MIUI 12.5 Mi Note 10 / CC9 Pro - Endonezya Kararlı Rom V12.5.1.0.RFDIDXM [Android 11] İndirme Bağlantıları

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Orijinal global romu temiz kurulum ile mecburen V12.1.3.0.RFDMIXM sürümü miFlash yapıyordum üzerine V12.5 güncelliyordum çünkü 12.5 global fastboot hala yok, defalarca temiz kurulum yapmama rağmen rom hantal çalışıyordu. Şimdi bu endonezya 12.5.1 fastboot sürümü miFlash yaptım muhteşem abi telefon yağ gibi akıyor uygulamalara tıklar tıklamaz açılıyor ve animasyonlar yağ gibi gerçekten. Hali hazırda kullandığı romdan memnun olmayan abilerim kardeslerım mutlaka denemenizi tavsiye ederim, kamera uygulaması gayet hızlı akıcı açılıyor gerçekten iyi ki denemişim bilginize

vj_sinan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi6
Meslek
Ceyrancı
Konular
0
Orijinal global romu temiz kurulum ile mecburen V12.1.3.0.RFDMIXM sürümü miFlash yapıyordum üzerine V12.5 güncelliyordum çünkü 12.5 global fastboot hala yok, defalarca temiz kurulum yapmama rağmen rom hantal çalışıyordu. Şimdi bu endonezya 12.5.1 fastboot sürümü miFlash yaptım muhteşem abi telefon yağ gibi akıyor uygulamalara tıklar tıklamaz açılıyor ve animasyonlar yağ gibi gerçekten. Hali hazırda kullandığı romdan memnun olmayan abilerim kardeslerım mutlaka denemenizi tavsiye ederim, kamera uygulaması gayet hızlı akıcı açılıyor gerçekten iyi ki denemişim bilginize
Kamera tarafında netleme sorunu kalktı mı acaba?

kubatlifaruk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
mi note 10
Konular
3
ilk çıktığı günden beri kullanıyorum harbiden harika olmuş rom

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
ilk çıktığı günden beri kullanıyorum harbiden harika olmuş rom
Ya rom mükemmel ama bir sorunum var şimdi fark ettim. Zil sesini değiştiremiyorum yani ismi falan herşey değişiyor zil sesi ayarlandı diyor ayarlarda ses seçili olarakta görünüyor ama miui nin orijinal zil sesi çalıyor yaşayan var mı nasıl düzeltilir acaba

vj_sinan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi6
Meslek
Ceyrancı
Konular
0
Ya rom mükemmel ama bir sorunum var şimdi fark ettim. Zil sesini değiştiremiyorum yani ismi falan herşey değişiyor zil sesi ayarlandı diyor ayarlarda ses seçili olarakta görünüyor ama miui nin orijinal zil sesi çalıyor yaşayan var mı nasıl düzeltilir acaba
sanırım o da benim başıma gelmişti şöyle çözdüm , ses&titreşim > telefon zil sesi > önceden yüklenmiş zil sesleri > zil sesi > yerel zil sesi seç > dosya yöneticisi > xxx.mp3 ""alt kısımdan tamam""

bu şekilde dener misin

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
sanırım o da benim başıma gelmişti şöyle çözdüm , ses&titreşim > telefon zil sesi > önceden yüklenmiş zil sesleri > zil sesi > yerel zil sesi seç > dosya yöneticisi > xxx.mp3 ""alt kısımdan tamam""

bu şekilde dener misin
Bu şekilde de olmadı malesef..

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Abi çok saçma evet ama sorunu şu şekilde çözdüm, root dosya yönetici ile system.media.audio.ringtones bu klasör içindeki Miremix.ogg bu dosyayı sildim çünkü varsayılanı bu romun. Düzeldi şimdi neyi yaparsam o oluyor

nasty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
note 10
Konular
3
Abi çok saçma evet ama sorunu şu şekilde çözdüm, root dosya yönetici ile system.media.audio.ringtones bu klasör içindeki Miremix.ogg bu dosyayı sildim çünkü varsayılanı bu romun. Düzeldi şimdi neyi yaparsam o oluyor
Selamlar. Acaba magisk kurmada sorun var mı? 12.1 de magisk kuramadığım için one os a geçtim. Aynı sorun devam ediyor ise geçmeyeceğim. Kolay gelsin.

Üst Alt