İnceleme Mi Mix 3 Genel İzlenimler

musti2307

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa AKIN
Cihazım
Mi8
Meslek
Satın Alma
Konular
14
archesm hoca hayırlı olsun güzel günlerde kullan inşallah (Y)

musti2307

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa AKIN
Cihazım
Mi8
Meslek
Satın Alma
Konular
14
@musti2307 teşekkür ederimm hocam çok sağolun

Sent from my MIX 3 using Tapatalk
Bende mi8 i verip alayım istiyorum mix3 ü ama global rom bekleyip alacağım. O sürece kadar sende tecrübelerini yazarsan müthiş rehber olacak banada kardeşim. Güle güle kullan tekrardan.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Bende mi8 i verip alayım istiyorum mix3 ü ama global rom bekleyip alacağım. O sürece kadar sende tecrübelerini yazarsan müthiş rehber olacak banada kardeşim. Güle güle kullan tekrardan.
Dayanamadık artık çok sevdiğimiz halde mix 2 s ile kalblerimizi kırmadan ayrıldık globali er yada geç çıkar hocam o zamana kadar da unlock vs yapmış olurum eu rom çıkar twrp çıkar vs hall olmicak şeyler değil :) unlock işlemini aldığım gün başlatmıştım tahmini 16 - 17 saatim kaldı, eu rom beta, çin rom tabanlı olarak yayınlandı zaten, perseus twrp de çıktığı zaman en geç hafta başında eu rom kurmuş olurum diye tahmin ediyorum.
Şuan global çin romu ingilizce kurulu whatsapp bildirimleri dışında iyi durum da. Ekran görüntülerini de paylaşırım şimdi. 6 saat ekran süresi benim için iyi.
Ufak ayarlar ile daha da iyi hale gelebilir diye düşünüyorum.
Kızak olayına alışamadım hala çok sert ve aşağı doğru kaydırma yapmak görüldüğü kadar kolay değil sert çekmek gerekiyor yani zamanla el alışır ona da :)
Tekrar teşekkür ederim :)
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

starizm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mi mix
Cihazım
mix
Konular
4
Dayanamadık artık çok sevdiğimiz halde mix 2 s ile kalblerimizi kırmadan ayrıldık globali er yada geç çıkar hocam o zamana kadar da unlock vs yapmış olurum eu rom çıkar twrp çıkar vs hall olmicak şeyler değil :) unlock işlemini aldığım gün başlatmıştım tahmini 16 - 17 saatim kaldı, eu rom beta, çin rom tabanlı olarak yayınlandı zaten, perseus twrp de çıktığı zaman en geç hafta başında eu rom kurmuş olurum diye tahmin ediyorum.
Şuan global çin romu ingilizce kurulu whatsapp bildirimleri dışında iyi durum da. Ekran görüntülerini de paylaşırım şimdi. 6 saat ekran süresi benim için iyi.
Ufak ayarlar ile daha da iyi hale gelebilir diye düşünüyorum.
Kızak olayına alışamadım hala çok sert ve aşağı doğru kaydırma yapmak görüldüğü kadar kolay değil sert çekmek gerekiyor yani zamanla el alışır ona da :)
Tekrar teşekkür ederim :)

Hocam çektiğiniz fotoğraf varsa paylaşabilir misiniz

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
iki günlük kullanımdan sonra, Unlock açtım ve eu rom kurmaya uğraşıyorum, o yüzden fotoğraf çekemedim en yakın zaman da çekip deneyimlerimi paylaşırım hocam.
kamera da bayağı iyileştirmeler mevcut ama gece modu ağır çwkim video da 960 fps vs gibi.
gcam in snapdragon 845 için modlanmış apk sı da çalışıyor. farkları var mı yokmu daha sonra detaylı resim paylaşacağım.

Yemreyarici

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunusemre ya
Cihazım
Honor v10
Konular
5
Whatsapp için şu resimde görülen ayarı bir denermisiniz bu ayarı yaptığımda uygulamayı arkaplanda kapatsam bile 3-4 saat daha bildirim gelmeye devam ediyor.
Sizde şu mi6x teki bildirimden yazmayı çözebilen varsa bilgilendirsin.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-11-25-17-30-45-846_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2018-11-25-17-30-45-846_com.miui.securitycenter.png
    148 KB · Görüntüleme: 50

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
global rom çıkarda global olmayan cihazlara global rom vermicekti xiaomi bi ara öyle bişeyler diyorlardı

raventr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kenan
Cihazım
mi 4
Konular
0
arkadaşlar cehaleti mazur görün, mix 3 sahibi oldum yeni, konuyuda bir okuyayım dedim. bu unlock olayı nedir biri bana açıklayabilir mi? bana çinden bir arkadaşım getirdi aldım kullanıyorum. bilmem kaç saat verdi diye yazan arkadaşlar olmuş. yapmam gereken şeyler var mı aydınlatırsanız sevinirim. telefonum şuan ingilizce ve çince yüklü standart rom

asepam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sezgin
Cihazım
mi 6
Meslek
Mühendis
Konular
2
arkadaşlar cehaleti mazur görün, mix 3 sahibi oldum yeni, konuyuda bir okuyayım dedim. bu unlock olayı nedir biri bana açıklayabilir mi? bana çinden bir arkadaşım getirdi aldım kullanıyorum. bilmem kaç saat verdi diye yazan arkadaşlar olmuş. yapmam gereken şeyler var mı aydınlatırsanız sevinirim. telefonum şuan ingilizce ve çince yüklü standart rom

rootlamak için felan bootloader kilidini açman lazım. onu söylüyorlar.

Üst Alt