İnceleme Mi Mix 3 Genel İzlenimler

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Cihaz dun aksam geldi arkadaslar bilindigi uzere hala globla rom yok.uzerinde stable cin romu var lakin stable degil henuz cihazda biraz isinmlar mevcut.kamera konusu abartildigi gibi degil aman aman bindurumu yok.kizak olayi cok kulanisli degil lakin hemen bozulucam hisiyatide yaratmiyor.unlock olayi bizim icin pek sikinti yaratmiyor cihazi unlock etmemiz saniyeler almadi.ekran cok basarili.batarya performansi fena degil.mi 8 kulanicilarinin mix 3 gecmeleri icin herhangi bir sebibi bulunmuyor.isin asli mi 8 i daha cok sevdim.
Unlock saniyeler sürdü demişsin hocam. Nasıl oldu bekletmeden? 720 saat bekletiyor normalde

feritim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
18
Süpermiş valla. Torpilli diyorsunuz yani :) biz 720 saat beklemeye devam
müşterilerimiz ister istemez beklemek istemiyorlar bizimde bi çözüm bulmamız gerekiyordu bu şekilde bulduk.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

kamera konusunda nasıl abartıldığı kadar iyi değil ? Dxomark dan 103 puan hileyle mi aldı yani...Telefonu alıp şikayet eden ilginç valla... 3-4 kişi kutu açılımı yaptı hepsi memnun olduğunu gece fotoğraflarını ve iyileştirmelerini söyledi mi8 e göre özellikle... Telefon getirmesi zaten 2500 TL garantisiz 3000 TL pahalı olmaz sanırım
arkadaşlar dxomark beni bağlamıyor isterse 50000puan versin sonuçta ben gözümle gördüğümü söylemek zorundayım.onlar onnumara sütüdyo işiği altında ve genelde dış mekan çekimleri yapıyor varmı sürekli stüdyo işiğini yanında gezdiren veya sürekli dişarıda olan işiklı ortamda olan arkadaşlarımız.evet ışıklı ortamda başarılı resimler alınabiliyo lakin bunu nerdeyse bütün yeni nesiller yapıyor.

Son düzenleme:

Ahmetfb1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet toptan
Cihazım
mi mix 3
Konular
2
şöyle de bir durum var, cihaza henüz global rom gelmediği için, cihaz bootloader yapılsa da bir faydası var mı ?

YahyaArslan52

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yahya
Cihazım
HuaweiMate10
Konular
10
elımdekı huaweı mate 10ıle tuketıcı heyetıne gıttım param gelınce mıx 3 dusunuyordum tasarımı olsun kamera sı ıle olsun begenmıs tım kızak olayı bence guzel kısa surede bozulmaz ıse ama yurtdısından getırenler konsutum fıyatkarbıraz fazla tabı herkesın kendı gorusu elımdekı cıkartınca xıoamı gerı donus yapacam ınsallah. ozlemısım mıuı"yı .

Syan40

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
20 Ocak 2018
Konular
22
İyi bir cihaz ama ekranı çok büyük :S

Üst Alt