Sohbet Mi Note 10/CC9 Pro Kullanıcı Yorumları

msakdogan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MURAT
Cihazım
MI5S+
Konular
2
selam arkadaşlar bende de cc9pro var magisk yükleyip root yapmak istiyorum. yapan varmı. üstünde beta mi room 12 var

mahmutuslu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
MI 6
Konular
3
selam arkadaşlar bende de cc9pro var magisk yükleyip root yapmak istiyorum. yapan varmı. üstünde beta mi room 12 var
Mi room varsa magisk yüklü olması lazım mi room magiskle beraber kuruluyor zaten içerisinde var magisk belki magisk manager apk sını kurmanız gerekebilir

İsmailer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
K20pro
Meslek
Bankacı
Konular
5
MiRoom son beta yüklü Mi note 10 da sim kartı çıkartıp taktım ve cihaz twrp ye döndü. Tekrar aynı romu flashladım ama düzelmedi. Eve dönüp PC de önceden yüklü masik 13 ü flashladım. Dışarıdayken sim Kartınızı çıkartıp yolda kalmayın diye yazdım :(

iskenderkebap

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
17
Merhaba forum üyeleri.Yarın Mi note 10 modeli alacağım.Alırken donanımları test edebileceğim bir ayar var mı?Bir de 18 w'luk şarj aleti kullansam telefona bir zararı olur mu?Alırken kontrol etmemi önerdiğiniz ayrıntıları da paylaşırsanız sevinirim.

ezgi07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EZGİ
Cihazım
mi note 10
Meslek
İNŞAAT MÜHENDİSİ
Konular
0
Mi note 10... Endonezya Global romda netflix kurabilen var mı? Bölgeyi Hindistan yaptım olmadı, apk olarak aldım olmadı... Başka öneriler varsa alayım lütfen.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba forum üyeleri.Yarın Mi note 10 modeli alacağım.Alırken donanımları test edebileceğim bir ayar var mı?Bir de 18 w'luk şarj aleti kullansam telefona bir zararı olur mu?Alırken kontrol etmemi önerdiğiniz ayrıntıları da paylaşırsanız sevinirim.
Almadan önce donanımı test ettirecek yer olduğunu sanmıyorum. Kapalı kutu alacaksanız pek bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum zaten.

dark_guest

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10 Pro
Meslek
Bilgisayar Prog.
Konular
23
Mi note 10... Endonezya Global romda netflix kurabilen var mı? Bölgeyi Hindistan yaptım olmadı, apk olarak aldım olmadı... Başka öneriler varsa alayım lütfen.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Almadan önce donanımı test ettirecek yer olduğunu sanmıyorum. Kapalı kutu alacaksanız pek bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum zaten.
bölge hindistan sa otomatik olarak GetApps uygulaması kurulu gelecek cihazınıza oradan play store da aratır gibi netflixi aratıp bulabilirsiniz.

ezgi07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EZGİ
Cihazım
mi note 10
Meslek
İNŞAAT MÜHENDİSİ
Konular
0

ezgi07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EZGİ
Cihazım
mi note 10
Meslek
İNŞAAT MÜHENDİSİ
Konular
0
Mi note 10, miroom kurduk, ilk defa güncelleme geldi, wifi de olsa mobil de olsa indirme başlıyor ancak bir yere kadar indirince hata verip yükleme işlemi duruyor. Bunu çözmeyi bilen var mı?

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Mi note 10, miroom kurduk, ilk defa güncelleme geldi, wifi de olsa mobil de olsa indirme başlıyor ancak bir yere kadar indirince hata verip yükleme işlemi duruyor. Bunu çözmeyi bilen var mı?
Bu uygulama ile indirmeyi deneyin ve daha hızlı indirilir..Kolay gelsin

Ekli dosyalar

• IMG_20200611_093507.jpg
    IMG_20200611_093507.jpg
    66,1 KB · Görüntüleme: 13
Üst Alt