İnceleme Mi Mix 3 Genel İzlenimler

muhammet5742

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
muhammet
Cihazım
mi mix 3
Konular
0
Cihaz dun aksam geldi arkadaslar bilindigi uzere hala globla rom yok.uzerinde stable cin romu var lakin stable degil henuz cihazda biraz isinmlar mevcut.kamera konusu abartildigi gibi degil aman aman bindurumu yok.kizak olayi cok kulanisli degil lakin hemen bozulucam hisiyatide yaratmiyor.unlock olayi bizim icin pek sikinti yaratmiyor cihazi unlock etmemiz saniyeler almadi.ekran cok basarili.batarya performansi fena degil.mi 8 kulanicilarinin mix 3 gecmeleri icin herhangi bir sebibi bulunmuyor.isin asli mi 8 i daha cok sevdim.

hayırlı olsun yeni telefonunuz bende dün akşam aldım mi mix 3 8gb ram 128 gb hafızalı olanı whatsapp bildirimleri gelmiyor geldigindede whatsapp uygulamasının uzerınde kaç adet mesaj oldugu yazmıyor 2 kere format attım yeni telefona hala aynı:D sizdede durum böylemi acaba bilgilendirirseniz sevinirm...son olarak global rom geldiginde acaba düzelirmi çin rom'uyla alakalı bi durum olabilirmi

altan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Altan
Cihazım
MiNote 3 Mi8
Meslek
Teknisyen
Konular
29
kamera pek fazla güven vermiyor segmentindeki cihazlardan az da olsa geride kalabiliyor. Kamera yazılımı konusunda cihaz ilk çıktığında premium gibi olsa iyi olur kervan yolda düzeltiriz mantığı olduğunu düşünüyorum Xiaomi de angel~~

muhammet5742

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
muhammet
Cihazım
mi mix 3
Konular
0
Mi mix 3 bildirim sorununu hala düzeltememiş bulunmaktayım büyük ihtimalle iphone x alıcam gibi gözüküyor mi 8 de bile whatsapp sorunu olan bi dünya insan var

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Kızak kapalı iken üst kısımda kasa ile kızak arasında açıklık varmış yabancı bir video ya izlemiştim her modelde böyle mi sizinkinde de varmı hocam ?

muhammet5742

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
muhammet
Cihazım
mi mix 3
Konular
0
Kızak kapalı iken üst kısımda kasa ile kızak arasında açıklık varmış yabancı bir video ya izlemiştim her modelde böyle mi sizinkinde de varmı hocam ?

Hayır hiç bi şekilde açıklık söz konusu değil

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Ben bugün mix 3 ü inceledim, açıkcası beğenmedim, daha doğrusu öyle ahım şahım bir albenisi yok. Çok uzun olmuş telefon, şuan zaten alınabilir seviyede değil fiyatı da. Şimdi alsan bile, binlerce sorunla uğraşır durursun, yok global rom çıkmasını bekle, global rom çıkınca bir sürü hata ile gelir, onların düzelmesini bekle, ben xiaomi den şunu anladım, bu markanın redmi note serisini ucuza alıp kullanacaksın, üst seviye telefonuna yüksek ücretler verilip alınmaz.

Marka o kadar çok model çıkarıyor ki, yazılım olarak bunlara nasıl destek sunacak bilmiyorum. Her hafta yeni bir model tanıtıyorlar, ama hali hazırda kullanılan amiral gemisi modelinde bile onlarca yazılımsal sorun var ama bunlarda tık yok.

muhammet5742

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
muhammet
Cihazım
mi mix 3
Konular
0
Ben bugün mix 3 ü inceledim, açıkcası beğenmedim, daha doğrusu öyle ahım şahım bir albenisi yok. Çok uzun olmuş telefon, şuan zaten alınabilir seviyede değil fiyatı da. Şimdi alsan bile, binlerce sorunla uğraşır durursun, yok global rom çıkmasını bekle, global rom çıkınca bir sürü hata ile gelir, onların düzelmesini bekle, ben xiaomi den şunu anladım, bu markanın redmi note serisini ucuza alıp kullanacaksın, üst seviye telefonuna yüksek ücretler verilip alınmaz.

Marka o kadar çok model çıkarıyor ki, yazılım olarak bunlara nasıl destek sunacak bilmiyorum. Her hafta yeni bir model tanıtıyorlar, ama hali hazırda kullanılan amiral gemisi modelinde bile onlarca yazılımsal sorun var ama bunlarda tık yok.[/QUO

Helal sana agzına saglık ben aldım ağzım yandı hiç bi halta yaramaz sakın almayın almak istiyorum diyen varsa 3 ay beklesin cihaz tam bi otursun. İphone x aldım sıfır sorun sıfır sıkıntı xiamio telmi aslaaa.. 1000 fazla veririm kafam rahat olur.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Bugün itibariyle mix. 3 geçmiş bulunmaktayım.
İlk izlenimlerimi anlatmak istiyorum,
Cihazım 128/8 gb versiyonu, Mıuı10 china rom kurulu.
Aldığım gibi unlock için başvuru yaptım ve 65 saat süre verdi.
Kızak olayı çok kaba olmuş çok sert kaydırmak-kapatmak. (Honor magic 2 deki gibi daha yumuşak bir kızak olabilirdi bence) ve bahs edildiği gibi hafif bir boşluk açıklık söz konusu ama sorun olucağını düşünmüyorum.Kızaklı yapısından dolayı o açıklığın boşluğun olması çok çok normal, saç teli kadar bir açıklık zaten.
İçinden çıkan kılıf o boşluğu açıklığı kapatıyor.
China rom olduğu için ingilizce şuan sorun değil dil ama insan türkçe yi arıyor yinede.
Yüz tanıma, kızakla birlikte gayet iyi çalışıyor.
Kamera da baya iyileştirmeler mevcut gece modu, ağır çekim video da 960 fps gibi ek özellikler gelmiş.
Batarya ve oyun performansına henüz bakamadım önümüzdeki günlerde değerlendirmesi yaparım arkadaşlar.
Soruları olanlara elimden geldiği kadar cevap vermeye yardımcı olmaya çalışacağım.

Sent from my MIX 3 using Tapatalk

asepam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sezgin
Cihazım
mi 6
Meslek
Mühendis
Konular
2
archesm nereden ve ne kadara aldınız ? kayıt olayınız nasıl çözdünüz ?

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular