Rom Mi Mix Global Muiu 9 update V9.1.1.0.NAHMIEI (Kararlı)

huseyinos

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Memur
Konular
7
Merhaba mi mix 256 aldım beta dan stabil e geçmeye çalışıyorum .
Ancak mi lock a daha önceden üye oldum mi hesabı ile oturum açıp telefonu bağlıyorum ama geliştirici seçeneklerinde bulunan mi kilidi acma durumu kısmında mi hesabımı kabul etmiyor .

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Merhaba mi mix 256 aldım beta dan stabil e geçmeye çalışıyorum .
Ancak mi lock a daha önceden üye oldum mi hesabı ile oturum açıp telefonu bağlıyorum ama geliştirici seçeneklerinde bulunan mi kilidi acma durumu kısmında mi hesabımı kabul etmiyor .
yarın ilgileneyim ben mesaj atın yarın bana

meakat

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mete
Cihazım
mi mix 128gb
Konular
0
arkadaşlar acil yardım edin.telefonu satmak uzereydimki burda guncelleme oldugunu gordum ve siteye uye oldum bende mi mix 128gb var cihaz sürümü8.0.8.0 android 6.0.1 mxb48t hiçbirsey dogru calısmıyor..guncelleme yap dediğimde guncelleme yok diyor..sizin gibi bilmiyorum boyle cok bilgisayar felan işlerinden...neden guncelleme yok diyor ülkeyide degiştirdim?bu konuyu bir bastan abilmeyen için anlatsanız nasıl guncelleme yapacam...bu en ıyısı 8.5.4 sanırım birisi yardımcı olsun kıracam telefonu tam birini arıyacam rehber guncelleniyor diyor..donuyor telefon..sık sık hata alıyorum sarjı yuzde 25de kapanıyor

Slymngvn

MIUI özgürlüktür :)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Guven
Cihazım
Redmi K60
Konular
35
arkadaşlar acil yardım edin.telefonu satmak uzereydimki burda guncelleme oldugunu gordum ve siteye uye oldum bende mi mix 128gb var cihaz sürümü8.0.8.0 android 6.0.1 mxb48t hiçbirsey dogru calısmıyor..guncelleme yap dediğimde guncelleme yok diyor..sizin gibi bilmiyorum boyle cok bilgisayar felan işlerinden...neden guncelleme yok diyor ülkeyide degiştirdim?bu konuyu bir bastan abilmeyen için anlatsanız nasıl guncelleme yapacam...bu en ıyısı 8.5.4 sanırım birisi yardımcı olsun kıracam telefonu tam birini arıyacam rehber guncelleniyor diyor..donuyor telefon..sık sık hata alıyorum sarjı yuzde 25de kapanıyor
diğer arkadaslarda okuyunca yardımcı olacaktır ama vereceğim linke bak derim.tahminimce önce Bootloader kilidi açık olmalıdır. sonrasında rot yaparak rom yükleynce sorunun çözüleceği tarafındaym.

Rehber - Mi Mix TWRP Yükleme ve Root Yapma

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Ben bu konuda size yardımcı olurum bootloader kilidi vs açık olmadan yalnız tek bi sorum var telefona imei atıldı mı ? Atıldıysa silinme ihtimaline karşın yardımcı olamayabilirim.

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
bayon mi mix epic rommu kullanıyorsun. Xiaomi suyunu çıkardı iyice. Senin tavsiyen nedir.
Evet epicrom kullanıyorum gercekten mi mix için en stabil romlar dan bi tanesi hiç olmazsa yüklendiği zaman ki stabilligi kalıyor birde batarya konusunda da çok iyi eu rom da bunu yaşayamadım 1 hafta sonra rom bayağı bozulmuştu stabilligi

meakat

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mete
Cihazım
mi mix 128gb
Konular
0
Ben bu konuda size yardımcı olurum bootloader kilidi vs açık olmadan yalnız tek bi sorum var telefona imei atıldı mı ? Atıldıysa silinme ihtimaline karşın yardımcı olamayabilirim.
Sayin bayon cihaz garantili bahariye mobilde subat 2017 faturali imei atildigini dusunmuyorum...ama cihaz neden kendi guncelleme yapmiyor

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Sayin bayon cihaz garantili bahariye mobilde subat 2017 faturali imei atildigini dusunmuyorum...ama cihaz neden kendi guncelleme yapmiyor
İçindeki rom orjinal bir rom değil kanımca belki telefonu ilk aldığınız da global rom daha cikmadiysa ondan o rom u atıp vermiş olabilirler. Cihazın içinde ki imei ile kutu daki aynı mı bakabilir misiniz

Üst Alt