Rom Mi Mix Global Muiu 9 update V9.1.1.0.NAHMIEI (Kararlı)

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Merhaba arkadaşlar sonunda Mi Mix içinde global bir muiu 9 sürümü çıktı. Çok acayiptir ki beta sürümünü çok bekledik kararlı geldi. Şahsi olarak ben yüklemedim ama genel muiu forum da güncelleme otadan gelip yükleyen çok, denemek isteyen olursa linki veriyorum. Yükleyen arkadaşlardan da geri dönüşler alırsak bizim için de güzel olacaktır.

Güncellemeyi alan ülkeler İtalya İspanya ve Endonezya var.

Yükleyenler arasında ki yorumlara göre kimisi çok stabil yazmış, bir kişi lag lar olduğunu söylemiş ama bir kişi de hiç lag yok demiş, bir arkadaş herşeyin çok güzel çalıştığını belirtmiş.

Ben çin muiu 9 yüklediğimde çok lag olmuştu ve muiu 9 un mi mix ile çok uyumlu olmadığını düşünmüştüm açıkçası umarım global sürümde böyle bir problem yoktur

Mi MIX
Fastboot 1446M

Recovery 1252M

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Son düzenleme:

mbunal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
M.Barış ÜNAL
Cihazım
Xiaomi MiMax
Konular
13
herhalde yükleyen olmamış. fastboot rom linkini yeni buldum. hafta sonuna yükleyebilirsem yazarım buraya. o zaman kadar deneyenler lütfen deneyimlerini paylaşır mı?

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Şimdi bu güncelleme ota dan gelecek olan güncellemenin ayak sesleri mi oluyor ? Ben kontrol ettiğimde şuan güncelleme gözükmüyor.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Mi MIX
Fastboot 1446M

Recovery 1252M

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Biraz bekleyelim bakalım, ben bu android güncellemelerinden oldum olası korkarım.

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Biraz bekleyelim bakalım, ben bu android güncellemelerinden oldum olası korkarım.
aynı şekilde hatta 8.5.4.0 güncellemesine geri dönerek şarjın bu sürümde çok iyi gittiğini farkettim 8.5.5.0 güncellemesi ile 1 gün şarj gitmiyorken eski sürümde 1.5 gün rahat çıktığını farkettim ve tavsiye ederim mi mix kullanıcılarına

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
aynı şekilde hatta 8.5.4.0 güncellemesine geri dönerek şarjın bu sürümde çok iyi gittiğini farkettim 8.5.5.0 güncellemesi ile 1 gün şarj gitmiyorken eski sürümde 1.5 gün rahat çıktığını farkettim ve tavsiye ederim mi mix kullanıcılarına
Ahh birde becerebilsem bu işleri, ben şu an 8.5.5.0 sürümünü kullanıyorum, sizin bahsettiğiniz sürümü kullanmadığım için memnunum şuan batarya performansından. Tabii ben redmi note 4x den mi mix e geçiş yaptım, redmi note 4x in yeri bende hep ayrı olacaktır, en uygun fiyata aldığım ve beni inanılmaz mutlu eden bir cihazdı, bazen diyorum ki alayım bir tane de saklayayım, kalsın çekmecemde.

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Ahh birde becerebilsem bu işleri, ben şu an 8.5.5.0 sürümünü kullanıyorum, sizin bahsettiğiniz sürümü kullanmadığım için memnunum şuan batarya performansından. Tabii ben redmi note 4x den mi mix e geçiş yaptım, redmi note 4x in yeri bende hep ayrı olacaktır, en uygun fiyata aldığım ve beni inanılmaz mutlu eden bir cihazdı, bazen diyorum ki alayım bir tane de saklayayım, kalsın çekmecemde.
bazen bende yedek bi xiaomi telefon düşünüyorum evde durması için :)

mbunal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
M.Barış ÜNAL
Cihazım
Xiaomi MiMax
Konular
13
Korkunun ederler faydası yok deyip yükledim. Pil kullanımı konum açıksa hala çok yüksek, günü bitiremeyebilir. Konum kapalı ise iyi. 20 saatlik kullanımda %42 kalmış. Stabilite iyi gibi. Akıcılığında sıkıntı yok. Çin romlarındaki yukarı çekince arama da olsa iyi olacak bence.

Yüklemeyi düşünenlere tavsiye ederim. Sorularınıza geçte olsa cevap yazarım.

MIX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt