Çözüldü Mi Logosu Yanıyor Sönüyor Telefon Açılmıyor

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Tek seçenek bu değil edl modu var ama bence siz şarjın bitmesini bekleyin kapağı açmayın son çare edl olsun
Cihazı sadece bir şeye bağladığımda mi logosu yanıyor sönüyor sadece onun dışında güç tuşuna basmam lazım yanması için.

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Her şeyi yaptım hocam 3 nede bastım 2sinede cihazın şarjı %100'dü yarın işe gidecem nasıl yapıcam bilmiyorum pc de görmüyor görse oradan bir şekilde düzeltirdim kaldım böyle çıldırmak üzereyim her şey üst üste geliyor.
Şarj %100 ise bu şekilde şarjın bitmesi çok uzun sürer.Umarım bir çözümü bulursunuz, can sıkıcı bir durum :(

Serdar7777

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serdaryilmaz
Cihazım
Mi6
Meslek
Usta
Konular
5
Her şeyi yaptım hocam 3 nede bastım 2sinede cihazın şarjı %100'dü yarın işe gidecem nasıl yapıcam bilmiyorum pc de görmüyor görse oradan bir şekilde düzeltirdim kaldım böyle çıldırmak üzereyim her şey üst üste geliyor.
Aynı sorun bendede oldu hardbrick olabilir hocam edl modda cihaziniz kurtarılabilir yüksek ihtimalle aynını yaşadım birebir 120 TL ödedim duzeldi

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Şarj %100 ise bu şekilde şarjın bitmesi çok uzun sürer.Umarım bir çözümü bulursunuz, can sıkıcı bir durum :(
Ne demessin hocam ya vallahi kırıcam telefonu köküden kurtulucam reboot recovery dedim ya altı üstü bu nedir gece gece neler başıma geliyor :S

Aynı sorun bendede oldu hardbrick olabilir hocam edl modda cihaziniz kurtarılabilir yüksek ihtimalle aynını yaşadım birebir 120 TL ödedim duzeldi

Hocam yarın 12 saat çalışıyorum Antalya'da usta yok hepsi dolandırıcı paramda yok fazla şuan birine veripte yaptıracak durumum yok kendimde açamam telefonu ne yapacağımı şaşırdım ki EDL moda nasıl girebiliyor bu telefon ona anlam veremiyorum ya

Nurullah6547

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NURULLAH
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
6

Aynen hocam ama arka kapağın açılmasın diyoruz fastbootta bi girse tamamdır

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Aynen hocam ama arka kapağın açılmasın diyoruz fastbootta bi girse tamamdır
İşte girmiyor hocam girse ah neler yapacağımda EDL moddan çıkarma kısayolu tuşu muşu yokmudur tabi EDL moddamı bilmiyoruz ama öyle gözüküyor Mi Flash tool indirdim fastboot rom atmayı deniyeeceğim.

Nurullah6547

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NURULLAH
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
6
İşte girmiyor hocam girse ah neler yapacağımda EDL moddan çıkarma kısayolu tuşu muşu yokmudur tabi EDL moddamı bilmiyoruz ama öyle gözüküyor Mi Flash tool indirdim fastboot rom atmayı deniyeeceğim.
Valla işiniz zor çünkü fastboot ve recoverye gitmiyorsa yapılmaz

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Geçmiş olsun... Bu saatten sonra artık rom değiştirme işine bir müddet ara vermelisin...

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Geçmiş olsun... Bu saatten sonra artık rom değiştirme işine bir müddet ara vermelisin...

Sağolun hocam, her zaman ki yaptığım şeyi yaptım bilemiyorum ki. Zenex hocam aktif değil o olsa bir şeyler derdi illaki.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Extradan Bootloader Unlocked yazmıyor pedere söyledim bir ton laf saydı ya daha öncedende hard brick ettiğim cihazlar vardı bir ton laf yedik. :D Yarında full çalışıyorum şans gibi EDL moda almaya alırım fakat bu gece vakti fön makinesi çalıştıramam onu geçtim, cımbız yok, onuda geçtim yetkili hesap isterse ne yapacaz.

Son düzenleme:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
9se yetkili hesapsız edl den yazılım atılamaz. Pc ye bağlandığında eğer aygıt tanıma sesi geliyor ve aygıt yöneticisinde com portlar altında usb bulk veya 9008 görünüyorsa edl dedir. Eğer port görmüyor sürekli logo gelip gidiyorsa yazılım çöktüğünde cihaz boot edemiyordur. Hiçbir şekilde fastboot a girmiyorsa sökülüp edl den yazılım atılması gerekir.

Üst Alt