İnceleme Mi Mix 3 Genel İzlenimler

feritim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
18
Cihaz dun aksam geldi arkadaslar bilindigi uzere hala globla rom yok.uzerinde stable cin romu var lakin stable degil henuz cihazda biraz isinmlar mevcut.kamera konusu abartildigi gibi degil aman aman bindurumu yok.kizak olayi cok kulanisli degil lakin hemen bozulucam hisiyatide yaratmiyor.unlock olayi bizim icin pek sikinti yaratmiyor cihazi unlock etmemiz saniyeler almadi.ekran cok basarili.batarya performansi fena degil.mi 8 kulanicilarinin mix 3 gecmeleri icin herhangi bir sebibi bulunmuyor.isin asli mi 8 i daha cok sevdim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-11-07-10-33-58-625_com.android.settings.png
    Screenshot_2018-11-07-10-33-58-625_com.android.settings.png
    147,8 KB · Görüntüleme: 231

mura

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MuRa
Cihazım
galaxy s7
Konular
5
Facebook ta bir grupta 4000₺ye getirmişler, satıyorlar. Açıkçası telefona 2000₺ üstü verilmez diye düşünüyorum.

feritim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
18

feritim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
18
Şu telefona kızılötesi ile renkli bildirim de yapsalardı tadına doyulmazdı
kızagı kaydırınca ekranda 4kenarlı renkli işik donuyo aslında bu yazılımı bildirim için kulanabilirler

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Facebook ta bir grupta 4000₺ye getirmişler, satıyorlar. Açıkçası telefona 2000₺ üstü verilmez diye düşünüyorum.
Yorumunuza şaşırdım.

Hangi değerlendirmelere, hangi verilere dayanarak bu kanıya vardınız?
Eğer genel bir kanı olan "Telefonların çoğu 2000 den fazla etmez" diyorsanız ve arasına bu telefonu da katıyorsanız neyse diyelim.

Sizce de subjektif bir değerlendirme değil mi?

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Forum kuralları gereği Başlık ve mesaj içeriğinin tamamı büyük harflerle yazılamaz. Önceki konunuzunda bu konununda başlığını güncelledim. Sonraki konularınızda Forum Kurallarına uygun açmaya dikkat ediniz. İyi forumlar.

mura

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MuRa
Cihazım
galaxy s7
Konular
5
Yorumunuza şaşırdım.

Hangi değerlendirmelere, hangi verilere dayanarak bu kanıya vardınız?
Eğer genel bir kanı olan "Telefonların çoğu 2000 den fazla etmez" diyorsanız ve arasına bu telefonu da katıyorsanız neyse diyelim.

Sizce de subjektif bir değerlendirme değil mi?
Doğru subjektif. Türkiye geneli kullanıcı profilinde de bu söylediğimin geçerli olduğu kanaatindeyim. Açıklaması olarak sizin de malumunuzdur ki orta segment telefonların yapamayıp üst segment telefonların yaptığı fazla bir iş yok. Premium hissiyatı için gereksiz verilen para olduğunu düşünüyorum.
Misal bilgisayar toplamada da o günün en yüksek/performanslı ürünlerini alma ve ortalama sistem toplayıp zamanla güncelleme kıyaslanırsa uzun vadede de kısa vadede de ortalama sistem toplamanın daha avantajlı olduğu görülecektir.
Benim düşüncem telefonda üst segment almaktansa orta segment alıp zamanla güncellemek daha avantajlıdır.
Mix3 için kastetmedim 2000₺ ifadesini genel olarak kullandım.
Bu söylemlerim tabiki parasını zorluklarla kazanan kimseler içindir. Zengin olan kişileri bağlamaz. Umarım anlatabilmişimdir. İyi günler dilerim.

Semih16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
sony z2
Konular
4
kamera konusunda nasıl abartıldığı kadar iyi değil ? Dxomark dan 103 puan hileyle mi aldı yani...Telefonu alıp şikayet eden ilginç valla... 3-4 kişi kutu açılımı yaptı hepsi memnun olduğunu gece fotoğraflarını ve iyileştirmelerini söyledi mi8 e göre özellikle... Telefon getirmesi zaten 2500 TL garantisiz 3000 TL pahalı olmaz sanırım

Üst Alt