Çözüldü Mi Logosu Yanıyor Sönüyor Telefon Açılmıyor

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
İlk defa başıma böyle bir durum geliyor RevOS'un eski bir sürümü kuruyim dedim hata verdi ardından format data yapıp reboot recovery dedim ve telefon mi logosu geliyor hemen gidiyor geliyor hemen gidiyor ne twrp ne fastboot hiç bir şey açılmıyor.

Çözüldü:
Cihaz EDL moda alınarak Mi Flash Tool ile rom yüklemesi yapıldı Imeı yerinde BL kilidi yerinde sorun çözülmüştür ilerde bu sorunu yaşayan olursa bu konudan çözüme ulaşabilir

Son düzenleme:

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
İlk defa başıma böyle bir durum geliyor RevOS'un eski bir sürümü kuruyim dedim hata verdi ardından format data yapıp reboot recovery dedim ve telefon mi logosu geliyor hemen gidiyor geliyor hemen gidiyor ne twrp ne fastboot hiç bir şey açılmıyor.
Xiaomitoolv2 deneyin birde hocam

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
Hocam Mi logosu yanıyor sönüyor sadece hiç bir şekilde hiç birşey olmuyor, pc de görmüyor. Hay arkadaş nasıl böyle bir şey olabildi ya..
Hocam dediğim gibi onu bir deneyin brick telefonları açabildiğini duymuştum ayrıca bytrabzonlu hocamın yaptığı tek tuşa yükleme twrp yi dene en azından twrp yükleyip farklı rom ile açarsın

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Hocam dediğim gibi onu bir deneyin brick telefonları açabildiğini duymuştum ayrıca bytrabzonlu hocamın yaptığı tek tuşa yükleme twrp yi dene en azından twrp yükleyip farklı rom ile açarsın
Hocam telefon da hiç bir tepki yok şarja takıyorum pc ye bağlıyorum tek yaptığı şey mi logosu yanıyor sönüyor yanıyor sönüyor toolv2 indirdim şimdi fakat pc görmüyor telefonu tüm ses kombinasyonlarını denedim olmuyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Hocam Mi logosu yanıyor sönüyor sadece hiç bir şekilde hiç birşey olmuyor, pc de görmüyor. Hay arkadaş nasıl böyle bir şey olabildi ya..
Ben de daha önce yaşadım neyin yanlış gittiğini ve nedenini çözemedim Hocam. Ben de de pc usb den görmüyordu, ama aygıt yöneticisinde, android phone interface olarak görüyordu.Flash tool la global rom atıp düzelttim, daha sonra başka rom kurdum. Çok sık rom değiştiriyorum ama bir daha yaşamadım umarımda yaşamam :)

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Ben de daha önce yaşadım neyin yanlış gittiğini ve nedenini çözemedim Hocam. Ben de de pc usb den görmüyordu, ama aygıt yöneticisinde, android phone interface olarak görüyordu.Flash tool la global rom atıp düzelttim, daha sonra başka rom kurdum. Çok sık rom değiştiriyorum ama bir daha yaşamadım umarımda yaşamam :)
Cihaz fastboot'a girmiyor hocam girse 2dk lık iş cihaz şuan hiç bir moda girmiyor kaldı böyle.

Nurullah6547

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NURULLAH
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
6
Hocam şarjın bitmesini bekleyin sonra tam bitttiğinde eliniz ses kısma da olsun şarja takın fastbootta girer yada tüm tuşlarınuzun süre basılı tutun

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Hocam şarjın bitmesini bekleyin sonra tam bitttiğinde eliniz ses kısma da olsun şarja takın fastbootta girer yada tüm tuşlarınuzun süre basılı tutun
Her şeyi yaptım hocam 3 nede bastım 2sinede cihazın şarjı %100'dü yarın işe gidecem nasıl yapıcam bilmiyorum pc de görmüyor görse oradan bir şekilde düzeltirdim kaldım böyle çıldırmak üzereyim her şey üst üste geliyor.

Nurullah6547

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NURULLAH
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
6
Her şeyi yaptım hocam 3 nede bastım 2sinede cihazın şarjı %100'dü yarın işe gidecem nasıl yapıcam bilmiyorum pc de görmüyor görse oradan bir şekilde düzeltirdim kaldım böyle çıldırmak üzereyim her şey üst üste geliyor.
Tek seçenek bu değil edl modu var ama bence siz şarjın bitmesini bekleyin kapağı açmayın son çare edl olsun

Üst Alt