Rom Mi Mix Global Muiu 9 update V9.1.1.0.NAHMIEI (Kararlı)

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Evet epicrom kullanıyorum gercekten mi mix için en stabil romlar dan bi tanesi hiç olmazsa yüklendiği zaman ki stabilligi kalıyor birde batarya konusunda da çok iyi eu rom da bunu yaşayamadım 1 hafta sonra rom bayağı bozulmuştu stabilligi

Hocam bende epicrom yüklemek istesem yardımcı olurmusun, pek anlamıyorum da bu işlerden.
Birde bu epicromda ki değişiklikleri görebileceğim bir link varmı

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Hocam bende epicrom yüklemek istesem yardımcı olurmusun, pek anlamıyorum da bu işlerden.
Birde bu epicromda ki değişiklikleri görebileceğim bir link varmı
Tabi epicrom un sitesine gir mi mix ı sec yazıyor orda direk. Yardımcı olurum bu arada tabi

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Tabi epicrom un sitesine gir mi mix ı sec yazıyor orda direk. Yardımcı olurum bu arada tabi

Çok teşekkür ederim. Biraz inceleyeyim ben, yükleme kısmına gelince tekrar rahatsız edeceğim hocam.
[doublepost=1520064918,1520064392][/doublepost]Hocam türkçe dil desteği var mı bu rom da , çok güzel özellikler varmış, bu rom güncelleme alıyor mu yoksa kurup olduğu gibi kullanıyormuyuz. Gerçi düzgün olduktan sonra güncelleme önemli değil benim için.

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Çok teşekkür ederim. Biraz inceleyeyim ben, yükleme kısmına gelince tekrar rahatsız edeceğim hocam.
[doublepost=1520064918,1520064392][/doublepost]Hocam türkçe dil desteği var mı bu rom da , çok güzel özellikler varmış, bu rom güncelleme alıyor mu yoksa kurup olduğu gibi kullanıyormuyuz. Gerçi düzgün olduktan sonra güncelleme önemli değil benim için.
her hafta güncelleniyor Tükçe dil desteği ve çin romuna gelen en yeni özelikleri her hafta ekliyorlar. Ben yarın evde olacağım isterseniz yarın yapabilirz siz rom u indirin dursun

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
her hafta güncelleniyor Tükçe dil desteği ve çin romuna gelen en yeni özelikleri her hafta ekliyorlar. Ben yarın evde olacağım isterseniz yarın yapabilirz siz rom u indirin dursun
Hocam epicrom un sitesinden 1.2 gb büyüklüğünde, hollanda (avrupa) yazan linkden indiriyorum şuan, ilk defa farklı bir rom kullanacağım, heyecan yaptım :)

Hocam dediğim gibi ben bu işlere biraz uzağım da , sonradan pişman olursam global kararlı rom'a dönebilirim dimi.

Şimdi ben bunu tamamen türkçe olarak kullanabileceğim dimi.

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Hocam epicrom un sitesinden 1.2 gb büyüklüğünde, hollanda (avrupa) yazan linkden indiriyorum şuan, ilk defa farklı bir rom kullanacağım, heyecan yaptım :)

Hocam dediğim gibi ben bu işlere biraz uzağım da , sonradan pişman olursam global kararlı rom'a dönebilirim dimi.

Şimdi ben bunu tamamen türkçe olarak kullanabileceğim dimi.
Tabi tabi. Zaten bu rom konularında ne kadar pimpirikli olduğumu bilirsiniz az çok burdan official olmayan bir şey yüklemezdim bile ama bu rom u denedikten sonra memnun kaldım gerçekten eğer beğenmez iseniz tabi herşeyi eski haline orijinal bir şekilde döndürebiliriz.

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Tabi tabi. Zaten bu rom konularında ne kadar pimpirikli olduğumu bilirsiniz az çok burdan official olmayan bir şey yüklemezdim bile ama bu rom u denedikten sonra memnun kaldım gerçekten eğer beğenmez iseniz tabi herşeyi eski haline orijinal bir şekilde döndürebiliriz.
Evet hocam sizin yazılarınızı takip ediyorum, bende sizin kafadanım , ben şimdi indirdim rom'u, uzaktan bağlantı için hangi uygulamayı yükleyeyim peki. Birde benim bütün yedeklerim google da , başka birşey yapmama gerek yok dimi.
[doublepost=1520069008,1520068898][/doublepost]2.2_(AOSP+NOTIFICATIONS)_MrRaines_v.1.0 indirdiğim rom'un adı bu şekilde. Bu AOSP nedir acaba.

bulutselcuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bulut
Cihazım
Mi Mix
Konular
1
epic rom ota güncelleme yapmıyor değilmi. Her hafta twrp kurulum gerek. Sürekli telefon yedeği almaktan bıktım. o yüzden soruyorum.

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
epic rom ota güncelleme yapmıyor değilmi. Her hafta twrp kurulum gerek. Sürekli telefon yedeği almaktan bıktım. o yüzden soruyorum.
Ota dan kendi uygulaması var o şekilde güncellemeyi indiriyor fakat kurarken twrp ile kuruyor ama hiç bilgi kaybı olmuyor üzerine kurulum yapiyor
[doublepost=1520071274,1520071237][/doublepost]
Evet hocam sizin yazılarınızı takip ediyorum, bende sizin kafadanım , ben şimdi indirdim rom'u, uzaktan bağlantı için hangi uygulamayı yükleyeyim peki. Birde benim bütün yedeklerim google da , başka birşey yapmama gerek yok dimi.
[doublepost=1520069008,1520068898][/doublepost]2.2_(AOSP+NOTIFICATIONS)_MrRaines_v.1.0 indirdiğim rom'un adı bu şekilde. Bu AOSP nedir acaba.
Evet doğru rom da ben şuan dışarıdayim yardımcı olamayabilirim eğer birlikte yapmak isterseniz yarın yapalım mi

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Ota dan kendi uygulaması var o şekilde güncellemeyi indiriyor fakat kurarken twrp ile kuruyor ama hiç bilgi kaybı olmuyor üzerine kurulum yapiyor
[doublepost=1520071274,1520071237][/doublepost]
Evet doğru rom da ben şuan dışarıdayim yardımcı olamayabilirim eğer birlikte yapmak isterseniz yarın yapalım mi

Olur hocam, ne zaman musait olursanız, acelem yok. Ben hazır olsun diye indirdim rom'u
[doublepost=1520073704][/doublepost]Hocam rom ile ilgili birkaç sorum olacaktı,

whatsapp bildirim sesini zegde gibi programlardan indirdiğim seslerden seçebiliyormuyum ?

1 den çok whatsapp mesajı gelince ikon üzerinde belirtiyor mu yoksa şimdiki gibi sadece 1 olarak mı gösteriyor ?

Bildirim merkezinden tek pamak ile bildirimlerin içeriğini görebiliyormuyuz.

Üst Alt