MIUI 12 Mi Note 10 Lite - Global Kararlı Rom V12.1.3.0.RFNMIXM İndirme Bağlantıları

eellcciinn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Elchin
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
1
Ustam cihazı abuk subuk tutmadığın sürece sensör sorun cikartmiyor. Cihazı dik ve kulagina dayali şekilde tutunca sensör gayet de olması gerektiği gibi calisiyor.
Kardesim bu ne tarz dusuncedir acaba. İlk defamidir telefon kullaniyoruz?? Bu fikri ben bir iki defada formalrda gormustum. Telefonu duz tutun yazmislardi. Yaa kardes telefonu ister duz ister yan fark etmezz benim kadar siz test yapmadiniz tamammmi?? Ben xiaomiye bile bu konuda sordum sirket bile hatanin oldugunu kabul etdi siz ama edemediniz bu hayati kabul. Telefon kulaga gittimi aninda kapaniyor konusdugun an tekrar aciliyor buda ilk telefon diyil kullaniyorum ben. Millet bu sensor sorununu gundeme getirmis siz telefonu duz tutun yaziyorsunuz . Sizinle tartismak niyetinde asla diyilim tabikide fakat sizde unutmayinki 9 aydir ben xiaomi ile itisimdeyim bu konu uzere eve sorun var yazilimsal duzletilecek diyorlar. Siz ama burda telefonu duz tutun yazmissiniz.

senator96

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
0
malesef 1.5 aydır cihazı kullanıyorum sadece sensor sorunu değil birçok yazılımsal hata var android 11 veya mıuı 12 bu telefonlar hazır değil

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Kardesim bu ne tarz dusuncedir acaba. İlk defamidir telefon kullaniyoruz?? Bu fikri ben bir iki defada formalrda gormustum. Telefonu duz tutun yazmislardi. Yaa kardes telefonu ister duz ister yan fark etmezz benim kadar siz test yapmadiniz tamammmi?? Ben xiaomiye bile bu konuda sordum sirket bile hatanin oldugunu kabul etdi siz ama edemediniz bu hayati kabul. Telefon kulaga gittimi aninda kapaniyor konusdugun an tekrar aciliyor buda ilk telefon diyil kullaniyorum ben. Millet bu sensor sorununu gundeme getirmis siz telefonu duz tutun yaziyorsunuz . Sizinle tartismak niyetinde asla diyilim tabikide fakat sizde unutmayinki 9 aydir ben xiaomi ile itisimdeyim bu konu uzere eve sorun var yazilimsal duzletilecek diyorlar. Siz ama burda telefonu duz tutun yazmissiniz.
Hocam geçmiş olsun. Ben de yaklaşık 8 aydır kullanıyorum. İlk aldığımda bende de sensör sorunu vardı ama dedikleri gibi ilk güncelleme ile hemen düzeldi ve şimdiye kadar hiç sorun vermedi. Belki dediğiniz gibi sizinki donanımsal olabilir. Ben şey soracaktım; siz V12.1.3.0 güncellemesinden sonra bir önceki V12.1.1.0 güncellemesinin hatalarını tekrar yaşadınız mı? Ve mümkünse telefonunuzdaki hataları paylaşır mısınız. Çünkü her kullanıcıda aynı hatalar olmuyor ve gerçekten anlamış değilim.
Şimdiden teşekkürler.

eellcciinn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Elchin
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
1
Hocam geçmiş olsun. Ben de yaklaşık 8 aydır kullanıyorum. İlk aldığımda bende de sensör sorunu vardı ama dedikleri gibi ilk güncelleme ile hemen düzeldi ve şimdiye kadar hiç sorun vermedi. Belki dediğiniz gibi sizinki donanımsal olabilir. Ben şey soracaktım; siz V12.1.3.0 güncellemesinden sonra bir önceki V12.1.1.0 güncellemesinin hatalarını tekrar yaşadınız mı? Ve mümkünse telefonunuzdaki hataları paylaşır mısınız. Çünkü her kullanıcıda aynı hatalar olmuyor ve gerçekten anlamış değilim.
Şimdiden teşekkürler.
İyi gunler. Kardesim ben bu telefonu ilk aldigim gundem simdiki gune kadar her gelen guncellemeni yaptim ve ek olarak eea ve eu romuda kurdum. Yakinlik sensorunden kurtulamadim hatasi hep devam etdim her aramada ama her aramada ekran kendi kedine aciliyor. Ve sunu soyleye bilirim size android 11geldikdem sora telefon eskisine bakdikda kasiyor.

isyanet

YaReN
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mi Max 2
Cihazım
xianomi
Konular
5
12.1.3.0 gelmeden 12.1.4.0 güncellemesi geldi bana.. nedeni nedir acaba

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-03-10-17-24-16-754_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2021-03-10-17-24-16-754_com.android.updater.jpg
    204,6 KB · Görüntüleme: 12

ilica1407

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
8
İyi gunler. Kardesim ben bu telefonu ilk aldigim gundem simdiki gune kadar her gelen guncellemeni yaptim ve ek olarak eea ve eu romuda kurdum. Yakinlik sensorunden kurtulamadim hatasi hep devam etdim her aramada ama her aramada ekran kendi kedine aciliyor. Ve sunu soyleye bilirim size android 11geldikdem sora telefon eskisine bakdikda kasiyor.
Ustam evolution X ya da Pixel experience denedin mi?

ilica1407

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
8
Hocam bana da ulasmis. 12.1.3 un Security Patch'i bile 12.1.1 ile ayniydi optimizasyon guncellemesiydi bence simdi Mart 2021 patchli olarak 12.1.4 u yollamislar.

Hıdır62

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Donanım
Cihazım
Mı note 10 lite
Konular
6
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
bu güncelleme yi alan var mı arkadaşlar yeni geldi

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Hocam gözünüzü seveyim v12.1.1.0'a göre bir düzelme var mı? (Şarj ve bildirim sorunu gibi) yükledikten sonra bildirin lütfen.
V12.0.3.0 dan sonrasında hiçbirini indirmedim. Cevaplarınızı bekliyorum.
Teşekkürler

Üst Alt