrp yüklediğim taktirde magisk yüklemesem bile sistem bozuluyor açılmadan twrpye atıyor

Üst Alt