Ana Başlık Mi Note 10 Lite Ana Konu

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
ozayg,
Güncelleme bittikten sonra

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
YouTube vanced yuklemek için mıuı optimizasyonu kapattım sonra açtım. Telefondaki simgeler yazı boyutları büyümüş. Baktıgımda en kücük olarak gözüküyor. Instagram chrome da daha belli oluyor. Nasıl düzeltebılırım bunu

cKuppy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökay
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
6
Android 11 güncellemesi yaptım. Herşey sıkıntısız çalışıyor performansı yerinde ama günde 1 2 kez wifi bağlı ama hiç bir şey yapılmıyor.(wifiden atmıyor) Önceden bu tarz bir sıkıntı yoktu. Çözümü var mı acaba?

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Hocam geri çekildiği resmi olarak açıklandı mı, yoksa duyuntu mu?

Geri çekildi hocam. Aynı güncelleme arkadaşıma saatler sonra gelmedi. Ayrıca arkadaşlardan birisi %98 de kaldığını söylemiş. Aynen durum bende de öyle. Ayrıca %98 olunca telefon kendini sürekli tak çıkar yapıyor şarjdan tamami ile yazılımsal. Şu xiaomi iyi hoşta güncelleme konusunda vasatın da vasatı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Guncellemeden sonra benzer sorunları ben de yaşıyorum telefonu sıfırlamış olmama rağmen batarya %100 olmuyor 98 de kalıyor ve yavaş doluyor bildirim sorunu da mevcut.
Hocam bence güncellemeye kadar % 95 den sonra şarjda takma. %97 olduktan sonra telefonun ekranını şarj esnasında açıp biraz şarj göstergesini izler iseniz ne demek istediğimi anlarsınız. Telefon 10 saniyede 30 defa tak çıkar yapıyor. Tıpkı note 9 pro da olduğu gibi. Forum da bir çok arkadaş note 9 pro da güncellemeden sonra aynı sorunlardan yakınmış. Lipo bundan etkilenmez ama döngüsü çok fazla. Bataryayı strese sokmaya gerek yok kanımca. Mecburen optimize edilmiş güncellemeyi bekleyeceğiz. Kızdığım konu, yayınlıyorsun saatler içinde geri çekiyorsun. Sonra itelediğin kullanıcılardan geri dönüş bekliyorsun. Başka bir amacı yok.. Doğru düzgün yap güncellemeni yayınla. Markalarla yarışa girmene gerek yok.. Güncellemeyi önce vermiş olup, sıkıntı olarak geri döneceğine diğer markalardan geç ver ama sorunsuz ver. Bu defa xiaomi kızdırdı beni. Böyle hata mı olur arkadaş.

Son düzenleme:

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Dediğiniz olayı bende düşünüyorum. Yüklediğim sürümde bildirimler sıkıntılı. Birkaç hafta sonra en güncel paketi indirip ota üzerinden birkez daha güncelleme yapacağım. Stabil sürümün yayınlanmasını umuyorum. Sizde deneyebilirsiniz

Onu ben çoktan denedim hocam. Şu an sürüm kaldırıldığı için en son güncellemeyi indir hata veriyor. Şöyle ki,

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-01-27-01-46-44-827_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2021-01-27-01-46-44-827_com.android.updater.jpg
    144,2 KB · Görüntüleme: 6

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Geri çekildi hocam. Aynı güncelleme arkadaşıma saatler sonra gelmedi. Ayrıca arkadaşlardan birisi %98 de kaldığını söylemiş. Aynen durum bende de öyle. Ayrıca %98 olunca telefon kendini sürekli tak çıkar yapıyor şarjdan tamami ile yazılımsal. Şu xiaomi iyi hoşta güncelleme konusunda vasatın da vasatı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bence güncellemeye kadar % 95 den sonra şarjda takma. %97 olduktan sonra telefonun ekranını şarj esnasında açıp biraz şarj göstergesini izler iseniz ne demek istediğimi anlarsınız. Telefon 10 saniyede 30 defa tak çıkar yapıyor. Tıpkı note 9 pro da olduğu gibi. Forum da bir çok arkadaş note 9 pro da güncellemeden sonra aynı sorunlardan yakınmış. Lipo bundan etkilenmez ama döngüsü çok fazla. Bataryayı strese sokmaya gerek yok kanımca. Mecburen optimize edilmiş güncellemeyi bekleyeceğiz. Kızdığım konu, yayınlıyorsun saatler içinde geri çekiyorsun. Sonra itelediğin kullanıcılardan geri dönüş bekliyorsun. Başka bir amacı yok.. Doğru düzgün yap güncellemeni yayınla. Markalarla yarışa girmene gerek yok.. Güncellemeyi önce vermiş olup, sıkıntı olarak geri döneceğine diğer markalardan geç ver ama sorunsuz ver. Bu defa xiaomi kızdırdı beni. Böyle hata mı olur arkadaş.
Teşekkürler

Huseyin4291

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Realme Gt 2 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Onu ben çoktan denedim hocam. Şu an sürüm kaldırıldığı için en son güncellemeyi indir hata veriyor. Şöyle ki,
Ben ilk olarak forumdaki recovery bağlantısından indirip güncelledim. Sıkıntı olunca en güncel paketi indirmeyi denedim birkaç gün inmedi. Daha sonra indirdim ki muhtemelen o ara bana normal ota yoluyla güncelleme geldi ama sorunum çözülmedi. Şuan baktım dediğiniz gibi inmiyor geri çekilmiş. Umarım tekrar yayınlanınca hatalardan bir nebze olsun arınmış olur. Genel anlamda çok memnun kaldım pil performansı, sensör ve parmak izi stabilitesi çok güzel oldu ama bu kez bildirimler sıkıntı oldu

Troublesome

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Note 10 Lite
Konular
1
Ben ilk olarak forumdaki recovery bağlantısından indirip güncelledim. Sıkıntı olunca en güncel paketi indirmeyi denedim birkaç gün inmedi. Daha sonra indirdim ki muhtemelen o ara bana normal ota yoluyla güncelleme geldi ama sorunum çözülmedi. Şuan baktım dediğiniz gibi inmiyor geri çekilmiş. Umarım tekrar yayınlanınca hatalardan bir nebze olsun arınmış olur. Genel anlamda çok memnun kaldım pil performansı, sensör ve parmak izi stabilitesi çok güzel oldu ama bu kez bildirimler sıkıntı oldu

Bize akıl hocası olsun sevgili Hüseyin.. Demek ki neymiş,
Bir daha hemen güncelleme yapmayacakmışız :) umarım..

Bu arada benim şimdiye kadar kullandığım en stabil ve güzel sürüm, gerek şarj gerek stabilizasyon olarak miui 12.03 dü. Onu da hemen geri çektiler. Onu eminim bir çok kişi kullanmaya bile fırsat bulamamıştır..

Bu güncelleme gerçekten çok sorunlu. Özellikle batarya 98 e geldiği zaman akım verip akım kesmesi ve bunu seri yapması bence riskli bir durum.. Acilen çözüm bulmamız gerek. Miui de sürüm de düşürmüyoruz değil mi twrp yüklemeden.. Şu an büyük sıkıntı bu durum benim için. 12.01 in üstü bildiğim kadarı ile beta bile olsa miui sürümü yok sanırım. Dolayısı ile kaldık böyle üstad.

deneyci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
doğan
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
0
Kolay Gelsin Dostlar Mi note 10 lite var bendede. Benim sıkıntım rehber varsayılan hesap olarak telefonu kayıt seçemiyorum çünkü gözükmüyor çözüm önerileriniz.

Üst Alt