Çözüldü Mi Logosu Yanıyor Sönüyor Telefon Açılmıyor

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
9se yetkili hesapsız edl den yazılım atılamaz. Pc ye bağlandığında eğer aygıt tanıma sesi geliyor ve aygıt yöneticisinde com portlar altında usb bulk veya 9008 görünüyorsa edl dedir.
Hayır Hüseyin hocam gözükmüyor sıkıntıda orada şimdi video yüklüyorum bir bakın isterseniz EDL moddada değil ne oldu telefona anlayamıyorum format data yapıp reboot recovery dedim sadece. PC ye bağladığımda hiç bir ses gelmiyor aygıt gözükmüyor sadece mi logosu yanıyor sönüyor onun dışında hiç bir şey olmuyor.

Buyurun video.

Nurullah6547

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NURULLAH
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
6
9se yetkili hesapsız edl den yazılım atılamaz. Pc ye bağlandığında eğer aygıt tanıma sesi geliyor ve aygıt yöneticisinde com portlar altında usb bulk veya 9008 görünüyorsa edl dedir.
Arkadaşın çok da parası yokmuş artık yardımcı olursunuz hocam

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Mi Room 9.12.12 sürümünden Android 10, RevOS 9.6.23 Android 9 romunu kuracaktım format data yaptım wipe yaptım reboot recovery dedim eyvallah sonra ros'u kurmaya başladım baktım bi system/deblock repair işleminde yapılan bir kaç kodda benzer bir şeyden dolayı hata vermiş bende mi room geri kuruyim dedim yinede bişeyler kurulmuş gibiydi bu sefer ilk wipe yaptım sonra format data yaptım reboot recovery dedim no os ınstalled dedi yes dedim ve böyle oldu.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Mesajıma küçük bir ek yaptım o kısmı da okuyunuz.

Eğer port görmüyor sürekli logo gelip gidiyorsa yazılım çöktüğünde cihaz boot edemiyordur. Hiçbir şekilde fastboot a girmiyorsa sökülüp edl den yazılım atılması gerekir.

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Hayır Hüseyin hocam gözükmüyor sıkıntıda orada şimdi video yüklüyorum bir bakın isterseniz EDL moddada değil ne oldu telefona anlayamıyorum format data yapıp reboot recovery dedim sadece. PC ye bağladığımda hiç bir ses gelmiyor aygıt gözükmüyor sadece mi logosu yanıyor sönüyor onun dışında hiç bir şey olmuyor.

Buyurun video.
Hocam bu akşam sizde bir şanssızlık var, videoda da ses yanıp sönüyor.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Mesajıma küçük bir ek yaptım o kısmı da okuyunuz.
Valla hocam tüm kombinasyonları denedim girmiyor hiç bir şekilde sizin farklı bir kombinasyon yada 17 saniye basılı tut gibisinden bir öneriniz yoksa ne yapacaz sizemi göndermeliyim?

Nurullah6547

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NURULLAH
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
6
Mi Room 9.12.12 sürümünden Android 10, RevOS 9.6.23 Android 9 romunu kuracaktım format data yaptım wipe yaptım reboot recovery dedim eyvallah sonra ros'u kurmaya başladım baktım bi system/deblock repair işleminde yapılan bir kaç kodda benzer bir şeyden dolayı hata vermiş bende mi room geri kuruyim dedim yinede bişeyler kurulmuş gibiydi bu sefer ilk wipe yaptım sonra format data yaptım reboot recovery dedim no os ınstalled dedi yes dedim ve böyle oldu.
Hocam genelde format data yes dedikten sonra reboot recovery yapılır sonra 4 wipe yapılır fakat 4 wipeden sonra reboot yapılmaz tel direk fastbootta kalır

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Hocam genelde format data yes dedikten sonra reboot recovery yapılır sonra 4 wipe yapılır fakat 4 wipeden sonra reboot yapılmaz tel direk fastbootta kalır
Benim ki fastboot'da da kalmadı fastboot'a kaldığı zamanlar da oldu adb den fbmeta flashlyırodum TWRP geliyordu.

Nurullah6547

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NURULLAH
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
6
Benim ki fastboot'da da kalmadı fastboot'a kaldığı zamanlar da oldu adb den fbmeta flashlyırodum TWRP geliyordu.
Bende hep bozdum yaptım ama artık rom işlerinden vazgeçtim hindistan romu kullanıyorum ve baya bi rom işine de girmeyeceğim

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Bende hep bozdum yaptım ama artık rom işlerinden vazgeçtim hindistan romu kullanıyorum ve baya bi rom işine de girmeyeceğim
Ben de çok sinir harbi yaptım, bu habire rom değiştirmekten ama virüs gibi kanımıza işlemiş, her ne olsa da duramıyorum yeni bir rom görünce :)

Üst Alt