Rom Mi Mix Global Muiu 9 update V9.1.1.0.NAHMIEI (Kararlı)

bulutselcuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bulut
Cihazım
Mi Mix
Konular
1
Ota dan kendi uygulaması var o şekilde güncellemeyi indiriyor fakat kurarken twrp ile kuruyor ama hiç bilgi kaybı olmuyor üzerine kurulum yapiyor

Teşekkür ederim Bayon. Uzun zamandır rom arayışındaydım. Madem Ota güncelleme var epic rom kullanmak en mantıklısı. Daha bir yıl olmadı ama root yapacaz mecburen :)) miui forumda mi mix kullanıcıları bayağı uğraşıyor. global betayı istiyoruz diye yırtınıyoruz. Ama ciddiye alan kimse yok. Çin beta var sadece dil paketi atıp global donwload verecekler ama gayri ciddi bir yapılanma var mi mix konusunda. Sanırım Xiaomi mi mix yapmakla pişman oldu. Çok harika bir telefon. Ancak tüm ilgisi mi mix 2 de.Sanki mi mix'i samsung yaptı. :)))
[doublepost=1520075766,1520075675][/doublepost]
Ota dan kendi uygulaması var o şekilde güncellemeyi indiriyor fakat kurarken twrp ile kuruyor ama hiç bilgi kaybı olmuyor üzerine kurulum yapiyor

Teşekkür ederim Bayon. Uzun zamandır rom arayışındaydım. Madem Ota güncelleme var epic rom kullanmak en mantıklısı. Daha bir yıl olmadı ama root yapacaz mecburen :)) miui forumda mi mix kullanıcıları bayağı uğraşıyor. global betayı istiyoruz diye yırtınıyoruz. Ama ciddiye alan kimse yok. Çin beta var sadece dil paketi atıp global donwload verecekler ama gayri ciddi bir yapılanma var mi mix konusunda. Sanırım Xiaomi mi mix yapmakla pişman oldu. Çok harika bir telefon. Ancak tüm ilgisi mi mix 2 de.Sanki mi mix'i samsung yaptı. :)))

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Olur hocam, ne zaman musait olursanız, acelem yok. Ben hazır olsun diye indirdim rom'u
[doublepost=1520073704][/doublepost]Hocam rom ile ilgili birkaç sorum olacaktı,

whatsapp bildirim sesini zegde gibi programlardan indirdiğim seslerden seçebiliyormuyum ?

1 den çok whatsapp mesajı gelince ikon üzerinde belirtiyor mu yoksa şimdiki gibi sadece 1 olarak mı gösteriyor ?

Bildirim merkezinden tek pamak ile bildirimlerin içeriğini görebiliyormuyuz.
whatsapp bildirim sesi değişiyo mu ona bakmam gerekiyor.

whatsapp kaçtane bildirim varsa ikon üzerinde o kadar gösteriyo ve tek parmakla whatsapp bildirimlerine bakıp o an bildirim üzerinden cevap verebiliyorsunuz

meakat

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mete
Cihazım
mi mix 128gb
Konular
0
İçindeki rom orjinal bir rom değil kanımca belki telefonu ilk aldığınız da global rom daha cikmadiysa ondan o rom u atıp vermiş olabilirler. Cihazın içinde ki imei ile kutu daki aynı mı bakabilir misiniz
kutu ile cihazdaki imei aynı her ikiside tutuyor..nasıl yapıyım şimdi
[doublepost=1520505511,1520505360][/doublepost]
İçindeki rom orjinal bir rom değil kanımca belki telefonu ilk aldığınız da global rom daha cikmadiysa ondan o rom u atıp vermiş olabilirler. Cihazın içinde ki imei ile kutu daki aynı mı bakabilir misiniz
kutu ile cihazdaki imei aynı her ikiside tutuyor..nasıl yapıyım şimdi

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru