Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

iskenderkebap

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
17
Bende lensun kullanıyorum gayet güzel geliyor bana parmak izi yapmayan bir ekran koruyucu var mı ki?
Bilgilendirme yapayım dedim.Bir de ortadan katlayarak yapıştırdı işlemi yapan kişi.2tane çizgi kaldı 2gune geçer dedi.Sizin de başınıza geldi mi?

ezgi07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EZGİ
Cihazım
mi note 10
Meslek
İNŞAAT MÜHENDİSİ
Konular
0
Hocam teşekkür ederim fakat demek istediğim yeni bir galeri uygulaması ihtiyacım yok kendi galerisinden memnunum sadece daha önce açıp şuan silmiş olduğum klasörler var ve aynı isimde klasör açmak istediğimde aynı isimli klasör zaten var uyarısı da alıyorum belli ki bunu hafızada bi yerde tutuyor (anlatamadım galiba mesela daha önce İSTANBUL diye bir klasör açmışım galeride ve silmişim. Şuan yine İSTANBUL adında bir klasör açmak istediğimde böyle bir klasör var uyarısı veriyor halbuki Galeride öyle bir klasör yok !! )
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorunu deneyerek çözdüm teşekkürler. Şimdi ki sorum şu (iphone da whatssaptan birisi bişey yazdığında örnek ''İbrahim 1 yeni mesaj'' şeklinde görünüyordu yani mesajın içeriği görünmüyordu bende yazanın kim olduğunu görebiliyordum. Fakat androidde ''yeni mesaj'' olarak görünüyor ama kimden geldiği görünmüyor aradaki farkı umarım anlatabilmişimdir. Derdim kısaca; whatsapptan yazan kişi (ibrahim) görünsün ama mesajın içeriği ekranda görünmesin.

Hocam buldummmm çözümü.... Ayarlar/uygulamalar/uygulamaları yönet / whatsapp/bildirimler / mesaj bildirimleri/ kilit ekranında /tüm bildirimleri göster fakat içeriği gizleyi seçin. Biraz geç oldu ama kafama takılmıştı.

Frelinnn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lenovo
Cihazım
Tab 2a30
Konular
10
Ben sırf kamerası için aldım ama hiç umduğum gibi çıkmadı

akayklc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa K.
Cihazım
Mi5s
Meslek
IT Professional
Konular
1
mi note 10'ların hepsinde mi ekranın edge olan kısımlarında renk tonları daha koyu, örneğin ayarlara girdiğimde (arka plan beyazken) ekranın sağ ve sol tarafı yukarıdan aşağıya doğru daha siyahımsı görünüyor, gözü rahatsız ediyor linkteki incelemede de var:
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
(5:48) cihazı bu nedenle almaktan vazgeçtim bunun çözümü yokmu acaba?

MESELIK

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mahir
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Instagramda çözünürlük sorunu yaşayan var mı? Çektiğim video ile yüklediğim video arasında kalite olarak alaka yok. Şöyle ki gcam veya telefonun kendi kamera uygulamasında 1080p 60fps videolar çekiyorum muazzam. İnstagram story kısmından çektiğimde görece kötü ancak kabul edilebilir düzeyde. Lakin yükledikten sonra fps 5-10 civarı görünüyor. Fps drop ve mozaiklenme oluyor. Telefonun ekranının büyüklüğünden kaynaklandığını zannediyorum düzeltmek için fikri olan var mı? Bi dönem instagram story çekerken kameramın ölçeğini düzeltti alt taraflar siyah olarak kapandı kusursuzdu. Sonraki güncellemede tekrar tam ekran video çekme getirdiler. Yine çöpe döndü.

zozothekid

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hasanhüseyin
Cihazım
mi note 10
Konular
0
herkese iyi forumlar:D ben de 3 gün önce mi note 10 alarak aranıza katıldım. telefon çok hoşuma gitti ama sadece ben de mi olduğunu merak ettiğim bir şey farkettim. arabada telefonu auxa bağladığım zaman cızırtı problemi oluyor. daha önceden bunu yaşayan oldu mu. olduysa çözebildi mi?şimdiden teşekkürler

emrahxx23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
arkadaşlar kamera koruyucu tavsiyeniz var mıdır bulanıklaştırıyor mu ??

iskenderkebap

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
17
herkese iyi forumlar:D ben de 3 gün önce mi note 10 alarak aranıza katıldım. telefon çok hoşuma gitti ama sadece ben de mi olduğunu merak ettiğim bir şey farkettim. arabada telefonu auxa bağladığım zaman cızırtı problemi oluyor. daha önceden bunu yaşayan oldu mu. olduysa çözebildi mi?şimdiden teşekkürler
Selam hocam ben aux kablosu kullandım araba da böyle bir sorunla karşılaşmadım.cizirti olmadı yani.

Mugrab

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mugrab
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
27
Mi 9 düz olan modeli kullaniyorum ve biriyle anlaşmak üzereyim sattım gibi. Sizce mi 9 dan bu telefona geçmek mantikli mı ?? Lütfen yorumlqrinizi yazarmisiniz ?

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
Mi 9 düz olan modeli kullaniyorum ve biriyle anlaşmak üzereyim sattım gibi. Sizce mi 9 dan bu telefona geçmek mantikli mı ?? Lütfen yorumlqrinizi yazarmisiniz ?
Batarya, Kamera ve edge ekran olmasından dolayı mi note 10 daha iyi.
Ama performans odaklı düşünüyorsan mi 9 işlemci daha iyi.

Üst Alt